اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای خرید آیپد قفل شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک برای خرید آیپد قفل شده

سلامدوستان یه بنده خدایی Apple iPad 4 Wi-Fi 16G خودشو بدون لوازم می خواد بفروشه قیمتش خوبه فقط مشکلش اینکه که قفل شده و طرف می گه نمی شه بازش کرد .راهی داره ؟ ارزش خرید داره؟

سخنان فروشنده:
    این دستگاه هیچ مشکل سخت افزاری نداره فقط از طرف صاحب قبلیش اپل آی دی داده شده و من مدتی ازش استفاده کردم و بعد از اینکه رسیت کلی زدم اپل آی دی می خواد و تا همان آی دی را وارد نکنی نمی تونی استفاده کنی.

پیغام :
    Activate Ipad
    This Ipad is currently linked to an Apple Id ( ....@gmail.com). sign in with the Apple Id that was used to set up this Ipad.

Apple ID:
    Password:

نوشته اصلی توسط asadaga نمایش پست ها
    سلامدوستان یه بنده خدایی Apple iPad 4 Wi-Fi 16G خودشو بدون لوازم می خواد بفروشه قیمتش خوبه فقط مشکلش اینکه که قفل شده و طرف می گه نمی شه بازش کرد .راهی داره ؟ ارزش خرید داره؟

سخنان فروشنده:
    این دستگاه هیچ مشکل سخت افزاری نداره فقط از طرف صاحب قبلیش اپل آی دی داده شده و من مدتی ازش استفاده کردم و بعد از اینکه رسیت کلی زدم اپل آی دی می خواد و تا همان آی دی را وارد نکنی نمی تونی استفاده کنی.

پیغام :
    Activate Ipad
    This Ipad is currently linked to an Apple Id ( ....@gmail.com). sign in with the Apple Id that was used to set up this Ipad.

Apple ID:
    Password:

نمیشه ازش استفاده کرد.باید اپل ایدی طرف رو داشته باشید یا اینکه ببرید اپل استور.

نظر

تا زمانیکه اپل ایدی قبلی وارد نشه نمیشه از دستگاه استفاده کرد. این مشکل عملا دستگاه رو بی استفاده میکنه. پس تا زمانیکه دستگاه آنلاک نشده از خریدنش خودداری کنید. احتمال دزدی بودن دستگاه خیلی زیاده. بخصوص که لوازم جانبی نداره.
      صاحب اپل ایدی اصلی باید دستگاه رو از icloud پاک کنه تا شما بتونید دستگاه رو استفاده کنید.

نظر

اقا اگه کسی پسورد icloude رو فراموش کنه چیکار باید کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط proxl206 نمایش پست ها
          اقا اگه کسی پسورد icloude رو فراموش کنه چیکار باید کنه ؟
          اگه سوال امنیتی یادتون هست میتونید پسورد رو ریست کنید
          همچنین میتونید از طریق ایمیل ریست کنید
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X