اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چارترز(Charterz)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
    ببینید هر شخصی مثلما قدرت فکر داره . توی خرید هم از اون استفاده میکنه چه به صورت مجازی و چه به صورت غیر مجازی ، مثلما هر اپی باید با توجه به ارزش و کاربرد اون قیمت گذاری بشه . ( اگر هم بدون توجه به ارزش اون قیمت گذاری بشه من و شما خریدار که اونو نمیخریم ! )

سیجیک رو مثال زدم چون برنامه پر کاربردیه .این مورد میتونه برای همه اپ های پر کاربرد باشه . نگفتم ایرانیه . اما بسیاری از افراد رو دیدم که این مبلغ رو برای اون پرداخت کردند . ولی همون شخص اگه یه برنامه ای باشه با همون قیمت ولی کارایی کمتر بازم به سوی همین سیجیک میاد . چون میتونه این رو به چشم

ببینه که این بهتره .
    بحث قدرته تفکر نیست اخوی. بحث تفاوته تفکراته.
    خوب این اپ یا هر اپه دیگه ای ممکنه به قیمتی برسه که شما هم بگی غیر منطقیه و خرید نکنین ولی دقیقا یکی مثه الانه شما بگه چون یه اپه لازم و کاربردیه قیمتش کاملا معقوله! و بخره !

صحبت سره اینه که یه نفر یا یه گروه یا یه اپلیکیشن بتونن اختلاف نظرا رو راجبه محصولشون کم کنن ( هر چند اختلافه نظر همیشه وجود خواهد داشت) اما لااقل موافقاشون بیشتر باشه !

سجیک هم روویه تقریبا ۹۰ در صده دیوایسا بصورته کرک نصب شده و محدود افرادی اومدن اونقدر پول رو جیرینگی شموردن و دادن. و این اصلا اماره خوبی نیست( الان دوستان میان و میگن این جامعه اماری رو از کجا اوردی)

که به جرات میتونم بگم اکثره دیوایس هایی هم که بصورته اورجینال نصبن از یه اکانته خریداری شده نصب شدن که اونم باز اکثرشون با گیفت کارت هایی که از فری مای اپ و ... جایزه گرفتن میان میخرن و پز میدن ما فلان دلار برنامه توو اکانت داریم ( که البته این هم در مورده همه صدق نمیکنه اما کم نیستن)

در هر حال مسئله اصلی موافقا و مخالفایه یه قضیه هستن که راجبه یه محصول نظر میدن. اگه اون قشر افراد رو که میخوان افه مایه داری بزارن و میان میگن خیلی هم معقوله رو کنار بزاریم تعداده موافقا اونقدر هم بالا نیست
    اینو خوده برنامه نویس هم میتونه بیاد از رویه کدهایه ردیمی که داده و نسبتش با اپل به دستایه توو کوچه و خیابون تایید یا تکذیب بکنه ( اونایی که هدیه دادن نه! اونایی که فروختن)
    بنده هم نه منتقدم و نه در حدی خودم رو میبینم که بخوام قضیه رو موو شکافی کنم و زحمت دوستان رو بی اهمیت کنم! فقط نظرم روبه عنوانه یه مشتری مطرح کردم و بس. به هر حال تنها عامله توسعه و یا شکسته یه محصول یا یه کمپانی مشتریاشن و اکثریتشون که جزو مخالفین باشن یا موافقین
    موفق باشین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
    X