اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم ۱۳۹۳‌(افزودن تقويم ۱۳۹۳ خورشيدی در ديوايس هاي اپل)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تقویم ۱۳۹۳‌(افزودن تقويم ۱۳۹۳ خورشيدی در ديوايس هاي اپل)

**بعد اضافه شده : آخرین تغییرات رو روی تقویم انجام دادم لطفا دوباره مراحل رو طی کنید و استفاده کنید(۱۳۹۲/۱۲/۲۳)**
    تنها مشکل موجود فقط روز ۳ فروردین هست که اشتباه روز ۲ فروردین رو هم اضافه نشون میده که نتونستم کاریش بکنم

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    با توجه به پست تقویم سال قبل من تقویم سال ۱۳۹۳ رو همراه با مناسبت ها براتون آماده کردم
    البته برای راحتی کار دوستان این تقویم از اسفند۱۳۹۲ تا اسفند ۱۳۹۳تنظیم شده که میتونید همین الان استفاده کنید

روزهای هفته سال ۱۳۹۳: newhope.persiangig.com/calendar/1393days.ics
    مناسبت‌های سال ۱۳۹۳: newhope.persiangig.com/calendar/1393info.ics

(بعد نوشته شده: در آخر همین پست برای اونایی که میخوان مثل سال قبل ۳تا فایل داشته باشن (تعطیلات رسمی جدا از مناسبت‌ها باشه، ۳تا فایل رو قرار دادم))

------> برای اضافه کردن به مک کافیست که این فایل رو دانلود کنید (آموزش از آقای بابک امیری) دانلود فایل قدیمی *دانلود فایل جدید*

-------> نحوه اضافه کردن به آیفون رو در زیر نشون میدم واسه بقیه دیوایس‌ها هم میتونید از آموزش سال قبل استفاده کنید.

برای شروع Settings رو از روی صفحه باز میکنیم
    و به قسمت Mail, Contacts, Calendars میریم

داخل قسمت Add Account میشویم.

قسمت Others رو انتخاب میکنیم.

روی آخرین گزینه یعنی Add Subscribed Calendar میرویم.

آدرس سرور رو وارد میکنیم
    یک بار برای : newhope.persiangig.com/calendar/1393days.ics
    یک بار دیگر برای :
    newhope.persiangig.com/calendar/1393info.ics

با زدن دکمه Next به مرحله بعدی میرویم.

Continue را انتخاب میکنیم

و در آخر Save میکنیم.

همینطوری که میبینید روزهای هفته سال ۱۳۹۳ اضافه شده ...

در داخل تنظیمات Calendar آیفون میتونید ببینید و مطمئن بشید که در حالت انتخاب هست.

دیگه میتونید روزهای هفته سال ۱۳۹۳ رو در تقویمتون داشته باشید

و میتونید همین کار رو برای مناسبت‌های سال ۱۳۹۳ تکرار کنید.

هرگونه کپی برداری و استفاده از این تقویم آزاد است ( این تقویم رو من برای خودم درست کردم + چندتا چیز خصوصی دیگه که گفتم چرا بقیه بهره نبرن؟ استفاده کنید و لذت ببرین)

درضمن من مناسبت‌های هفته رو از روی آقای بابک امیری کپی کردم و مناسب‌ها و تعطیلات رسمی سال ۱۳۹۳ رو هم بهش اضافه کردم.
    سال خوبی داشته باشید.

موفق باشید (سینا)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    کسانی که دوست دارن مثل سال قبل از ۳ فایل استفاده کنن و تعطیلات رسمی رو جدا داشته باشن (با رنگ قرمز) از این ۳تا فایل استفاده کنن
    دقت کنین که این ۳فایل، با ۲فایل قبلی متفاوت هست (پس لطفا یا اون ۲تا اولی رو استفاده کنید یا این ۳فایل پایین که تداخل پیدا نکنید)

روزهای هفته سال ۱۳۹۳: newhope.persiangig.com/calendar/1393days.ics
    مناسبت‌های سال ۱۳۹۳: newhope.persiangig.com/calendar/1393info2.ics

تعطیلات رسمی سال ۱۳۹۳: newhope.persiangig.com/calendar/1393h.ics

دیگه شد مثل قبلی
    موفق باشید
    ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 14-03-2014, 09:58 PM

اررور می ده میگه unable to load

نظر

نوشته اصلی توسط kamyar_gonzales نمایش پست ها
      اررور می ده میگه unable to load
      تست کردم مشکلی نداره، دوباره امتحان کنید

نظر

دم شما گرم ..خیلی مچکرم ازت داداش ...

نظر

دوست عزیز دستتون درد نکنه فقط تو ۹۲ ، جمعه ها رو هم قرمز میزد ولی الان نمیشه تنظیمات خاصی داره ؟اگه امکانش باشه تعطیلات رو از مناسبات جدا کنید و بشه سه تا فایل بهتره ، چون هر چقدر ور رفتم نشد
          ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 04-03-2014, 09:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohaddes نمایش پست ها
            دم شما گرم ..خیلی مچکرم ازت داداش ...
            خواهش، امیدوارم لذت ببرین

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
            دوست عزیز دستتون درد نکنه فقط تو ۹۲ ، جمعه ها رو هم قرمز میزد ولی الان نمیشه تنظیمات خاصی داره ؟اگه امکانش باشه تعطیلات رو از مناسبات جدا کنید و بشه سه تا فایل بهتره ، چون هر چقدر ور رفتم نشد
            دیگه این کار سلیقه‌ای هست
            تو فایل های قبلی که آقای بابک امیری زحمت کشیدن، (روزهای جمعه + تعطیلات رسمی + مناسبت های رسمی) تو یه فایل بودن، اما من شخصا دوست نداشتم که فقط تاریخ نوشته بودن (مثلا 27 آبان) اینطوری من متوجه نمیشدم که چند شنبه هست، برای همین فایلی که من درست کردم روزهای هفته رو هم داره (مثلا دوشنبه 27 آبان) اینطوری همه روزهای هفته هست و شما دیگه میدونید که جمعه ها همیشه تعطیل هست و به نظر من نیازی نداره رنگش یا مدلش با بقیه روزها فرق کنه (اینکه رنگش عوض نمیشه، چون توی فایل روزهای هفته هست و روزهای هفته هم همشون یک رنگ هستن)
            اما فایل مناسبت ها شامل تعطیلات رسمی + مناسبت ها هست.

دیگه به بزرگی خودتون ببخشید اگه کم و کاستی داره

اگه وقت کردم تا آخر امشب این کار رو برای شما انجام میدم ... (انجام شد)
            ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 04-03-2014, 10:29 PM

نظر

سپاس از شما دوست عزیز

نظر

عالی / محشر/ دست و پنچت درد نکنه

نظر

برایه انتقال به مک چیکار کنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                    برایه انتقال به مک چیکار کنیم ؟

به پست اول اضافه کردم

نظر

من این مراحل رو انجام دادم ولی توی اپ های تقویم دیگه ای که با آی کلود سینک شدن چیزی رو نشون نمی‌ده.علتش چیه؟

نظر

ازین کارتون که حق انتخاب گزاشتین و جدا هست مناسب ها و اتفاقات خیلی خوشم اومد

نظر

نوشته اصلی توسط viky_iut نمایش پست ها
                          من این مراحل رو انجام دادم ولی توی اپ های تقویم دیگه ای که با آی کلود سینک شدن چیزی رو نشون نمی‌ده.علتش چیه؟
                          فکر نمیکنم مشکلی باشه، این روش تا اونجایی که من میدونم به خود تقویم اصلی گوشی اضافه میکنه اما از اساتید هم یه سوالی بپرسید

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                          ازین کارتون که حق انتخاب گزاشتین و جدا هست مناسب ها و اتفاقات خیلی خوشم اومد
                          خواهش، دیگه کاری بود که از دستمون بر میومد

نظر

ممنون از کار فوق‌العاده‌تون
                            فقط این‌که نمی‌دونم چرا بعضی وقتا یه روز جابجا نشون می‌ده تاریخ رو. به جای یکشنبه، شنبه رو نشون می‌ده و مشخصات اون روز رو میاره. هنوز کشف نکردم که کی این اتفاق میفته!
                            مورد بعدی هم اینه که تو مناسبت‌ها، جشن آبانگاه رو یکشنبه ۱۰ فروردین گذاشتین
                            مورد بعدی هم که به چشمم خورده این بوده که «شنبه ۲ فروردین» هم تو ۲۲ مارچ اومده و هم تو ۲۳ مارچ و تو ۲۳ مارچ همزمان با شنبه ۲ فروردین (که در حقیقت یکشنبه ۳ فروردینه)، یکشنبه ۳ فروردین هم هست و اصلا مناسبت‌هاش هم تکرار شده (جشن نخستین شنبه سال به عنوان مثال)

نظر

نوشته اصلی توسط googleist نمایش پست ها
                              ممنون از کار فوق‌العاده‌تون
                              فقط این‌که نمی‌دونم چرا بعضی وقتا یه روز جابجا نشون می‌ده تاریخ رو. به جای یکشنبه، شنبه رو نشون می‌ده و مشخصات اون روز رو میاره. هنوز کشف نکردم که کی این اتفاق میفته!
                              مورد بعدی هم اینه که تو مناسبت‌ها، جشن آبانگاه رو یکشنبه ۱۰ فروردین گذاشتین
                              مورد بعدی هم که به چشمم خورده این بوده که «شنبه ۲ فروردین» هم تو ۲۲ مارچ اومده و هم تو ۲۳ مارچ و تو ۲۳ مارچ همزمان با شنبه ۲ فروردین (که در حقیقت یکشنبه ۳ فروردینه)، یکشنبه ۳ فروردین هم هست و اصلا مناسبت‌هاش هم تکرار شده (جشن نخستین شنبه سال به عنوان مثال)

خواهش دوست عزیز
                              واسه اینکه جابجا نشون میده، من به این مشکل اصلا بر نخوردم، پیشنهاد میکنم یه بار اکانت رو حذف کنی و دوباره اضافه کنی
                              اما درمورد روز 2 فروردین حق با شماست، من چندباری رویدادش رو حذف کردم و دوباره ساختم اما درست نشد، حتی روی سیستم یکی از دوستام هم این کارو کردم اما درست نشد اما باز تلاش میکنم و اگه درست شد حتما جایگذین میکنم
                              به غیر از این مشکل دیگه خودم چیزی ندیدم.
                              ممنون میشم اگه مشکل دیگه ای پیدا کردیدن حتما بگید تا رفع کنم
                              و بابت اطلاعتون هم تشکر میکنم دوست عزیز
                              ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 07-03-2014, 11:34 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X