اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد بکاپ گیری توسط iTunes جدید نصب شده روی هارد جدید + تعویض iso به 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد بکاپ گیری توسط iTunes جدید نصب شده روی هارد جدید + تعویض iso به 7

با سلام و خسته نباشید
    من یک گوشی آیفون 4S با IOS 5.0.1 دارم که JAILBREAK شده می باشد.
    سوالات :
    1-هارد قدیمم که روش از گوشی توی آی تونز بکاپ داشتم سوخت و پس ار نصب هارد جدید و آی تی یونز جدید حالا موندم چجور می شه SYNC کرد که اطلاعات زیر از گوشی به کامپیوتر منتقل شن :
    -CONTACTS
    -برنامه ها
    در حال حاضر در قسمت برنامه های iTunes خالی هست و می ترسم وقتی SYNC کنم چون چیزی روی پی سی نیست هر چی روی گوشی هست بپره
    چطور می تونیم موقع SYNC به آی تونز بفهمونیم که از گوشی به پی سی سینک کنه و برعکس نباشه؟

2-آیا با توجه به مشکلات باطری و ... در IOS 7 صلاح می دونین به IOS 7 ارتقا بدم و اینکه آیا گوشی jailbreak شده می تونه به ios 7 ارتقا پیدا کنه یا خیر؟

3-من یک برنامه دارم روی گوشی به نام CONTACTSTAB که باهاش کانتکت ها رو گروه بندی کردم و اطلاعات زیادی در Note هر کانتکت دارم
    حالا آیا پس از تعویض ios این گروه بندی ها می مونه سرجاش یا از بین می ره و بیچاره می شم؟ یعنی اینکه آیا بکاپ آی تونز می تونه اونا رو نگه داره یا خیر؟
    اگه نمی تونه نگه داره چطور بکاپ گیری کنم که این کانتکت ها صدمه نبینن؟

4-در مورد مسیج ها چطور ؟ آیا پس از تعویض با بکاپی که از iTunes دارم بازگردانده می شن یا باید برای بکاپ گیری کار دیگری انجام دهم؟

با تشکر از توجه شما

سلام
    آیا این فروم فعاله؟

نظر

اين فروم فعال هست،ولي براي كسي كه بتونه باهاش كار كنه
      اگر شما هم مايل به استفاده از انجمن هستيد،مشكلاتتون را جستجو كنيد قبل از اقدام به زدن تاپيك
      از آموزش هاي ابتدايي ايي كه قرار داده شده هم ميتونيد استفاده كنيد

نظر

صبر کنید ..
      X