اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رمز نگهدار(OnePass)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رمز نگهدار(OnePass)

رمز نگهدار (نسخه ۱٬۱) یک برنامه ساده و کاربردی است که امکان ذخیره کردن تمام رمزهای شما را در یک مکان امن فراهم می کند.
    رمز نگهدار از ساختار پیشرفته رمزنگاری داده ها برای ذخیره سازی اطلاعات روی دستگاه شما استفاده می‌کند بدون آنکه دیگر نگران این باشید که ممکن است کسی به رمزهای شما دسترسی داشته باشد.
    برخلاف بیشتر برنامه‌های مشابه، رمز نگهدار هرگز اطلاعات شما را به سرورهای اینترنتی که به راحتی امکان هک شدنشان وجود دارد ارسال نخواهد کرد.
    اینها رمزهای مهم شما هستند و نیازی نیست کس دیگری از آنها با خبر باشد. حتی اگر بر اثر اتفاق دستگاه شما سرقت و یا مفقود شد، تمام داده‌های شما به لطف رمزنگاری پیشرفته امن خواهند ماند.

شما میتوانید برای دریافت این برنامه به سیبچه مراجعه نموده و ازاینجا دریافت و نصب نمایید.

ویرایش توسط سیبچه : https://i-phone.ir/forums/member/115711-سیبچه در ساعت 08-03-2014, 11:02 AM

در مورده امنیت برنامه هم توضیح بدید لطفا

نظر

بسیاربرنامه کاربردی و خوبی میباشد . امید است ساختن چنین برنامه های پارسی تداوم یابد .

نظر

بیخشید ولی خودتون میدونید که اطلاعات بانکی رو نمیشه هر جایی ذخیره کرد
        شاید بشه گفت حتی اپهای خارجی که اطلاعات بانکی ما چندان به دردشون نمیخوره امنیتشون بیشتر از یک اپ ایرانیه که امنیتش تضمین شده باشه
        چه اطمینانی میتونید به استفاده کننده بدید که اطلاعاتشون توسط نویسنده اپ استخراج نمیشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

البته به هیچ عنوان بنده قصد اهانت ندارم
          بنده چون شخصا دوست دارم اپ فارسی برای این کار داشته باشم میپرسم و صد در صد بعد از اطمینان استفاده کننده از اپ میشم و فقط میخوام اطمینان خاطرم جلب بشه،
          امیدوارم حساسیت بنده رو درک بکنید
          بنده الان دو ساله که از 1 پاسورد استفاده میکنم و با توجه به گرون بودنش با محیطش زیاد حال نمیکمم و این برنامه شما رو بیشتر پسندیدم

نظر

سلام بر دوستان
            من نوید فرشچی نویسنده این برنامه هستم. در مورد امنیت برنامه نه تنها شما بلکه تقریبا اکثر کسانی که اقدام به نصب این برنامه کردند ازم سئوال پرسیدن. من هم سعی می‌کنم در اینجا توضیح بدم.
            ابتدا این رو بگم که این برنامه دارای نسخه‌ی انگلیسی هم هست با نام onePassword که با همین آیکون در حال حاضر در AppStore داره فروخته میشه. لینک
            و جهت رفاه دوستان عزیز در ایران که امکان راحتتر استفاده کردن از این برنامه رو داشته باشند این برنامه فارسی شد و آیکون‌های بانکهای فارسی بهش اضافه شد و در خدمت سیبچه‌ی عزیز قرارگرفت.
            برخلاف اکثر نسخه های مشابه از رمزنگهدارها این برنامه به اینترنت اصلا دسترسی نداره که بخواد اطلاعاتی به اینترنت بفرسته. متاسفانه برخلاف آندروید که هنگام نصب به کاربر اطلاع میده که این برنامه از چه امکاناتی استفاده می‌کنه در آی او اس این امکان وجود نداره و من نمی‌دونم چطور بابت این قضیه می‌توان به کاربر تضمین داد.
            نکته‌ی دیگه اینکه این برنامه برای ذخیره کردن هر آن چیزی که زخیره می‌شود از AES256 استفاده می‌کنه که کلید کدگذاری هم یک uniqueId برای هردستگاه هست که در حال اجرا ساخته میشه. یعنی اگر حتی شما خودتون فایل رو برای من ارسال کنید هم بازهم نمی‌تونم بازش کنم.

نمی دونم این توضیحات چقدر میتونه قانع کننده باشه ولی شاید این نکات که این برنامه یکبار تایید اپل رو گرفته (که انصافا سر همین مسئله امنیت خیلی سختگیری کردند و ۳ بار اپ رو رد کردند تا با استانداردهاشون همخونی داشته باشه) و نویسنده برنامه هم من هستم که با کمال میل حاضرم هر کدام از دوستان که نیاز داشتند با من تماس بگیرند تا نمونه‌ی کد رو در اختیارشون بذارم تا خودشون متوجه این قضیه بشوند بخشی از نگرانی‌های شما برطرف بشه.

بازهم اگر هرگونه توضیحی نیاز داشتید یا خواستید با من تماس بگیرید ایمیل من nfarshchi@gmail.com هست و مشتاقانه منتظر نظرات شما هستم.

نظر

اگه تو اپ استور عرضه بشه من اطمینان دارم

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                اگه تو اپ استور عرضه بشه من اطمینان دارم
                https://itunes.apple.com/us/app/stor...499439580?mt=8

نظر

اگه بتونید نسخه فارسیش رو در اپ استور قرار بدید ممنون میشم
                  اونجوری فکر میکنم بابت اطمینان خاطرکسی مشکلی نخواهد داشت و البته برای هر دستگاهی هم که داشته باشیم و یا بعد از تعویض گجت باز هم برامون باقی خواهد موند

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                    اگه بتونید نسخه فارسیش رو در اپ استور قرار بدید ممنون میشم
                    اونجوری فکر میکنم بابت اطمینان خاطرکسی مشکلی نخواهد داشت و البته برای هر دستگاهی هم که داشته باشیم و یا بعد از تعویض گجت باز هم برامون باقی خواهد موند

سلام دوست عزیز. نسخه فارسی رو هم برای اپ استور ارسال کردم،‌ احتمالا حدود ۱۰ روز طول خواهد کشید تا تاییدش رو بگیره و آماده عرضه بشه. به محض عرضه شدن در اینجا نیز به همه اطلاع خواهم داد

نظر

صبر کنید ..
                    X