اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عجيب بعد از ريستور ايفون ٤

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عجيب بعد از ريستور ايفون ٤

سلام من به ايفون ٤ جند روز پيش خريدم از يكي از رفيقاماز استورو اي كلود و گيم سنتر و همه چيز بيرو اومدم از ايديش و ماله خودمو ست كردم و بعد ايدي خودمو ست كردم حالا رستور كردم اولا كه اونجايي كه اي كلود ايدي و پس رو مي خواد حروف اول رو كه نشون ميده حرف اوله ايدي رفيقمهحالا چه ايدي پس اونو ميزنم چه ماله خودمو ميگه نمي تونيد با اين اپل ايدي اين ايفون رو انلاك كنيد در كل هم همين ٢ تا ابل ايديه خودمو ايشون از ٤ سال پيش رو اين گوشي ست شده ios7.0.6 هستدوستان قضيه چيه ؟ اينم مشكل مام از اوناس كه فقط بايد ٤٠٠ت پول بديم ؟خيلي عجيبه ، ديدم اي كلود صاحب قبلي رو نداشتن اينجوري شده ، نه ديگه اين شكلي دوستان كسي چيزي ميدونه كمك كنه خيلي ممنون ميشم و يه حاليم بهش ميدم

نوشته اصلی توسط mjoint96 نمایش پست ها
    سلام من به ايفون ٤ جند روز پيش خريدم از يكي از رفيقاماز استورو اي كلود و گيم سنتر و همه چيز بيرو اومدم از ايديش و ماله خودمو ست كردم و بعد ايدي خودمو ست كردم حالا رستور كردم اولا كه اونجايي كه اي كلود ايدي و پس رو مي خواد حروف اول رو كه نشون ميده حرف اوله ايدي رفيقمهحالا چه ايدي پس اونو ميزنم چه ماله خودمو ميگه نمي تونيد با اين اپل ايدي اين ايفون رو انلاك كنيد در كل هم همين ٢ تا ابل ايديه خودمو ايشون از ٤ سال پيش رو اين گوشي ست شده ios7.0.6 هستدوستان قضيه چيه ؟ اينم مشكل مام از اوناس كه فقط بايد ٤٠٠ت پول بديم ؟خيلي عجيبه ، ديدم اي كلود صاحب قبلي رو نداشتن اينجوري شده ، نه ديگه اين شكلي دوستان كسي چيزي ميدونه كمك كنه خيلي ممنون ميشم و يه حاليم بهش ميدم
    در icloud گزینه find my iphone هم خاموش کرده بودین؟!

نظر

الان چند روزیه که اپل دوباره ip های ایران رو مسدود کرده.احتمالا برای همینه که اپل ایدی دوستتون هم کار نمیکنه.چند روزی صبر کنید و دوباره امتحان کنید

نظر

اصلا شما بگو روشن بوده باشه :دی
        وقتی هر 2 تارو دارم
        اصلا ریدن وسطه ios با این کارشونو
        درسته دسته دستا کم میشه اما نه این اینجوری

نظر

بگم که قبلش جلبریک بوده
          چون یکی بود میگفت اگه جل بوده باشه به راحتی میشه

نظر

بگم که قبلش جلبریک بوده
            چون یکی بود میگفت اگه جل بوده باشه به راحتی میشه
            حالا شما اول یه چند روزی صبر کنید و در زمان های مختلف دوباره دو تا اپل ایدی رو امتحان کنید.چون همونطوری که گفتم احتمالا مشکل از همین مسدود شدن دوباره ip های ایران هست که رایجه! و هر ۳ ۴ روز یه بار معمولا درست میشه! اون روش چیلبرک هم اگه اون راهی که من توی نظرمه باشه.شما باید ببینی که گوشی در ورژن ۶ یا ۵ یا ۴ هم جیلبرک شده بوده یا نه؟شاید بشه downgrade کرد به ورژن های پایین تر و مسلما اونجا دیگه برای اکتیو شدن اپل ایدی نمیخواد

نظر

اصلا یه اوضایی راه انداخته
              ایشالله که مشکل همینی که میگید باشه
              فکر می کنم رو ورژن 6 وقتی بود جیل بود
              از بخش ساپورت اپل نمیشه پیگیری کرد ؟
              آخه مطمعنم همیناس

نظر

اصلا یه اوضایی راه انداخته
                ایشالله که مشکل همینی که میگید باشه
                فکر می کنم رو ورژن 6 وقتی بود جیل بود
                از بخش ساپورت اپل نمیشه پیگیری کرد ؟
                آخه مطمعنم همیناس
                میشه پیگیری کرد.از قسمت online باهاشون چت کنین شاید راهی پیش روتون گذاشتن.ولی مشکل احتمال زیاد همونه چون منم الان نه میتونم چیزی دانلود کنم از استور نه به اپل ایدیم وصل شم.

نظر

اصلا به نظرم این گوشی باگ شده
                  اپل ایدی من اولش m هست
                  واسه دوستم z
                  الان از سایت ای کلاید میرم تو ماله خودم find my iphone هست
                  اما ماله دوستم میگه کلا دستگاهی به ای کلاید شما سینک نیس
                  ولی تو اکتیو اولین حرف اپل ایدی z هست
                  ولی با هیچکدوم نمیشه

جلللللللل خالق

نظر

اصلا به نظرم این گوشی باگ شده
                    اپل ایدی من اولش m هست
                    واسه دوستم z
                    الان از سایت ای کلاید میرم تو ماله خودم find my iphone هست
                    اما ماله دوستم میگه کلا دستگاهی به ای کلاید شما سینک نیس
                    ولی تو اکتیو اولین حرف اپل ایدی z هست
                    ولی با هیچکدوم نمیشه

جلللللللل خالق
                    شما فعلا صبر کنید و فردا پس فردا با همونی که با z شروع میشه مجدد امتحان کنید.بعد اگه به نتیجه نرسیدید بگید که راه های دیگه رو بشه امتحان کرد مثل دانگرید(البته اگه بشه)

نظر

سلام .... در مورد آیفون ۴ میشه روش کار کرد ٬ قبلا مشابه این مشکل رو داشتیم

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                        سلام .... در مورد آیفون ۴ میشه روش کار کرد ٬ قبلا مشابه این مشکل رو داشتیم
                        ممنون ميشم يه كمكي كنيد

نظر

كامپيوترتو deaturize كن با id خود اتورايز كن تو تمام مراحلم قند شكنتو فعال كن

نظر

مشكل عجيب بعد از ريستور ايفون ٤

زماني كه داري ريستور مي كني وقتي ميگه موبايلو جدا كن بقيه مراحلو با گوشي ادامه بده و ان قسمت كه ازت apple id ميخواد رو رد كن بكاپ هم بر نگردون
                            ویرایش توسط hoseinsf : https://i-phone.ir/forums/member/44283-hoseinsf در ساعت 26-02-2014, 12:30 PM

نظر

يعني استونز سيستم رو با اون ايدي كه z داره اول سينك كنم بعد گوشي رو ريستور كنم با قند شكن احتمال داره درست شه. ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X