اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط gb jakvnkvn adk نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید تورو خدا کمکم کنید

من ایفون 5 دارم پسوردش یادم رفته بوددد ریستورش کردم به 7.1

ولی بعدش اپل ایدی میخواد وقتی اپل ایدی میزنم میگه yuosiiiiibenayon cannot be used to unlock this phoneeeee

کککککمککککککککککککککککککک ککککککککککک
    سلام
    خوب عزیز دل چرا به جای ریستور آیفون پسورد اپل آی دی رو ریست نکردی!؟
    اگه خودت ساختی پسورد اپل آی دی رو ریست کن، لینک ریست به ایمیل ریکاوری میره
    اگه ایمیل ریکاوری نداده باشید باید سوالات امنیتی رو جواب بدی
    بازم نشد باید با پشتیبانی اپل مکاتبه کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ممنون از جواباتون الان رمز اپل ایدیمو دارم اما وقتی میزنممم باز همون ارورو میدههه

اصلا راه دیگه ای ندارمممممممممممممم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gb jakvnkvn adk نمایش پست ها
        ممنون از جواباتون الان رمز اپل ایدیمو دارم اما وقتی میزنممم باز همون ارورو میدههه

اصلا راه دیگه ای ندارمممممممممممممم؟؟؟؟
        مجدد سلام ، دوست عزیز اون اپل آیدی که با Find My Iphone و iCloud ست شده بوده برای اکتیو کردن لازمه !! برای مطمئن شدن میتونید از سایت icloud.com و در قسمت find my iphone و قسمت All devices استفاده کنید !! وقتی اون اروری که شما میگید رو میده یعنی داره چک میکنه که اون ارور رو نشون میده پس ایراد از اینترنت نمیتونه باشه !! گوشیتون نو بود یا دست دوم ؟ بار اول کسی براتون برنامه نصب نکرده بوده ؟

نظر

• نو بود نه اپل ایدیمم تو icloud میره تووو ولی گوشیم قبول نمیکنه

نظر

• این قضیه car play چیه؟؟

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
              این قضیه car play چیه؟؟

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
              Apple - CarPlay

نظر

• سلام دوستان
                من از وقتی 5اس خودمو اپدیت کردم سرعت خوب شده ولی گوشی داغ میکنه به شارژ که باشه زیاد و جلبریک هم فعلا نمیشه کرد.حالا یکی از فامیلا 5اس خریده داده من واسش راه بندازم الان موندم 7.0.4 بذارم و جلبریک کنم یا به 7.1 اپدیت کنم ؟میترسم واسش اپدیت کنم داغ کنه زیاد گوشیش, نظر شما چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone-4G نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من از وقتی 5اس خودمو اپدیت کردم سرعت خوب شده ولی گوشی داغ میکنه به شارژ که باشه زیاد و جلبریک هم فعلا نمیشه کرد.حالا یکی از فامیلا 5اس خریده داده من واسش راه بندازم الان موندم 7.0.4 بذارم و جلبریک کنم یا به 7.1 اپدیت کنم ؟میترسم واسش اپدیت کنم داغ کنه زیاد گوشیش, نظر شما چیه؟
                  سلام
                  این مشکل داغ کردن فقط برای شماست و عمومیت نداره...
                  اون به خود طرف بستگی داره که جیلبریک براش مهمه یا نه،اگه نیست حتما براش اپ دیت کن،خودتم یه ریستور کنید احتملا مشکل داغ کردنتون حل میشه...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دادا اصلا همچين چيزي وجود نداره . با اپديت كردن به نسخه 7.1 تمام مشكلات على الخصوص داغي دستگاه رفع شده .در ضمن براي جيلبريك رو نسخه 7.0.4 دستگاه داغ نميشه بلكه روي نسخه 7.0.6 با داغي دستگاه روبرو ميشي .من كه ميگم اپديت نكن و همين نسخه 7.0.4 جيلبريك كن و اگه مشكلي ايجاد شد با استفاده از برنامه semi restore دستگاه رر به همون مسخه روي دستگاه ريستور ميكنيد و در اخر ميگم كه ........هميچي اروووومه 😁

نظر

سلام دوستان
                      دوست عزیز یعنی چی داغ میکنه؟پس چرا مال من داغ نمیشه. کلا جیلبریک رو بیخیال
                      ۷.۱ بهتره

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

منم مشكل داغي تو ٧.١ يكيار برام پيش اومده
                        5s

نظر

سلام دوستان
                          سلام...دوست عزیز گوشی فامیلتون یکی از بهترین فریمورها رو داره (7.0.4) ....واقعا کار غیر عاقلانه ای هست ببریدش رو فریمور 7.1 ....فریمور پرباگی که هر روز ایراداتش تو اخبار نت اعلام میشه ....علاوه بر این در صورت بردن گوشی فامیلیتون به 7.1 برای مدتها جیلبریک رو از دست میده و لذت نصب دنیایی از اپلیکیشن های کرک شده رو از ایشون میگیرید...!! فریمور 7.1 اش دهن سوزی نیست و تا 7.1.1 منتشر نشه هیچ فاکتور سودمندی نداره که ارزش کوچ کردن رو داشته باشه ....حالا خود دانید...!!
                          ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 24-03-2014, 09:25 PM

نظر

• سلام.من حتما باید گوشیم رو جیلریک کنم برای نصب توییک r-sim تا بتونم پیام بفرستم.چون گوشیم از طریق گیوی انلاک شده و حتما باید جیلبریک بشه و با نصب این توییک مشکل پیام درست بشه.
                            یکی کمک کنه بتونم به 7.0.6 ریستور کنم.
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط WORLDSTAR نمایش پست ها
                              سلام.من حتما باید گوشیم رو جیلریک کنم برای نصب توییک r-sim تا بتونم پیام بفرستم.چون گوشیم از طریق گیوی انلاک شده و حتما باید جیلبریک بشه و با نصب این توییک مشکل پیام درست بشه.
                              با تشکر
                              امکانش نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط WORLDSTAR نمایش پست ها
                                سلام.من حتما باید گوشیم رو جیلریک کنم برای نصب توییک r-sim تا بتونم پیام بفرستم.چون گوشیم از طریق گیوی انلاک شده و حتما باید جیلبریک بشه و با نصب این توییک مشکل پیام درست بشه.
                                با تشکر
                                حالا چرا ۷.۰.۶؟
                                فرقش با همین نسخه۷.۰.۴ فقط در نصب کردن یه توئیک هست عزیز.
                                بعد دیگه هیچ کسی نمیتونه به ۷.۰.۶ یا هر ورژنی به جز۷.۱ ریستور کنه(به جز ایفون ۴ هایی که ش ش دارن و از قدیم و ندیم دارن ازش برای جابهجایی در ورژن ها ازش استفاده میکنن راحت،یادش بخیر)

نظر

صبر کنید ..
                                X