اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با hay day

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با hay day

با سلام.
    يكي از اقوام ما عاشق اين بازي hay day هستن ولي به هيچ وجه نميتونن به سرور هاش متصل بشن. با قول شكن هم نميشه. كمك بفرماييد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

كسي نيست راه حلي داشته باشه ؟

نظر

برای من هم همینطوریه ، یعنی بار اول اصلا وصل نمیشه و حتما باید از فندق شکن استفاده کنم اما دفعات بعد دیگه نیازی نیست ، حالا شما یا فندق شکنت رو عوض کن یا هم اینکه برو توی settings تنظیمات فندق شکنت و گزینه ی send all traffic رو فعال کن . قاعدتا که باید مشکل حل بشه !

نظر

برا مام جديدا اينطور شده ! حل هم نشد با قند و نبات شكن

نظر

!hayday!

نوشته اصلی توسط mohsenbazazan نمایش پست ها
          با سلام.
          يكي از اقوام ما عاشق اين بازي hay day هستن ولي به هيچ وجه نميتونن به سرور هاش متصل بشن. با قول شكن هم نميشه. كمك بفرماييد.

من این بازیرو روی گوشی اندروید دارم. با نصب hotspot shield به عنوان فندق شکن ( ) مشکلم حل شد . شما هم امتحان کنید. فقط وقتی بهش نیاز دارید که میخواد update کنه ، همیشه لازم نیست .
          اما خودم میخواستم رو تبلت ipad اجرا کنم ، همین مشکلو داره ولی فکر کنم چون جیلبریک هست نتونستم hotspot shiled رو روش run کنم .
          دوستان اگه کسی راه حلی داره بگه .
          مرسی.

نظر

سلام
            من خودم همین چند روز پیش که آپدیت جدید داشت با هات اسپات فقط تونستم برم تو بازی ...
            هات اسپات معمولا تو کل روز 1-2بار بیشتر کار نمیکنه. البته isp اینترنتم مشکل داره که اینچوره.
            موفق باشی.

نظر

ظاهرا تنها راه امتحان فندق شکنهای مختلفه ... راه دیگه ای نیست . Good Luck

نظر

خیر من هم با قند شکن میرم تو

نظر

دوستان من یه مشکلی دارم اونم اینکه تو بازیهایی مثل Hay Day و یا Clumsy Ninja وقتی گزینه Connect to Facebook رو میزنم و بوسیله مرورگر به Facebook میرم و گزینه Authorize رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته ...

تو بازی Clumsy که دوباره برمیگرده به بازی و بازم میبینم که اصلا اتفاقی نیوفتاده و متصل نشده و تو بازی Hay Day هم وقتی برمیگرده به محیط بازی یه پیغام Failed میاد و متصل نمیشه ...

نظر

صبر کنید ..
                  X