اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف باتری روی ایپد ایر خیلی عالی شده . فکروشو نمیکردم اینقدر خوب بشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• من منتظر بودم تا 7.1 بیاد 4s رو که 6.1.3 بود آپدیت کنم در یه کلمه میتونم بگم عالیه حرف نداره کاملا برای 4s هم بهینه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط tsunami_hell نمایش پست ها
        مصرف باتری روی ایپد ایر خیلی عالی شده . فکروشو نمیکردم اینقدر خوب بشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        سرعت روی ایپد ایر خوب شده ؟ یا همون مثل قبل هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
          حدود ۱ ساعت وایفا روشن بود

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
          ببین داداش شما با یک ساعت وای فای کار کردن 14 درصد باتری رفته یعنی 100 درصد باتریت در 7 ساعت usage خالی میشه و این ینی مصرف زیاد که نیست بلکه بهینه و عالیه به نظر من .

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            دوست عزیز گزینه اپدیت نرفته!!
            شما تمام اپ هاتون اپدیت شده واسه همین چیزی ندارید که جلو اون برنامه بزنه که میتونید اپدیت کنید
            عزيز جان اون موقع همه اپ هام آپديت شده بودن ولي بايد بعد آپديت شدن بنويسه open كه حتي اونم نيست.
            اينجوري نشون ميده همشو.

در ضمن بايد هر دفعه ريبوت كنم تا درست شه. وديگه اين كه نميشه اپ ديگه اي دانلود كرد از اپ استور.

نظر

• در مورد مصرف باطری فعلا نمیتونم نظر بدم باید توی کار مشخص بشه!
              در مورد سرعت سیستم که میشه گفت خیلی شگفت انگیز شده!!!!!!!!!!!!!! در مورد سرعت باید این نکته رو به دوستانی که محصول ایفون رو ندارند بگم: ( گوشی ایفون اگه کل حافظه رو با برنامه سنگین پر کنی مثل این میمونه که هیچ برنامه ایی روش نصب نکردی! مثل گوشی های سامسونگ نیست که 2 تا برنامه میریزی شروع میکنه به جفتک انداختن! و افت سرعت و کرش کنه! )
              در مورد Wi-Fi باید بگم احساس میکنم سرعتش بالا رفته! ( شایدم ایراد از ISP من باشه کیفیتشو بهتر کرد تو 1 روز )

نظر

• نسخه نهایی iOS 7.1 عرضه شد

دم اپل بازم گرم...
                ایفون ۵ سرعت خیلی خوب شده،مصرف باطری عالی از این ۴ ساعت فقط ۱ ساعتش وای فا خاموش بوده..
                حدود ۳۰ دقیقه مکالمه،وب گردی و چت و موزیک گوش دادن بوده...
                خیلی خوب شده قبلا حدود ۷۰ درصد باطریم رو باید میذاشتم برای این کارا...

ویرایش توسط ali_ghazi : https://i-phone.ir/forums/member/135453-ali_ghazi در ساعت 13-03-2014, 10:04 PM

نظر

• دوستان یه چیزو توی ۵ اس تست کنید،ببینید که با سیم کارت ایرانسل بدون روشن بودن وایرلس یا اینترنت سیم کارت،از شب تا صبح به مدت هشت ساعت مثلا از دوازده تاساعت هشت صبح ،چند درصد خالی میکنه و لطفا از درصد های زیر هشتاد درصد شروع کنید.ممنون.
                  بنده ۷.۰.۴ هستم و همین امشب این تستو میکنم،ببینیم این قسمت تفاوت کرده یا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                    دوستان اين مشكل دانلود(همون دايره)بدجوري اذيت ميكنه بايد چه كاري انجام بديم الان؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    ايا همه اين مشكل رو دارن؟
                    من كه ديوانه شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                      ايا همه اين مشكل رو دارن؟
                      من كه ديوانه شدم

اقا بذار دانلود کنه تا قطع شه ۲۰۰-۳۰۰ مگ دانلود میکنه بعدقطع میشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                        اقا بذار دانلود کنه تا قطع شه ۲۰۰-۳۰۰ مگ دانلود میکنه بعدقطع میشه...

يا خدا
                        ٢٠٠ مك چه خبره چي داره دانلود ميشه مگه!!!
                        جالبيش ميدونه چيه ! هر وقت اينجوري ميشه گوشي وو خاموش و روشن ميكنم قطع ميشه و هرچنز وقت كه به واي فاي وصل ميشم دوباره اينجوري ميشه

نظر

• آقا من دقیقا بعد از آپدیت با تاچ آیدی مشکل پیدا کردم!!!!!!

حتی موقع ستاپ مجدد انگشتا نمیتونه انگشتمو روی سنسورش تشخیص بده، چهل بار باید انگشتمو بذارم و بردارم تا...

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                            آقا من دقیقا بعد از آپدیت با تاچ آیدی مشکل پیدا کردم!!!!!!

حتی موقع ستاپ مجدد انگشتا نمیتونه انگشتمو روی سنسورش تشخیص بده، چهل بار باید انگشتمو بذارم و بردارم تا...
                            اتفاقا بر عکس شما برای من بعد از اپدیت درست شد!قبلش تشخیص نمیداد!

نظر

• راستی یه نکته ای درباره ایفون ۴.من ۷.۱ رو رو ۴ هم ریخنم اول خیلی سریع و خوب شده بود ولی الان که چند روز گذشته دوباره به شدت کند شده!یعنی اگه ۴ ۵ تا برنامه توی مولتی تسکینگ باز بمونن کند میشه.همینطوری که برنامه های باز بیشتر بشن کند تر مشیه.توی ۶ اصلا همچین چیزی نبود.من هیچ وقت برنامه ای رو نمیبستم اصلا!

نظر

• آقا من وقتی خودم یه شماره رو دایل میکنم عکس شخص رو تو یه دایره کوچیک گوشه سمت راست بالا نشون میده ولی وقتی به من زنگ میزنن همونم نشون نمیده فقط اسم تماس گیرنده رو نشون میده کسی میدونه مشکلم از کجاست؟ گوشیمم 5s هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X