اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاستوم فرم ور 6.1.6 برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کاستوم فرم ور 6.1.6 برای 3gs

سلام
    دوستان آیا کسی فرم ور کاستوم که اکتیو شده باشه را برای آیفون 3gs برای ورژن 6.1.6 داره ؟

کسی نداشت؟
    من 3 جی اس لاک دارم ورژنش 4.1 بود الن اپدیت کردم به 6.1.6 نمیتونم اکتیوش کنم بنظرتون چیکار کنم؟

نظر

سلام. منم دچار همچین مشکلی هستم. لطفا کمک کنید. من یک گوشی 3gs لاک که آنلاک شده بود خریدم و بدون اطلاع erase کردم. shsh هم نداشتم. با تاینی امبرلا یه shsh 4.1 گرفتم . با ifaith فیرم ور 4.1 رو ساین کردم که بعد نفهمیدم این فیرم ور کجا رفته و خلاصه با itunes فیرم ور 4.1 رو restore کردم. ولی گوشی بالا نمیاد و فقط حالت emergency call فعال هست. واقعا باید چه کنم؟ خواهشن کمک کنید.

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread83335.html
        دوستانی که به 6.1.6 ریستور کردن باید منتظر sn0wbreeze با ساپورت 6.1.6 بمونن و یا به 4.1 ریستور کنن (بدون نیاز به shsh) کاستوم 4.1 بسازید و ریستور کنید بعد با redsn0w بیس بند رو دانگرید کنیدو با Ultrasn0w آنلاک کنید
        به هیچ وجه اقدام به دانگرید بیس بند 3GS های جدید (ورژن های 8 گیگ تولید 2011) نکنید وگرنه مجبور به تعویض چیپ بیس بند خواهید شد

نظر

دوست عزیز با چه برنامیی کاستوم بسازیم و با چی دانگرید کنیم؟؟

نظر

هرکسی نیاز به زاهنمایی داره بمن زنگ بزنه راهنماییش کنم.همین مشکل رو من حل کردم
            09105656585

نظر

همه راهنمایی ها توو خوده انجمن هست !
              http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=93397

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یه کاستوم برای 3Gs های لاک اینجا میزارین دانلود کنم.
                بعدش میخواستم بدونم هم برای 3Gs های با بوت رام قدیم کار میکنه هم جدید یا نه؟

نظر

دوستان اصلا پستایه قبلی رو میخونن؟!؟!؟!؟؟؟
                  واسه ۳ جی اس الزاما نیازی به داشتن کاستوم فریموری نیست
                  با اورجینال ریستور کنید. به راحتی انلاک میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان عزیز من تازه واردم . گوشیمو وصل کردم برای اولین بار به pc .itiuns گفت اپدیت کن ios رو به 6.1.6 منم ok کردم داره داره اپدیت میکنه . مشکلی پیش نمیاد براش ؟ سرعتش کم نمیشه ؟ چون یه گوشی سونی داشتم اپدیتش کردم سرعتش نصف شد ..... در ضمن گوشیم 3gs هست ,ورژن فعلی ios هم 3.1.3 . اگه سریع بم جواب بدید ممنون میشم

نظر

با سلام .دوستان من یک ایفون3جی اس دارم روی لوگوی ایتونز گیر گرده وهر جه به فریمور6.1.6ریستور میکنم تا وسط میره و بعد ارور14 میده با جند تا فایلم تست کردم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط sti25 نمایش پست ها
                        با سلام .دوستان من یک ایفون3جی اس دارم روی لوگوی ایتونز گیر گرده وهر جه به فریمور6.1.6ریستور میکنم تا وسط میره و بعد ارور14 میده با جند تا فایلم تست کردم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
                        دوست عزیز قبل از اینکه گوشیت رو به کامپیوترت وصل کنی چیز پی انت رو روشن کن و فایر وال و آنتی ویروست هم بسته باشه
                        بعد گوشی رو نصب کن و ادامه مراحل

نظر

صبر کنید ..
                        X