اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

icloud چگونه کار می کند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• icloud چگونه کار می کند؟

سلام به همگی
    دوستان عزیز من یه سوال برام پیش اومده; اینکه icloud دیتا ها را با idevice سینک می کنه یا دیتا ها رو به خودش اضافه می کنه؟
    اگه اضافه کنه که مشکلی نیست ولی اگه سینک آیا راهی هست که بهش بگیم سینک نکنه؟
    دلیلش هم اینکه شما فرض کنید دیروز به اینترنت وصل شده و تمام کانتکت های شما در icloud ذخیره شدن. امروز یه سری تغییرات توی کانتکت ها میدید، مثلا چندتا رو پاک می کنید، حالا اگه به اینترنت وصل بشید بازهم کانتکت ها از icloud به idevice بر می گردند....

سلام
    خوب شما میتونید از setting>icloud تنظیم کنید که چه چیزایی sync بشه.یا اصلا نشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iCNA نمایش پست ها
      سلام
      خوب شما میتونید از setting>icloud تنظیم کنید که چه چیزایی sync بشه.یا اصلا نشه.
      اینو میدونم، ولی من می خوام دیتا ها روی icloud ذخیره بشوند اما دیتا های قبلی برنگردند

نظر

به این دلیل پرسیدم icloud چگونه کار می کند چون گاهی وقتا دستگاه که با icloud سینک میشه تمام دیتا ها حذف میشن
        این مورد هم برای کانتکت ها و هم برای نت ها برام پیش اومده
        اگه قضیه سینک باشه که باید دیتاها اضافه بشن به دستگاه یا icloud نه اینکه حذف بشن.

نظر

کلا مفهوم ایکلود واسه خیلیا اشتباه تعریف شده
          شما از ایکلود چیزی روی گوشیتون سینک نمیشه یا از روی گوشی به ایکلود
          ایکلود یه فضاییه که شما اونجا دیتاها رو ذخیره میکنین
          دقت کنین : ذخیره میکنین نه اینکه از گوشی بکاپ بگیره
          مثلا وقتی کانتکت رو واسه ایکلود فعال میکنین شما شماره هاتونو توی ایکلود ذخیره میکنین ، نه اینکه هم روی گوشی هم ایکلود
          ایکلود بکاپ نیست! یه فضای مجازیه که بهتون میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
            کلا مفهوم ایکلود واسه خیلیا اشتباه تعریف شده
            شما از ایکلود چیزی روی گوشیتون سینک نمیشه یا از روی گوشی به ایکلود
            ایکلود یه فضاییه که شما اونجا دیتاها رو ذخیره میکنین
            دقت کنین : ذخیره میکنین نه اینکه از گوشی بکاپ بگیره
            مثلا وقتی کانتکت رو واسه ایکلود فعال میکنین شما شماره هاتونو توی ایکلود ذخیره میکنین ، نه اینکه هم روی گوشی هم ایکلود
            ایکلود بکاپ نیست! یه فضای مجازیه که بهتون میده

ممنون دوست عزیز از جوابتون
            پس با این وجود اگه من مثلا توی تنظیمات ایکلود کانتکت رو فعال کنم تمام کانتکت ها به ایکلود انتقال داده میشن؟
            و اینکه آیا راهی هست که از ایکلود کپی بگیرم که هم روی ایکلود و هم روی گوشی داشته باشمشون؟

نظر

نه دیگه
              وقتی شما ایکلود رو فعال میکنین دیگه کانتکت روی گوشی ذخیره نمیشه ، توی ایکلود ذخیره میشه
              که بعد چه با هر گوشی ایفونی چه لپتاپ ایکلودتون رو فعال کنین شما کانتکتها رو میبینین
              واسه یادداشت هم همینه

نظر

شما اگه توی تنظیمات ایکلود کانتکت رو فعال کنین هر کانتکتی توی ایکلودتون هست نمایش داده میشه و هر شماره ای ذخیره کنین میره توی ایکلود
                در ضمن ایکلودتون پاک شه یا هرچی همشو از دست میدین!!!
                پیشنهاد میکنم برنامه کانتکت بکاپ نصب کنین یا با ایتونز از کاناکتتون بکاپ بگیریم
                من خودم چند بار چوب ایکلود رو خوردم همه چیم پاک شد

نظر

icloud چگونه کار می کند؟

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
                  شما اگه توی تنظیمات ایکلود کانتکت رو فعال کنین هر کانتکتی توی ایکلودتون هست نمایش داده میشه و هر شماره ای ذخیره کنین میره توی ایکلود
                  در ضمن ایکلودتون پاک شه یا هرچی همشو از دست میدین!!!
                  پیشنهاد میکنم برنامه کانتکت بکاپ نصب کنین یا با ایتونز از کاناکتتون بکاپ بگیریم
                  من خودم چند بار چوب ایکلود رو خوردم همه چیم پاک شد

راهنمایی به درد بخوری بود،ممنون
                  از کانتکت ها که بک آپ می گیرم ولی گفتم شاید راهی باشه که هر چند وقت یه بار توی آیکلود ذخیره شون کنم به عنوان بک آپ. ولی ظاهرا به محض اینکه آیکلود رو فعال می کنی تمام دیتاها منتقل میشن به آیکلود........
                  را
                  ویرایش توسط mohammad-i : https://i-phone.ir/forums/member/154662-mohammad-i در ساعت 17-03-2014, 12:52 AM

نظر

صبر کنید ..
                  X