اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل سيبچه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mamanji نمایش پست ها
    دوست عزيز
    همراه ملت رو از سايت بانك دان كردم البته با ios9 متاسفانه باز نميشه. مشكل كجاست.
    راهنمايي كنيد تشكر
    از توی ستینگ قسمت جنرال پروفایلش رو تایید کنید

نظر

دوست عزيز ممنونم ازت. راه افتادم.
      كاربرهاي محترم اگه نسخه اي براي ملي هم داريد ممنون ميشيم.

نظر

سیبچه عزیز
        بیشتر مشکلات کاربران برنامه های همراه بانک بوده که در ویترین سیبچه وجود ندارد
        لطفا همراه بانک کشاورزی را در ویترین سیبچه قرار دهید

- - - - - - - - - -

سیبچه عزیز
        بیشتر مشکلات کاربران برنامه های همراه بانک بوده که در ویترین سیبچه وجود ندارد
        لطفا همراه بانک کشاورزی را در ویترین سیبچه قرار دهید

نظر

همراه بانک صادرات و اینده هم در سایت بانک قرار گرفتند.

نظر

نوشته اصلی توسط Mamanji نمایش پست ها
            دوست عزيز
            همراه ملت رو از سايت بانك دان كردم البته با ios9 متاسفانه باز نميشه. مشكل كجاست.
            راهنمايي كنيد تشكر

لطفا در مورد IOS9 مراحل زیر را انجام دهید:

اول : Settings > General > Profile

دوم : انتخاب Avanoc IT & Management Consulting GmbH

سوم : انتخاب گزینه: Trust یا Verify
            ویرایش توسط omid0527 : https://i-phone.ir/forums/member/118680-omid0527 در ساعت 09-11-2015, 05:18 PM

نظر

تکلیف برنامه هایی که خریدیم چی میشه؟!!!!
              چه کسی خودش رو در قبال مشتریان پاسخگو و مسئول میدونه

نظر

نوشته اصلی توسط ebiverdi نمایش پست ها
                تکلیف برنامه هایی که خریدیم چی میشه؟!!!!
                چه کسی خودش رو در قبال مشتریان پاسخگو و مسئول میدونه
                خريد از جاي نامعتبر اين مشكلات رو هم داره دوست عزيز. بهتره باهاش كنار بياييد و از اين به بعد از اپ استور خريد كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  خريد از جاي نامعتبر اين مشكلات رو هم داره دوست عزيز. بهتره باهاش كنار بياييد و از اين به بعد از اپ استور خريد كنيد.

من کل برنامه هایی که تو اپ استور موجود بود رو از همونجا خرید کردم ولی برخی برنامه ها فقط تو سیبچه میشد پیدا کرد مثل برنامه پلاک , تفسیرالمیزان و موارد اینچنینی
                  خب حالا سیبچه هم شد نامعتبر!!!
                  مسیله مهم اینه که تو ایران کسی در قبال کارش خودش رو مسیول نمیدونه و سیبچه هم از همین قضیه مستثنی نیست
                  بعنوان مثال من مفاتیح الجنان رو از سیبچه خریدم و حالا که اینطور شده و متوجه شدم که تو اپ استور هم هست و تماس گرفتم با نویسنده برنامه ولی اصلا انگار که نه انگار ما پولی داده بودیم
                  البته ناگفته نماند برای برنامه جوکستان اینطور نبود و من موقعیکه به برنامه نویس ایمیل زدم که میخوام از اپ استورش بگیرم برام کد دانلود داد و من هم گرفتم و تشکر میکنم از حس مسیولیت پذیری ایشون و ارزو موفقیت براشون دارم
                  در ضمن مگه اپ استور چطوره؟!!
                  من بیش از دو ساله برنامه "تولد" رو از اپ استور خریدم و چندین بار مواردی رو برای بهبود برنامه به شرکتشون ایمیل زدم ولی دریغ از ی آپدیت
                  فقط ی بار جواب دادن برامون صرف نداره آپدیت کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط ebiverdi نمایش پست ها
                    من کل برنامه هایی که تو اپ استور موجود بود رو از همونجا خرید کردم ولی برخی برنامه ها فقط تو سیبچه میشد پیدا کرد مثل برنامه پلاک , تفسیرالمیزان و موارد اینچنینی
                    خب حالا سیبچه هم شد نامعتبر!!!
                    مسیله مهم اینه که تو ایران کسی در قبال کارش خودش رو مسیول نمیدونه و سیبچه هم از همین قضیه مستثنی نیست
                    بعنوان مثال من مفاتیح الجنان رو از سیبچه خریدم و حالا که اینطور شده و متوجه شدم که تو اپ استور هم هست و تماس گرفتم با نویسنده برنامه ولی اصلا انگار که نه انگار ما پولی داده بودیم
                    البته ناگفته نماند برای برنامه جوکستان اینطور نبود و من موقعیکه به برنامه نویس ایمیل زدم که میخوام از اپ استورش بگیرم برام کد دانلود داد و من هم گرفتم و تشکر میکنم از حس مسیولیت پذیری ایشون و ارزو موفقیت براشون دارم
                    در ضمن مگه اپ استور چطوره؟!!
                    من بیش از دو ساله برنامه "تولد" رو از اپ استور خریدم و چندین بار مواردی رو برای بهبود برنامه به شرکتشون ایمیل زدم ولی دریغ از ی آپدیت
                    فقط ی بار جواب دادن برامون صرف نداره آپدیت کنیم
                    دقيقا حرف شما درسته. متاسفانه کسی پاسخگو نیست.
                    یک توصیه ای که من همیشه به دوستانم کرده ام اینه که قبل از دانلود یا خرید برنامه از آپ استور حتما Version History برنامه رو چک کنید. برنامه های معتبر عموما در هر سال چهار یا پنج بار به روز رسانی میشن. مطمئن باشید برنامه هایی که سالی یک بار یا دو سال یکبار به روز رسانی میشن ارزش خرید ندارند. و در آخر این مصرف کننده است که ضرر می کند.
                    توصیه ی دیگه اینکه تا آن جایی که میشه از آپ استور استفاده کنید.

نظر

کسی ایمیل نویسنده برنامه istore یا همون فروشگاه من رو داره ؟ متاسفانه بعد از بسته شدن سیبچه با توجه به اینکه جز پرفروش ترین برنامه ها بود از دسترس خارج شده
                      حداقل توی ویترین بذارنش خوب میشه

- - - - - - - - - -

کسی ایمیل نویسنده برنامه istore یا همون فروشگاه من رو داره ؟ متاسفانه بعد از بسته شدن سیبچه با توجه به اینکه جز پرفروش ترین برنامه ها بود از دسترس خارج شده
                      حداقل توی ویترین بذارنش خوب میشه

نظر

نحوه کارکرد سیبچه با استورهای دیگه مثل سیب اپ یا استورهای چینی یکی بود پس چرا فقط سیبچه از کار افتاد و سیب اپ و بقیه همچنان فعالن؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimac نمایش پست ها
                          نحوه کارکرد سیبچه با استورهای دیگه مثل سیب اپ یا استورهای چینی یکی بود پس چرا فقط سیبچه از کار افتاد و سیب اپ و بقیه همچنان فعالن؟
                          نه زمین تا آسمون سیستم کاریشون فرق داشت
                          همون بهتر که تعطیل شد
                          مسیر انحرافی برنامه ها بود اصلا وضع امنیتشون هم مشخص نبود

نظر

میشه بگید فرق سیبچه با سیب اپ چیه ؟ چرا سیب اپ از کار نیفتاده؟

نظر

به دلیل سیاست های امنیتی اپل در نسخه ۹ به بعد

نظر

اصلا سیبچه تو قسمت پروفایل نمیاد که بخوایم تاییدش کنیم و اونجا اضافه اش کنیم. چکار بایدبکنیم که تو قسمت پروفایل و دیوایس منیجمنت بیاد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X