اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما در مورد Galaxy S5 چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] نظر شما در مورد Galaxy S5 چیست؟

همانطور که اطلاع دارید ساعاتی پیش سامسونگ از پرچمدار جدید خود یعنی Galaxy S5 رونمایی کرده است. نظر شما در مورد این دستگاه چیست؟ آیا رقیب قوی آیفون محسوب می شود یا حرفی برای گفتن ندارد؟

خدایی تا این لحظه گوشی به این افتضاحی ندیده بودم
    من اصلا وابسته به هیچ برندی نیستم با اینکه همیشه یه دیوایس اپل هم دارم اما سعی میکنم همه چیز رو مدت کوتاهی هم شده تست کنم و اگه چیزی خوب باشه میگم خوبه اما این s5 اصلا حالب نیست
    نه قیافه داره نه چیز جدیدی داره..!!
    سنسور ضربان قلب
    برنامه heart rate بافلش گوشی همین کارو میکنه در کل عقب گرد ناجوری بود به نظرم.
    طلایی هم که زده دیگه اونش خیلی عشقه دقیقا چسب زخم شده با این طرح

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 25-02-2014, 01:20 AM

نظر

به حز طراحي در باقي موارد واقعا معركه هست فوق العاده

نظر

گوشی خوبیه به شرطی اپل وجود نداشته باشه !! مثل فیفا که بازی خوبیه به شرطی که pes وجود نداشته باشه ( درست مثل همین الان ) !! و مثل xbox که کنسول خوبیه به شرطی که پلی استیشن وجود نداشته باشه !! قیمتش چنده ؟؟ s4 که بد نبود معمولی هستش !! باید یه گوشی برای مادرم بگیرم بعد تستش میکنم ببینم چه جوریه که تست نکرده حرفی نزده باشم !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

واقعاً از نظر طراحي صفره فكر ميكنم تا اينجاي كار z2 برنده باشه.منتظر الجي و اچ تي سي ام.

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
            واقعاً از نظر طراحي صفره فكر ميكنم تا اينجاي كار z2 برنده باشه.منتظر الجي و اچ تي سي ام.

با s3 و S4 که فرق چندانی نداره !! فقط به نظر کوچیک تر میاد نه ؟؟ خوب کوچیک تر که باید بهتر باشه !! عجیبه که بعضیا واقعا و در نهایت دقت و تحقیق سامسونگ رو انتخاب میکنن !! تلویزیون هاش که فوق العاده هستن ولی گوشی رو به قول دوستمون هی عقب گرد میکنن

نظر

از هیچ نظری به نظر من انقلاب و حرکت نو نداشته سامسونگ

اپل روی 5s حداقل سنسور اثر انگشتش انقلاب بود در صنعت تلفن همراه ، حالا سامسونگ اومده این ایده اپل رو ادامه داده ولی اومده به سبک سنسور اثر انگشت لپ تاپ عمل کرده !!! که اصلاً جدید نیست .

فکر میکنم تنها حرکت جدیدی که انجام داده تنوع رنگ بوده ، طلایی که پیرو گلد 5s هست خیلی ضایع شده ،طرح آبیش بد نیست ولی آبی رنگی نیست که در خور یک گوشی در این سطح رقابت باشه .

نظر

مزخرفه!به معنای واقعی کلمه مزخرفه!اخه اینو باید بجای s5 اسنشو بزارن همون 5s!رنگ طلایی و سنسور اثر انگشت و ....
                اینا که بوی فایو اس رو میده!!والله منکه دیگه شکه شدم بااین دست گل جدید سامسونگ!!سنسور ضربان قلب!!یعنی میخواست بایک حرکت هم به فایو اس برسه هم ای واچ نیومده!!منکه گیج شدم وافعا!!!

نظر

قضیه سنسور اثر انگشت٬ احتمال داره قضیه جالبی بشه هم برای سامسونگ هم برای htc
                  مدتی پیش در این تاپیک
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread87671.html
                  مطلبی درباره سنسور های اثر انگشت نوشنم. سنسور های اثر انگشت تقریبا در تمامی موارد بعد از مدتی بخاطر استفاده زیاد و مشکلات محیطی٬ قدرت خودشون رو از دست میدن و هر روز بدتر و بدتر میشن
                  اپل موفق شد بزرگترین تولید کننده سنسور اثر انگشت رو بخره و براساس زمان بندی٬ بیش از یک سال زمان داشت که روی این سنسور ها کار کنه
                  اپل در فکر طرحی بود که یک لایه روی سنسور اثر انگشتش اضافه کنه که نه اونقدر نازک بشه که سنسور در اثر شرایط محیطی خراب بشه و نه اونقدر ضخیم که نتونه انگشت رو بخونه. بالاخره بعد از یک سال و خورده با اون حلقه دور سنسور و یک لایه یاقوت کبود این مسئله رو حل کرد
                  اما htc و سامسونگ بطور مشخص از این ترفند استفاده نکردند.
                  در مورد htc one max که سنسور در پشت دستگاه قرار داره٬ باز کمی وضعتش بهتره چون سنسور همیشه لمس نمیشه اما سامسونگ٬ سنسور رو در جایی گذاشته که همیشه لمس میشه و بعید نیست بعد از مدتی کل سنسور از کار بیوفته که به قولی خیلی خنده دار میشه

بخشی از متن تاپیک ارائه شده

Geppy Parziale, محققي با 15 سال تجربه در زمينه سنسور هاي اثر انگشت كه بر روي پروژه هاي بسياري در زمينه سنسور هايي براي شناسايي كامل كف دست براي سازمان هاي دولتي ايالات متحده آمريكا كار مي كند، در بلاگ InvasiveCode شرح داده است كه چرا هيچ شركتي جز اپل به تكنولوژي جديد AuthenTec روي خوش نشان نداد، او كه بر روي يك سنسور شناسايي كف دست كه به يك دوربين كه داراي يك لنز و سيستم نور دهي با سيستم كاملا پيچيده كار مي كند از سنسور هاي جديد شركت AuthenTec استفاده كرده است، Geppy در مورد سنسور AuthenTec توضيح مي دهد كه اين سنسور به مرور زمان صفحات خازني لمسي را از بين مي برد و سپس خود سنسور از كارايي خواهد افتاد، بنابراين مهمترين چالش مهندسي در اين زمينه اين خواهد بود كه يك لايه محافظ بر روي صفحه نمايش قرار بگيرد كه از آن محافظت كند، اما اين لايه محافظ بايد آنقدر نازك باشد كه حسگر هاي سنسور، بتوانند اثر انگشت را شناسايي كنند. از طرف ديگر آلاينده هايي كه بر سطح انگشتان انسان در دنياي واقعي مثل نمك يا روغن جمع مي شوند، قاتلي براي سنسور هاي اثر انگشت است كه اين خود يكي از اصلي ترين دلايلي هست كه سنسور تلفن موتورلا، بعد از مدتي به طور كل از كار مي افتاد.

او می افزايد که "تولید کنندگان سنسور اثر انگشت (از جمله AuthenTec) تاكنون به موفقيت بزرگي در زمينه حل اين مشكل نرسيده اند و نهايتا مي توانند كمي عمر سنسور ها را افزايش دهند، اما دير يا زود سنسور ها از كار خواهند افتاد، مگر اينكه شركتي مثل اپل فكري به حال آنان كند و در پايان Geppy Parziale نتيجه مي گيرد كه اپل اگر نتواند از پس اين چالش مهندسي بر آيد، اين مشكل نكات مثبت سنسور هاي اثر انگشت بر روي آيفون ها را محدود مي كند و اگر اين مشكل پا برجا باشد، به دليل از كار افتادن تدريجي سنسور و امكانات سوء استفاده هاي ناشي از تشخيص ندادن درست، بهتر است اين سنسور ها در آيفون براي پرداخت هاي الكترونيكي استفاده نشود.

i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

از تظر سیستم عامل که نمیتونه حرف بزنه بالاخره مال خودش نیست و مال گوگل هستش
                    از نظر طراحی که واقعا بدقلق طراعی شده و دوباره همان مواد پلاستیکی و باطری قابل جدا شدن و سیم کارتو از پشت قاب خوردن که ارزش گوشی رو تا حد یک نوکیاهای قدیمی پایین میاره که در مقابل طراعی اپل در این موارد واقعا این طراخی سامسونگ مشز کننده هستش
                    اثر انگشت هم که پست بالا آقا روزبه توضیحات لازم رو دادن
                    ضد آب بودنش هم دوباراه مثل بالا این بار به چای اپل از سونی کپی برداری شده و نوآوری سامسونگ نیستش!
                    cpu هم بازهم به پای 64 بیتی اپل عمرا بتونه برسه
                    چندتا امکان نرم افزاری هم مانند تشخیص ضربان قلب که قبلا در این موارد انواع نرم افزارها بوده

فقط میتونم بگم یک گوشی در حد سامسونگ!
                    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 25-02-2014, 10:43 AM

نظر

واقعا گوشى افتضاحى بود
                      فكر نميكردم اينجورى باشه!
                      فقط كپى كرده!و ويژگى جديدو نو اورانه اى نداره!!
                      بالاخره سامسونگه ديگه!كاريش نميشه كرد!
                      از نظر طراحى هم كه اصلا حرف براى گفتن نداره
                      به شخصه s4 رو بيشتر ترجيح ميدم از نظر طراحى تا اين!!

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

این همه شایعه که چه میدونم با قرنیه چشم و بعد گفتن سنسور ادغام شده با صفحه نمایش ولی اخرش شد مث سنسور ایر انگشت لب تاب خودم
                        چه میدونم پردازنده 64 بیتی و بدنه فلزی و بهبود طراحی چی شد پس؟
                        یه افتضاح به تمام معنا
                        حتی از نتونست مث z2 یه آخرین پردازنده رو استفاده کنه
                        حتی نتونست مث ال جی هاشیه گوشیشو کم کنه
                        ویرایش توسط sarataibi : https://i-phone.ir/forums/member/30839-sarataibi در ساعت 25-02-2014, 11:13 AM

نظر

فک کنم اصلا ارزش بحث نداشته باشه...
                          چیز خاصی نبود!!!
                          یه گوشی بود مثل صدها گوشی دیگه اندروییدی که هرروز تولید میشن!
                          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                          --------------------------------------------------------
                          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

Copy . . . . Paste

نظر

قثط می شه گفت یه فرصت بسیار عالی برای lg هست که بتونه 2014 رو تو بخش اندروید مال خودش کنه

نظر

صبر کنید ..
                              X