اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چارترز(Charterz)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چارترز(Charterz)

جستجوی آژانس های فروش بلیت چارترز هواپیما کاری دشوار و وقت گیر است.
    «چارترز» اپلیکیشنی است که بجای شما جستجو می کند، ارزانترین بلیت را می یابد و وب سایت فروش آن را به شما نشان می دهد.
    استفاده از این برنامه قطعا به اینترنت نیاز دارد.
    مسئولیت و منفعت مالی تمام پروازها و تمام بلیت ها متعلق به آژانس صادر کننده بلیت است و ارتباطی به این برنامه و نویسنده آن ندارد.
    «چارترز» هر بیست دقیقه یکبار وضعیت موجودی بلیت ها را جستجو می کند. طبیعتا چون موجودی بلیت ها لحظه به لحظه تغییر می کند، در برخی موارد ممکن است اطلاعات این برنامه با اطلاعات آژانس ها متفاوت باشد.
    رنامه چارترز فقط برای جستجوی بلیت است. بلیت را خودتان باید از سایتی که چارترز معرفی می کند بخرید. روند تهیه بلیت چارتر بدین صورت است که شما به وب سایتی که این برنامه به شما معرفی می کند می روید و وارد بخش رزرو بلیت می شوید، سپس بلیت مورد نظر و تعداد مسافران را وارد می کنید و مبلغ آن را بصورت آنلاین می پردازید. وب سایت برای شما یک بلیت الکترونیکی صادر می کند و شما می توانید بلیت مذکور را پرینت کنید و با کارت شناسایی به فرودگاه بروید و کارت پرواز بگیرید.

تمام آژانس های ارائه بلیت چارتر دفتر فروش، شماره تلفن، شماره همراه، فکس و آدرس پستی دارند و شما در هر زمان می توانید صحت بلیتی را که تهیه کرده اید چک کنید.

در صورت بروز مشکل بخش پرسش های متداول را در وب سایت چارترز بخوانید.
    https://www.charterz.ir

شما میتوانید برای دریافت این برنامه به سیبچه مراجعه نموده و ازاینجا دریافت و نصب نمایید.

ویرایش توسط سیبچه : https://i-phone.ir/forums/member/115711-سیبچه در ساعت 10-06-2014, 11:59 AM

چه خبره 9 تومان واسه برنامه ایرانی

نظر

نوشته اصلی توسط snkr_m300 نمایش پست ها
      چه خبره 9 تومان واسه برنامه ایرانی
      واقعا که

اولا دوست عزیز یه جوری میگید برنامه ایرانی انگار دارید فحش میدید ، اتفاقا خیلی بهتر هست که برنامه های ایرانی فراگیر تر بشه ( اینطور که داره پیش میره این اتفاق تو اپ استور هم افتاده و برنامه های ایرانی دارن روز به روز زیاد میشن )

دوما برای این برنامه زحمت کشیده شده و دولوپر حق دریافت هر وجهی دوست داشته باشه داره .

سوما این برنامه ۹۰۰۰ تومان میشه 2.99$ که بهترین قیمت برای یه همچین اپلیکیشنی در اپ استور هست ، که متاسفانه فرهنگ استفاده از اپ کرک انقدر زیاد شده که ...

..........

بابت این برنامه ممنونم ، برنامه خیلی خوب و کاربردی هست ، ادامه بدید لطفا

نظر

اما واقعا یه کم گرونه

نظر

نسخه آیتونز نداره؟

نظر

بنظره منم سیبچه هم ضعیفه ( مشکلاتی که با ایتونز داره) هم یه سری برنامه هاش گرونن.
            واقعا با وجوده فروشگاهی مثه ایتونز ، کمبوده فروشگاه حس میشده؟!؟
            چون اینی که بگین همه نمیتونم از ایتونز استفاده کنن یکم غیر منطقیه !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برنامه پر کاربردی هست و با توجه به کاربردش قیمت مناسبی داره .

متاسفانه این فرهنگ غلط که بین ما جا افتاده کم ارزش کردن برنامه های ایرانی هستش . بسیاری از ما حاظریم مبالغ بسیار زیادی رو صرف خرید اپ های خارجی از اپ استور کنیم . ولی برای اپ های ایرانی پول خرج نکنیم .

همه اپلی های این سایت میدونن که برنامه نویسی برای iOS واقعا سخته و کسی که این اپ رو مینویسه و پول خرج میکنه تا به دست ما برسه واقعا انتظار داره .

این برنامه همانطور که دوستمون بالا تر گفتن 2 دلار و 99 سنت قیمت داره که اگه روی اپ استور بود مبلغ زیادی در مقابل اپ های گرون قیمت نبود . ولی چون به واحد پول ریالی گفته شده کمی زیاد به نظر میرسه .

نظر

والا من نمیدونم چرا همه نقد و بررسیه فرهنگ دارن اینجا.
                کسی قصده کم ارزش کردنه چیزی رو نداره. برنامه نویسه این برنامه ها مختاره برنامه هاشو ۲۰۰ دلار هم بفروشه.
                اصلا مقایسه رو میزاریم کنار که نسبت به برنامه هایه اپ استور برنامه هایه ایرانی در چه حدن( چون برنامه نویس نیستیم نظراته در حده کاربر منظورمه) اما چون اکثر این برنامه ها کاربرد خاص دارن و فقط واسه یه قشره خاص و محدود استفاده دارن به عنوانه پیشنهاد میتونن با تعدیله قیمتاشون مشتریایه بیشتری رو در بر بگیرن.
                من از دیده یک مشتری میگم برنامشون در کناره کاربردی بودنش اینقدر نمیارزه و گرونه. حالا این دوستان میخوان به حرفه مشتریایی از قبیله من یا دوستانه بالا گوش بدن، میخوان هم ندن!

نظر

اگه کسی استفاده داشته باشه ارززشو داره !

شما درس کن ارزونتر اگه ناراحتی !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    والا من نمیدونم چرا همه نقد و بررسیه فرهنگ دارن اینجا.
                    کسی قصده کم ارزش کردنه چیزی رو نداره. برنامه نویسه این برنامه ها مختاره برنامه هاشو ۲۰۰ دلار هم بفروشه.
                    اصلا مقایسه رو میزاریم کنار که نسبت به برنامه هایه اپ استور برنامه هایه ایرانی در چه حدن( چون برنامه نویس نیستیم نظراته در حده کاربر منظورمه) اما چون اکثر این برنامه ها کاربرد خاص دارن و فقط واسه یه قشره خاص و محدود استفاده دارن به عنوانه پیشنهاد میتونن با تعدیله قیمتاشون مشتریایه بیشتری رو در بر بگیرن.
                    من از دیده یک مشتری میگم برنامشون در کناره کاربردی بودنش اینقدر نمیارزه و گرونه. حالا این دوستان میخوان به حرفه مشتریایی از قبیله من یا دوستانه بالا گوش بدن، میخوان هم ندن!

درسته دوست من البته این در شرایطی هست که واقعا مشتری برنامه باشید . اگر شما به این برنامه نیاز داشته باشید مبلغ اون رو پرداخت میکنید ( به شخصه اگه به برنامه ای نیاز داشته باشم و اون اپ به درد من بخوره حاظرم برای اون مبلغ رو پرداخت کنم . )

مثلما همه دوست دارن که اپ ارزون تر باشه و بنده هم نمیگم از اون دسته افراد نیستم . ولی برای برنامه ای که ارزشش رو داره حاظرم پرداخت کنم .

یه برنامه ای رو مثل Sygic مقایسه میکنم . خیلی از اپ ها هستند که همون کار رو میکنن . چه بیشتر ، چه کمتر . اما حاظریم اینهمه پول بدیم تا اونو داشته باشیم ! چون ارزشش رو داره .

درسته که اگه قیمت کمتر باشه مشتریان اپ بیشتر میشن اما این برنامه برای قشر خاصی از جامعه هست که از اون استفاده میکنند . به برنامه ای نیست که برای همه باشه .کسی هم که استفاده کنه حاظره برای رفع نیازش این مبلغ رو پرداخت کنه !

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها

فکر نکنم اینجا کسی ناراحت باشد . امیر جان نظر شون گفتند.
                      در ضمن اون فرض هست نه درس

نظر

شما که هیچی. اصلا جواب نداری

نظر

شما که هیچی. اصلا جواب نداری

نظر

نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
                            درسته دوست من البته این در شرایطی هست که واقعا مشتری برنامه باشید . اگر شما به این برنامه نیاز داشته باشید مبلغ اون رو پرداخت میکنید ( به شخصه اگه به برنامه ای نیاز داشته باشم و اون اپ به درد من بخوره حاظرم برای اون مبلغ رو پرداخت کنم . )

مثلما همه دوست دارن که اپ ارزون تر باشه و بنده هم نمیگم از اون دسته افراد نیستم . ولی برای برنامه ای که ارزشش رو داره حاظرم پرداخت کنم .

یه برنامه ای رو مثل Sygic مقایسه میکنم . خیلی از اپ ها هستند که همون کار رو میکنن . چه بیشتر ، چه کمتر . اما حاظریم اینهمه پول بدیم تا اونو داشته باشیم ! چون ارزشش رو داره .

درسته که اگه قیمت کمتر باشه مشتریان اپ بیشتر میشن اما این برنامه برای قشر خاصی از جامعه هست که از اون استفاده میکنند . به برنامه ای نیست که برای همه باشه .کسی هم که استفاده کنه حاظره برای رفع نیازش این مبلغ رو پرداخت کنه !
                            اما این پستتون پسته قبلیتون رو تا حدودی نقض میکنه. پس اگه این برنامه یا برنامه ی مشابهش جایه ۲.۹۹ دلار ۲۹ دلار یا ۲۹۹ دلار هم باشه شما میگیرین چون نیاز دارین ؟!
                            خیلی منطقی نیست این تفکر. سجیک اصلا برنامه ی ایرانی نیست و براساسه خرید یه ایرانی قیمت گذاری نشده ( به عقیده ی من) چون اگه بر این مبنا بود زدتر کامل و اپدیت میشد. من فکر میکنم این برنامه واسه توریستا نوشته شده ( از چنتا شهری که داخله این برنامه ی ناقص هست میشه فهمید)

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              اما این پستتون پسته قبلیتون رو تا حدودی نقض میکنه. پس اگه این برنامه یا برنامه ی مشابهش جایه ۲.۹۹ دلار ۲۹ دلار یا ۲۹۹ دلار هم باشه شما میگیرین چون نیاز دارین ؟!
                              خیلی منطقی نیست این تفکر. سجیک اصلا برنامه ی ایرانی نیست و براساسه خرید یه ایرانی قیمت گذاری نشده ( به عقیده ی من) چون اگه بر این مبنا بود زدتر کامل و اپدیت میشد. من فکر میکنم این برنامه واسه توریستا نوشته شده ( از چنتا شهری که داخله این برنامه ی ناقص هست میشه فهمید)

ببینید هر شخصی مثلما قدرت فکر داره . توی خرید هم از اون استفاده میکنه چه به صورت مجازی و چه به صورت غیر مجازی ، مثلما هر اپی باید با توجه به ارزش و کاربرد اون قیمت گذاری بشه . ( اگر هم بدون توجه به ارزش اون قیمت گذاری بشه من و شما خریدار که اونو نمیخریم ! )

سیجیک رو مثال زدم چون برنامه پر کاربردیه .این مورد میتونه برای همه اپ های پر کاربرد باشه . نگفتم ایرانیه . اما بسیاری از افراد رو دیدم که این مبلغ رو برای اون پرداخت کردند . ولی همون شخص اگه یه برنامه ای باشه با همون قیمت ولی کارایی کمتر بازم به سوی همین سیجیک میاد . چون میتونه این رو به چشم

ببینه که این بهتره .

نظر

صبر کنید ..
                              X