اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل سيبچه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درود

نمیدونم چرا سیبچه داره اینقدر بد عمل میکنه !!

یه مدت پیش که این تاپیک زده شد سیبچه دیگه باز نشد و برنامه ها و بازیهایی هم که از طریق سیبچه نصب بودن خراب شدن مجبور شدیم یک دور همه چیو پاک کنیم و آخرین نسخه سیبچه رو نصب کنیم !!

از دیروز دوباره این مشکل برای بنده پیش اومده دیگه نه سیبچه باز میشه نه نرم افزارها و بازیها !!

دوستانی که در جریان هستند بگن چطوری این مشکل رفع میشه ...

سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
      درود

نمیدونم چرا سیبچه داره اینقدر بد عمل میکنه !!

یه مدت پیش که این تاپیک زده شد سیبچه دیگه باز نشد و برنامه ها و بازیهایی هم که از طریق سیبچه نصب بودن خراب شدن مجبور شدیم یک دور همه چیو پاک کنیم و آخرین نسخه سیبچه رو نصب کنیم !!

از دیروز دوباره این مشکل برای بنده پیش اومده دیگه نه سیبچه باز میشه نه نرم افزارها و بازیها !!

دوستانی که در جریان هستند بگن چطوری این مشکل رفع میشه ...

سپاس
      تشريف ببرين تو اين لينك متوجه قضيه ميشين
      سیب‌چه - نصب
      از همه مضحك تر اين بانك ها هستن كه همه همراه بانكشون رو گذاشتن رو سيبچه
      و در نتيجه يه دفعه دست ادم ميمونه تو پوست گردو

نظر

نوشته اصلی توسط << 3A3AK >> نمایش پست ها
        سیب‌چه - نصب
        درسته بانک باید خودش سرتیفیکت بگیره مثل سامان الان شما می تونی از سایت بانک سامان برنامه رو بگیری نصب کنی
        الان من ۶اس پلاس گرفتم نمی تونم ملت نصب کنم این چه وضعیه اخه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط << 3A3AK >> نمایش پست ها
        سیب‌چه - نصب
        درسته بانک باید خودش سرتیفیکت بگیره مثل سامان الان شما می تونی از سایت بانک سامان برنامه رو بگیری نصب کنی
        الان من ۶اس پلاس گرفتم نمی تونم ملت نصب کنم این چه وضعیه اخه

نظر

با این وضع بهتره برنامه ها رو با همون سرعت لاک پشتی از اپ استور دانلود کرد که حداقل خیالت راحت باشه که یهو غیر فعال نمیشه

نظر

سیبچه برای همیشه مسدود شد و این به سفر چند روز قبل یکی از مدیران ارشد اپل به تهران مربوط می شود که تهدید به شکایت از وضعیت استفاده غیر قانونی محصولات و امکانات حتی لوگوی اپل در ایران کرده بود .
            سیبچه بر اساس قوانین developer اپستور تنها مجاز به ارائه محدود اپلیکیشن های رایگان در محدوده خاصی بوده که از این امر خیلی تخطی کرده .
            سایر بانک های ایرانی که در اپستور قرار داشتند نیز ( مانند بانک سامان samanak ) از طرف اپستور حذف شدند و تنها کسانی که قبلا از اپستور نصب کردن میتوانن همچنان از همراه بانک استفاده کنند .

نظر

خب تکلیف برنامه های ایرانی که پول دادیم و الان جای دیگه ای هم نیست که استفاده کنیم چی میشه؟
              سیبچه باید یه فکری بکنه چون اپل شکایت نکنه من و امثال من میرن شکایت میکنن ازشون
              این که نشد راه حل که یهو ببنده درشو بگه تا اطلاع ثانوی فلانه !

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                سیبچه برای همیشه مسدود شد و این به سفر چند روز قبل یکی از مدیران ارشد اپل به تهران مربوط می شود که تهدید به شکایت از وضعیت استفاده غیر قانونی محصولات و امکانات حتی لوگوی اپل در ایران کرده بود .
                سیبچه بر اساس قوانین developer اپستور تنها مجاز به ارائه محدود اپلیکیشن های رایگان در محدوده خاصی بوده که از این امر خیلی تخطی کرده .
                سایر بانک های ایرانی که در اپستور قرار داشتند نیز ( مانند بانک سامان samanak ) از طرف اپستور حذف شدند و تنها کسانی که قبلا از اپستور نصب کردن میتوانن همچنان از همراه بانک استفاده کنند .
                لینک خبر رو بذار لطفا!

نظر

نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
                  لینک خبر رو بذار لطفا!
                  پیگیری حقوقی استفاده غیرقانونی از برند اپل در ایران

نظر

الان بانک شهر چرا برنامش تو اپ استوره و اون حذف نشده

نظر

همراه بانک ملتو رو با گوشی برید تو سایت بانک دانلود کنید ......

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851
                        دوست عزیز
                        دانلود مستقیم از سایت بانک ملت مربوط به اندروید بوده و ios امکان دانلود ندارد
                        نه دوست عزیز
                        با توجه به مشکلات سیبچه
                        بانک ملت نمیدونم از چه راهی، اما از طریق خود سایتش میتونین برنامه رو نصب کنین و استفاده کنین
                        حتی میتونین از طریق پی سی دانلود و آیتونز نصب کنین
                        من از خود گوشی رفتم تو لینک پایین و نصب کردم
                        برنامه بدون مشکل کار میکنه

https://mobile.bankmellat.ir/mobile/apple.do

نظر

همراه عزیز سیبچه

سلام

در چند سالی که از عمر سیبچه گذشت سعی کردیم موانع استفاده از App Store مانند عدم دسترسی به شیوه‌های پرداخت بین‌المللی، *****ینگ‌های ناعادلانه‌ی شرکت اپل و عدم امکان نشر اپلیکیشن‌های برنامه‌نویسان مقیم ایران را با ایجاد بازارچه‌ی اپلیکیشین‌هایiOS فارسی از پیش روی شما برداریم.

در این راه با موانع فنی و اجرایی زیادی روبه‌رو شدیم که به لطف استعدادهای بومی از آن‌ها عبور کرده و به بازار تولید محتوای ایرانی با حفظ حق و حقوق تولیدکنندگان، رونق بخشیدیم. مسیر سخت و طاقت‌فرساست ولی استقبال و تشویق شما علی‌رغم بیشتر شدن محدودیت‌های ایجاد شده توسط شرکت اپل به ما امید و نیروی حرکت می دهد.

با توجه به سیاست‌های شرکت اپل، برای ما مشخص بود که استفاده از بازارچه‌ی سیبچه به شکل فعلی در دراز مدت امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا پروژه‌ی ویترین سیبچه از یک سال قبل در این مجموعه آغاز شده و از ابتدای سال به عنوان محصولی جدید معرفی و اجرا شد.

اکنون با ارائه‌ی نسخه‌ی iOS 9 محدودیت‌های فنی به حداکثر رسیده و ادامه‌ی کار برای بازارچه، کاربران و همچنین توسعه‌دهندگان با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شده است. لذا از این پس برای دریافت نرم‌افزارهای اپل می‌توانید از طریق بازارچه‌ی Vitrin Sibche اقدام کنید. برای نصب این نرم‌افزار کافی است روی لینک زیر کلیک کنید؛ همچنین با جست‌وجوی Vitrin Sibche در App Store نیز امکان نصب برای شما فراهم می گردد.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نرم افزار های فارسی ای که از سیبچه خریدیم چی میشه؟
                            به ویترین اضافه میشه یا کلا برنامه ای براش ندارین؟
                            مثلا من الان در به در دنبال برنامه istore فروشگاه من هستم و جای دیگه هم نیست ! باید چیکار کنم؟
                            امکان این باشه که مثلا خودتون برنامه های فارسیو برای دولوپر ها به عنوان واسط توی اپ استور بذاری و برای هر خرید درصدی رو برای خودتون بگیرین فکر میکنم عالی بشه

- - - - - - - - - -

نرم افزار های فارسی ای که از سیبچه خریدیم چی میشه؟
                            به ویترین اضافه میشه یا کلا برنامه ای براش ندارین؟
                            مثلا من الان در به در دنبال برنامه istore فروشگاه من هستم و جای دیگه هم نیست ! باید چیکار کنم؟
                            امکان این باشه که مثلا خودتون برنامه های فارسیو برای دولوپر ها به عنوان واسط توی اپ استور بذاری و برای هر خرید درصدی رو برای خودتون بگیرین فکر میکنم عالی بشه

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851
                              دوست عزیز
                              دانلود مستقیم از سایت بانک ملت مربوط به اندروید بوده و ios امکان دانلود ندارد
                              به سایت بانک سر بزنید . بعد از مشکلات سیبچه تغییر پیدا کرده. بدون دلیل صحبت نفرمایید ....شخصا از از سایت بانک ملت روی آی او اس ۹.۱ دانلود و استفاده کردم . چیز خاصی نیست و بانک ملت شا**ار نکرده چون قبل از اون یانک پاسارگاد و سامان هم به این طریق خدمات میداد نه از طریق سیبچه .... حساب کنید بانک بزرگ دولتی ملی مثلا الان لنگ سیبچه هست . بازم ملت سریع وفق داد خودشو با شرایط

نظر

دوست عزيز
                                همراه ملت رو از سايت بانك دان كردم البته با ios9 متاسفانه باز نميشه. مشكل كجاست.
                                راهنمايي كنيد تشكر

نظر

صبر کنید ..
                                X