اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

erase all content and setting نشدن ایپدم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• erase all content and setting نشدن ایپدم

من روی ایپدم IOS 5.1.1 دارم و جیلبریکش کردم حالا سیدیا که اجراع میکنم errorمی ده و سورسارو بالا نمیاره تو قسمت سرچم هیچ برنامه ای نمیاره بعد که خواستم ایپد رو مستر ریست کنم گزینه ؛

reset / erase all content and setting

فقط یه عکس سیب نشون میده و بعد فقط میچرخه وبعد 1ساعت بالا میاد ولی هیچ تغییری نمیکنه نه ریست شده نه اپام پاک شدن و سیدیامم همون مشکل دارد
    راهی هست برای ریست کلی چون میخوام دباره جیلبریک کنم شاید سیدیام دیگه ارور نداد

IPad 1 - IOS 5.1.1

من روی ایپدم IOS 5.1.1 دارم و جیلبریکش کردم حالا سیدیا که اجراع میکنم errorمی ده و سورسارو بالا نمیاره تو قسمت سرچم هیچ برنامه ای نمیاره بعد که خواستم ایپد رو مستر ریست کنم گزینه ؛

reset / erase all content and setting

فقط یه عکس سیب نشون میده و بعد فقط میچرخه وبعد 1ساعت بالا میاد ولی هیچ تغییری نمیکنه نه ریست شده نه اپام پاک شدن و سیدیامم همون مشکل دارد
    راهی هست برای ریست کلی چون میخوام دباره جیلبریک کنم شاید سیدیام دیگه ارور نداد

IPad 1 - IOS 5.1.1

- - - - - - - - - -

SOS. كمك. يكي به دام برسه

نظر

اگر آیپد نسل اول داشته باشید٬ که میتونید به نسخه فعلی ریستور کنید و بعد جیلبریک کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html از اینجا نسخه آخر رو دانلود کنید.

طریقه ریستور کردن و ... رو هم اگه بلد نیستید تو بخش آموزشهای پایه میتونید پیدا کنید.

نظر

یعنی با ریستور کردن مشکلم حل میشه؟ دوباره جیلبرک میشه؟ اخه چند جا خوندم نمیشه جیلبرک رو پاکش کرد

نظر

صبر کنید ..
        X