اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود Roxio Toast Titanium 11.2 برای مک با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود Roxio Toast Titanium 11.2 برای مک با لینک مستقیم

Roxio Toast Titanium 11.2 یکی بهترین نرم افزار ها برای رایت دیسک می باشد.
    از قابلیت کلیدی و مهم این برنامه میتوان به قابلیت تبدیل فرمت های ویدیویی به فرمت های قابل پخش برای iDevice ها یا کپی سی دی و دی وی دی بر روی یک دیسک دیگر یا image کردن از دیسک ها و ... اشاره کرد
    همچنین امکان به اشتراک گذاری ویدیوی های تبدیل شده یا ... به شبکه هایی چون فیس بوک و یوتوب نیز وجود دارد

دانلود نسخه v11.2 این برنامه با لینک مستقیم

من تو نصب ورژن قبلي اين نرم افزار مشكل داشتم ايا روش خاصي داره يا چيز ديگه اي بايد قبلش نصب كرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hoseinsf نمایش پست ها
      من تو نصب ورژن قبلي اين نرم افزار مشكل داشتم ايا روش خاصي داره يا چيز ديگه اي بايد قبلش نصب كرد ؟
      داداش مگه مک بوک پرو cd/dvd rom داره ؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها

از قابلیت کلیدی و مهم این برنامه میتوان به قابلیت تبدیل فرمت های ویدیویی به فرمت های قابل پخش برای iDevice ها یا کپی سی دی و دی وی دی بر روی یک دیسک دیگر یا image کردن از دیسک ها و ... اشاره کرد
        همچنین امکان به اشتراک گذاری ویدیوی های تبدیل شده یا ... به شبکه هایی چون فیس بوک و یوتوب نیز وجود دارد

من تو سایت اپل که نگاه میکردم هیچ کدوم از مک ها به جز macbook 13 inch معمولی (غیر رتینا ) DVD/ROM داره ...
        شما SUPER DRIVE دارین؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza ronaldo نمایش پست ها
          من تو سایت اپل که نگاه میکردم هیچ کدوم از مک ها به جز macbook 13 inch معمولی (غیر رتینا ) DVD/ROM داره ...
          شما SUPER DRIVE دارین؟؟؟؟؟
          عزیزم چیزه عجیبی نیست که!
          هم میتونید از Super Drive استفاده کنید هم از DVD/ROM های اکسترنال موجود در بازار

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها

از صفحه نمایش رتینا این ورژن ساپورت میکنه؟
            من نسخه ۱۱.۰.۰ رو دارم که ساپورت نمیکنه!
            اگه اینم نمیکنه بگید که پس دانلود نکنم!
            ممنون

نظر

صبر کنید ..
            X