اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد provisioning profile

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد provisioning profile

سلام، با اولین اجرای xcode و شروع برای نوشتن پروژه ی اولیه با این پیغام مواجه میشم:

چطوری میتونم provisioning profile رو انجام بدم، تو لینکی که داده همچین موردی نیست، آیا باید 99$ رو حتما پرداخت کنم؟؟؟
    تشکر از پاسختون

بله باید حتما اکانت دولوپر ۹۹ دلاری تهیه کنید

در ضمن عنوان هم اصلاح شد!

نظر

تشکر از پاسختون
      ولی حتی برای یک برنامه ساده واسه تست و عدم انتشار توی app store، یا حتی device باید اینکار رو انجام داد!
      آخه من تو همین سایت که جستجو کردم خیلیا عنوان کرده بودن که برنامه رو نوشتن، الان که میخوان بذارنش در app store مشکل دارن و قبلش برنامه رو مشکلی با تست و اجراش نداشته ان.
      یعنی به هیچ وجه روشی نیست که فعلا اونو تهیه نکن و فقط برنامه ام رو بنویسم و تو شبیه ساز تست کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid.n1990 نمایش پست ها
        تشکر از پاسختون
        ولی حتی برای یک برنامه ساده واسه تست و عدم انتشار توی app store، یا حتی device باید اینکار رو انجام داد!
        آخه من تو همین سایت که جستجو کردم خیلیا عنوان کرده بودن که برنامه رو نوشتن، الان که میخوان بذارنش در app store مشکل دارن و قبلش برنامه رو مشکلی با تست و اجراش نداشته ان.
        یعنی به هیچ وجه روشی نیست که فعلا اونو تهیه نکن و فقط برنامه ام رو بنویسم و تو شبیه ساز تست کنم؟
        در xcode 5 تمامی روش ها بسته شده

نظر

معنی اش اینه که اگه من برم xcode 4.4 رو تهیه کنم مشکل حل میشه؟ اون موقع کار خاصی باز باید انجام بدم؟
          هزینه اش هم زیاد نباشه، ولی دردسرهای مستر کارت به نظرم زیاده تو این دو هفته ای که باید برنامه ام رو تست کنم، فعلا با xcode 4.4 کار کنم مشکل خاصی تو اجراش پیش نمیاد برام؟
          ویرایش توسط omid.n1990 : https://i-phone.ir/forums/member/156717-omid-n1990 در ساعت 10-03-2014, 06:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omid.n1990 نمایش پست ها
            معنی اش اینه که اگه من برم xcode 4.4 رو تهیه کنم مشکل حل میشه؟ اون موقع کار خاصی باز باید انجام بدم؟
            هزینه اش هم زیاد نباشه، ولی دردسرهای مستر کارت به نظرم زیاده تو این دو هفته ای که باید برنامه ام رو تست کنم، فعلا با xcode 4.4 کار کنم مشکل خاصی تو اجراش پیش نمیاد برام؟
            xcode 4.4 دارای SDK iOS 6.1 هست پس برنامه برای iOS 7 نمیشه زد.

در اون صورت هم باید از JailCoder استفاده کنید. با گوگل کردن این اسم اطلاعات بیشتری پیدا می کنید

نظر

فعلا فقط میخوام برنامه نویسی اش رو یاد بگیرم، واسه ios 7 نشد مهم نیست، حتی روی دستگاه فیزیکی هم نمیخوام تستش کنم،
              JailCoder رو قبلا بررسی کرده بودم عنوان شده بود که اگر بخواهیم تو device امون چک کنیم باید انجام بدیم، من که فقط میخوام توی شبیه ساز تست کنم هم باید اینکارو انجام بدم؟
              تشکر از پاسخهای مفیدتون و شرمنده که مجدد وقتتون رو میگرم، فقط به عنوان آخرین سوال xcode 4.6 هم مشکلی نداره و فقط xcode5 به بعد امکان تست برنامه رو بدون پرداخت اون هزینه نمیده؟ درسته؟
              بی نهایت سپاس

نظر

تست روی سیمولاتور به راحتی انجام میشه و نیازی به پرداخت پول نداره.

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

نظر

شما میتونید با Simulator برنامه را اجرا و تست کنید. شما همچنین می تونید برنامه را با استفاده از روش Fake Code Signing برنامه را Build کنید و بر روی دستگاه های جیلبریک شده تست کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط mkhoshpour نمایش پست ها
                    تست روی سیمولاتور به راحتی انجام میشه و نیازی به پرداخت پول نداره.

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
                    تشکر از پاسختون
                    منظورتون در نسخه های زیر پنج هست؟ درسته؟ و برای xcode5.0.2 همچین کاری رو نمیشه کرد، سراغ xcode 4.4 رفتم و شبیه سازی انجام شد، 4.6 رو تست نکردم و توی xcode5.0.2 هم در حالت عادی جواب نمیداد!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
                    شما میتونید با Simulator برنامه را اجرا و تست کنید. شما همچنین می تونید برنامه را با استفاده از روش Fake Code Signing برنامه را Build کنید و بر روی دستگاه های جیلبریک شده تست کنید.
                    تشکر از پاسختون
                    منظورتون در نسخه های زیر پنج هست؟ درسته؟ و برای xcode5.0.2 همچین کاری رو نمیشه کرد، سراغ xcode 4.4 رفتم و شبیه سازی انجام شد، 4.6 رو تست نکردم و توی xcode5.0.2 هم در حالت عادی جواب نمیداد!

نظر

صبر کنید ..
                    X