اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل درنصب Mavericks بصورت Clean install

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل درنصب Mavericks بصورت Clean install

سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان
    تازگی یکدستگاه مک بوک ME294 برای دوستم خریداری کردم.شخصی که قبلاازاین دستگاه استفاده میکرده جهت پاک کردن اطلاعات کامل دستگاه ازداخل ریکاوری کل هارد رو Erase کرده وبه دوستم تحویل داده.من طبق روال معمول بابرنامه Disk Maker X یک USB Bootable ساختم وبانگه داشتن option اقدام به نصب کردم اما درست همینجا یه مشکل وجود داره.به محض اینکه روی درایو موردنظرکلیک میکنم فقط یک دایره میبینم که روش یه خط کج خورده وهیچ اتفاق دیگه ای نمی افته.
    جالب اینکه Option رو که نگه میدارم فقط USB Bootable رو میبینم وخبری از هاردخود دستگاه نیست.
    فکرکردم شایدUSB مشکل داره وبایکUSB دیگه امتحان کردم اما بازهم همین مشکل پابرجاست.
    باتشکرلطفاراهنمایی بفرمایید.

نوشته اصلی توسط saratel نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان
    تازگی یکدستگاه مک بوک ME294 برای دوستم خریداری کردم.شخصی که قبلاازاین دستگاه استفاده میکرده جهت پاک کردن اطلاعات کامل دستگاه ازداخل ریکاوری کل هارد رو Erase کرده وبه دوستم تحویل داده.من طبق روال معمول بابرنامه Disk Maker X یک USB Bootable ساختم وبانگه داشتن option اقدام به نصب کردم اما درست همینجا یه مشکل وجود داره.به محض اینکه روی درایو موردنظرکلیک میکنم فقط یک دایره میبینم که روش یه خط کج خورده وهیچ اتفاق دیگه ای نمی افته.
    جالب اینکه Option رو که نگه میدارم فقط USB Bootable رو میبینم وخبری از هاردخود دستگاه نیست.
    فکرکردم شایدUSB مشکل داره وبایکUSB دیگه امتحان کردم اما بازهم همین مشکل پابرجاست.
    باتشکرلطفاراهنمایی بفرمایید.
    واسه مک بوک های رتینا باید یه سیستم عامل که مخصوص رتینا هاست روش نصب شه
    همین mavericks هست اما نسخه خاصی داره و برای رتینا ها هستش! و این mavericks که روی مک بوک های عادی نصب میشه روی رتینا نصب نمیشه!
    شما میتونید از دفتر انجمن تهیه کنید این نسخه رو
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

جسارتابنده تهران نیستم.آیالینک دانلودبرای osxمخصوص وجودداره یاازکجامیتونم نسخه متناسب رو دانلودکنم؟

نظر

نکته جالب اینه که Recovery HD توی منوی بوت وجود نداره.

نظر

سلام دوستان.یک سوال؟بهترین و مناسبترین مک بوک برای خرید کدومه؟

نظر

نوشته اصلی توسط yousef.id نمایش پست ها
            ایر میخواید یا پرو ؟
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دلیلش اینه که نسخه ای که سعی میکنی باهاش ریستور کنی زمان رلیزش قبل از تولید me294 هست که جدیده! 10.9.3 نصب کن اون مشکل دیگه پیش نمیاد!
              درضمن برای تمام دستگاه هایی که روشون مک نصب میشه فقط یک نسخه از سیستم عامل وجود داره و اون دوستمون که گفت نسخه رتینا فرق داره کاملا اسشتباه میگفت!

نظر

نوشته اصلی توسط yousef.id نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز

بسته به نیازتون هست . اگر لپتاپی شیک ، کوچک تر و سبک میخواید که بتونید اونو همه جا با خودتون ببرید . البته نیازی به قدرت سخت افزاری خیلی زیاد ندارید سری مک بوک های ایر گزینه بهتری هست .

اگر لپتاپی قدرتمد با امکان اجرای سنگین ترین برنامه ها و ... رو نیاز دارید مثلما مک بوک های سری پرو انتخاب بهتری خواهند بود .

هر کدام از این ها به چند زیر مجموعه تقسیم میشوند که با توجه به عملکردی که از دستگاه انتظار دارید متفاوت هستند .

نظر

سلام
                  من یه مکبوک رتینا دارم me864
                  روش ماوریکس نصب بود خاستم پاک کنم کلا لپتاپم مث روز اول شه اما پارتیشنها رو کلا فورمت کردم!!!
                  حالا دیسک بوتیبل ماوریکس 10.9.1 که میذارم توی بوت میاد انتخابش میکنم اما ورود ممنوع میزنه
                  اما موقع بوت ریکاور رو انتخاب میکنم و بعد اینستال او اس میزنم میره از اینترنت ماوریکس رو دانلود کنه که خیلی طول میکشه اینجور!!!
                  ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
                    سلام
                    من یه مکبوک رتینا دارم me864
                    روش ماوریکس نصب بود خاستم پاک کنم کلا لپتاپم مث روز اول شه اما پارتیشنها رو کلا فورمت کردم!!!
                    حالا دیسک بوتیبل ماوریکس 10.9.1 که میذارم توی بوت میاد انتخابش میکنم اما ورود ممنوع میزنه
                    اما موقع بوت ریکاور رو انتخاب میکنم و بعد اینستال او اس میزنم میره از اینترنت ماوریکس رو دانلود کنه که خیلی طول میکشه اینجور!!!
                    ممنون میشم راهنمایی کنین
                    نسخه خاصی از ۱۰.۹.۱ بر روی مدل های ۲۰۱۳ رتینا قابل نصب است، نسخه ای که شما در اختیار دارید، نسخه عمومی است و با علامت ورود ممنوع مواجه میشوید.
                    برای نصب، نسخه ۱۰.۹.۲ یا ۱۰.۹.۳ تهیه کرده و نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                      نسخه خاصی از ۱۰.۹.۱ بر روی مدل های ۲۰۱۳ رتینا قابل نصب است، نسخه ای که شما در اختیار دارید، نسخه عمومی است و با علامت ورود ممنوع مواجه میشوید.
                      برای نصب، نسخه ۱۰.۹.۲ یا ۱۰.۹.۳ تهیه کرده و نصب کنید.
                      ممنون دوست عزیز
                      نسخه ۱۰.۹.۲ رو توی نت تونستم پیدا کنم سفارش دادم اونکه دیگه نسخه مخصوص نداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk.
                      HNK7.COM

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
                        ممنون دوست عزیز
                        نسخه ۱۰.۹.۲ رو توی نت تونستم پیدا کنم سفارش دادم اونکه دیگه نسخه مخصوص نداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk.
                        HNK7.COM
                        خیر، بدون مشکل نصب خواهد شد.

نظر

من یه لب تاپ mac book pro دارم چطوری به روز اول کارخونه برگردونم .

نظر

نوشته اصلی توسط tpf.com نمایش پست ها
                            من یه لب تاپ mac book pro دارم چطوری به روز اول کارخونه برگردونم .
                            برای برگشت به حالت اولیه باید ریکاوری آنلاین انجام دهید.
                            برای انجام کار بعد از روشن شدن٬ کلید های Command و R بگیرید تا وارد ریکاوری شوید. ( در این حالت باید اینترنت مناسبی داشته باشید تا تمامی Data و دانلود کند )

پیشنهاد
                            بهترین روش هم دانلود نسخه مورد نظر سیستم عامل مک است و به صورت Clean Install نصب کنید. ( در این روش درایو Format میشود٬ قبل از نصب از اطلاعات خود Back Up بگیرید )

۱. دانلود آخرین نسخه سیستم عامل مک ( Mavericks ) : http://www.i-phone.ir/forums/thread95989.html
                            ۲. ساخت USB Bootable : http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html
                            ۳. نصب مک بصورت Clean Install :http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

صبر کنید ..
                            X