اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Xcode 5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Xcode 5.1 منتشر شد

همزمان با عرضه iOS 7.1 اپل Xcode 5.1 را عرضه کرد.

این نسخه دارای SDK های iOS 7.1 و OS X 10.9.2 می باشد.

دانلود به صورت رایگان از مک اپ استور:

لینک دانلود مستقیم اختصاصی:

لینک دانلود مستقیم به پست اول اضافه شد

نظر

کسی دانلود کرده؟
      من گرفتم با دانلود منیجر ولی ارور image not recognized میده

نظر

سلام
        از این لینک مستقیم رو از خود سایت می بینم خیلی ممنونم
        یک سوال
        مشکل کرش کردن سیمولاتور توی اجرا کردن برنامه های ساخته شده توی این ورژن حل شده؟
        خیلی ممنون:d

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
          کسی دانلود کرده؟
          من گرفتم با دانلود منیجر ولی ارور image not recognized میده
          بله دانلود شده و هیچ مشکلی نداشته. مشکل از دانلود منیجر بوده

نظر

سرعت لینک مستقیم چرا اینقدر کمه؟

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
              سرعت لینک مستقیم چرا اینقدر کمه؟
              سرور دانلود انجمن داخل ایران واقع شده، پس یا شما از آیپی خارجی اقدام به دانلود کردید یا اینکه مشکل از طرف ISP شما بوده. در حال حاضر هیچ مشکلی ندارم بنده و با حداکثر سرعت دانلود می کنم.

نظر

منم بعد از چند شب دانلود کردم ولی ارور image not recognized میده. ضدحالی بود واسم

نظر

آیا کسی هست دانلود کرده باشه و بدون مشکل باشه؟ من می میخوام دوباره بذارم دانلود شده ولی می ترسم بازم به این مشکل دچار بخورم!

نظر

من همیشه از خو اپل دانلود میکنم این لینک رو باز کن ولی قبلش باید با اپل آیدیت لاگین باشی:
                    http://adcdownload.apple.com/Develop.../xcode_5.1.dmg

نظر

نوشته اصلی توسط iCNA نمایش پست ها
                      من همیشه از خو اپل دانلود میکنم این لینک رو باز کن ولی قبلش باید با اپل آیدیت لاگین باشی:
                      http://adcdownload.apple.com/Develop.../xcode_5.1.dmg
                      لینک پست اول هم دقیقا از همینجایی که شما میفرمایید دانلود و آپلود شده برای راحتی بیشتر کاربران. من بعید میدونم مشکلی داشته باشه فایل٬ اما اگه افراد دیگه ای هم مشکل دارند اعلام کنند که دوباره آپلود کنیم فایل رو

نظر

image not recognized بخاطر اینه که بد دانلود شده مثلا اگه با speed download یا دانلود منیجر دانلود کنید بخاطر اینکه multi-connection میکنه و فایل رو چند پارتی دانلود میکنه با توجه به حساس بودن این dmg ها(واسه منم زیاد اتفاق افتاده) ارور image not recognized میگیرید.
                        حالا واسه اونایی که این مشکل رو دارن فکر کنم اینجوری حل شه DiskUtility / Images / Convert رو باز کنید بعد فایل که مونت نمیشه رو به DVD/CD master تبدیل کنید نتیجه رو بگید.

نظر

image not recognized بخاطر اینه که بد دانلود شده مثلا اگه با speed download یا دانلود منیجر دانلود کنید بخاطر اینکه multi-connection میکنه و فایل رو چند پارتی دانلود میکنه با توجه به حساس بودن این dmg ها(واسه منم زیاد اتفاق افتاده) ارور image not recognized میگیرید.
                          تو این مورد فکر نمیکنم از multi-connection باشه، آخه وقتی شروع به دانلود از این سرور جدیده میکنید، فقط اجازه دانلود از یک کانکشن رو دارید و قابلیت resume هم نداره.
                          من خودم هنوز دانلود نکردم این فایل رو ولی آیا وقتی فایل رو باز میکنید به مرحله verify میرسه یا نه؟ اگر رسید که verify رو کنسل کنید ببینید باز میشه یا نه. اگر هم نشد با استفاده از برنامه ی 7-zip فایل رو مشاهده و محتویاتش رو ببینید میتونید باز کنید یا خیر.

نظر

من به محض این که روی فایل دابل کلیک می کنم پیام image not recognized ظاهر میشه یعنی به verify نمی رسه!!
                            مدیران محتزم لطفا یکبار دیگه از سایت اول دانلود رو روی سایت آپلود نماین و شخصا یکبار هم خودشون دانلود و نتیجه رو تست کنید ...
                            با تشکر

نظر

من تو داتلود محدودیت زمانی دارم.. یعنی فقط شب ها ۴ ساعت بیشتر نمی تونم دنلود کنم..
                              لذا چون لینک روی سرور قابلیت resume نداره عملا نمی تونم دانلود کنم
                              لطفا مسئول مربوطه اگه به ssh دسترسی داره ، این فایل رو به چند پارت تقسیم کنه که امثال من بتونن هر پارت رو طی چند ساعت دانلود کنند
                              با دستور زیر هر پارت به 500MB تقسیم میشه
                              کد:
                              split -b 524288000   filename.dmg
                              و وقتی پارت ها دانلود بشه توسط دستور زیر پارت ها به هم متصل میشه
                              کد:
                              cat part1  part2  part3 part4  part5   > filename.dmg
                              ویرایش توسط iZaman : https://i-phone.ir/forums/member/24119-izaman در ساعت 04-04-2014, 10:43 AM دلیل: اصلاح املائی

نظر

صبر کنید ..
                              X