اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید ایفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید ایفون ۵

سلام به همه من یه ایفون ۵ انلاک مدل a1429 دارم الان رفتم رو ۷.۰.۶ اما باش حال نکردم می خوام برگردم به ۶.۱.۴ راهی هست؟؟؟. نه الان جیلبریک نه قبلا بوده
    Shsh شو از کجا بگیرم؟؟؟

نوشته اصلی توسط farzinfa1999 نمایش پست ها
    سلام به همه من یه ایفون ۵ انلاک مدل a1429 دارم الان رفتم رو ۷.۰.۶ اما باش حال نکردم می خوام برگردم به ۶.۱.۴ راهی هست؟؟؟. نه الان جیلبریک نه قبلا بوده
    Shsh شو از کجا بگیرم؟؟؟
    سلام دوست عزیز ، دانگرید کردن فقط مخصوص ایفون ۴ به پایین هستش !! پس دانگرید منتفی هست !! و در مورد shsh اینکه زمانی که شما دیوایس رو روی یک ورژن خاص جیلبریک میکنید این shsh ها که فقط و فقط مخصوص دیوایس شما و اون ورژن هستند بطور خودکار در سایدیا ذخیره میشن و یا خودتون میتونید ذخیره کنید ، که البته برای دیوایس های بعد از آیفون ۴ این کار بی معنی هستش، حتی اگر shsh هم ذخیره کرده بودید امکان دانگرید وجود نداشت و فعلا هم نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من وقتی ورژن بتا ۷ اومد خودم اپگرید کردم بعد قبل از این که نسخه نهایی ۷ بیاد اومدم رو ۶.۱.۴ اما دوباره رفتم رو ۷ . چرا دیگه نمیشه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzinfa1999 نمایش پست ها
        من وقتی ورژن بتا ۷ اومد خودم اپگرید کردم بعد قبل از این که نسخه نهایی ۷ بیاد اومدم رو ۶.۱.۴ اما دوباره رفتم رو ۷ . چرا دیگه نمیشه؟؟؟؟
        خوب جواب ساده هستش !! همیشه آخرین ورژنی که کاربر ها میتونن هر موقع مشکلی برای دیوایسشون پیش اومد به اون ریستور کنن ، اون ورژنی هست که با متصل کردن دیوایس به آیتونز نمایش داده میشه !! وقتی کسی از ورژن های بتا استفاده کنه چون همچنان آخرین ورژن همونی هست که در ایتونز وجود داره پس هر موقع دوست داشته باشه میتونه برگرده به همون و نه عقب تر !! الان هم اگه کسی 7.1 بتا نصب کنه ، هر موقع دلش خواست میتونه به 7.0.6 برگرده و نه عقب تر !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X