اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اذان گو - اولین برنامه ی اذان گوی کاملا فارسی روی App Store

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
    سلام چقدر زمان ميبره تا نسخه آيپد آماده بشه؟
    بي صبرانه منتظرم
    سلام دوست عزیز ما نهایت تلاشمون رو میکنیم که بتونیم تا قبل عید ، نسخه جدید رو آماده کنیم که آیپد رو هم ساپورت کنه و بتونیم عیدی ناقابلی به هم وطنان عزیزمون تقدیم کنیم

نظر

يك ايرادي كه من مي بينم اينه كه وقتي اذان در حال پخش هست، دومين الله اكبر يهو قطع ميشه...
      در صورتي كه در تنظيمات موقعي كه داريم موذن را انتخاب مي كنيم اذان به صورت كامل پخش مي شه!
      نميشه كاري كرد كه اذان به صورت كامل پخش بشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
        يك ايرادي كه من مي بينم اينه كه وقتي اذان در حال پخش هست، دومين الله اكبر يهو قطع ميشه...
        در صورتي كه در تنظيمات موقعي كه داريم موذن را انتخاب مي كنيم اذان به صورت كامل پخش مي شه!
        نميشه كاري كرد كه اذان به صورت كامل پخش بشه؟!
        برنامه اذان رو هم به طور کامل پخش میکنه ، فقط کافیه بعد از دریافت Notification اذان وارد برنامه بشید و اذان برای شما با صدای موذن انتخابی شما به صورت کامل پخش خواهد شد! ( و کلا در سیستم عامل iOS همه ی فایل ها ی صوتی بیشتر از ۳۰ ثانیه امکان پخش ندارن) حتی رینگتون ها . اما درون برنامه برید اذان کامل برای شما پخش خواهد شد
        در قسمت تنظیمات هم صدای موذن رو میتونید عوض کنید دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
          برنامه اذان رو هم به طور کامل پخش میکنه ، فقط کافیه بعد از دریافت Notification اذان وارد برنامه بشید و اذان برای شما با صدای موذن انتخابی شما به صورت کامل پخش خواهد شد! ( و کلا در سیستم عامل iOS همه ی فایل ها ی صوتی بیشتر از ۳۰ ثانیه امکان پخش ندارن) حتی رینگتون ها . اما درون برنامه برید اذان کامل برای شما پخش خواهد شد
          در قسمت تنظیمات هم صدای موذن رو میتونید عوض کنید دوست عزیز
          تمام تنظیماتی که گفته بودید انجام دادم، حتی صدای اذان و نشان دادن اذان را هم ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط parysyma نمایش پست ها
            تمام تنظیماتی که گفته بودید انجام دادم، حتی صدای اذان و نشان دادن اذان را هم ندارد
            دوست عزیز بابت ابن مشکلی که دارید هر چند دلیلی هنوز براش پیدا نکردیم اما عذر میخوایم
            اما تا الان که تعداد بالا ی ۱۰۰۰ user دانلود و نصب کردن روی هیچ ورژنی گزارشی ندادن
            اما حتما پیگری میکنیم
            باز هم ممنون

میشه بگید منظورتون از حتی صدای اذان و نشان دادن اذان را هم ندارد چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
              دوست عزیز بابت ابن مشکلی که دارید هر چند دلیلی هنوز براش پیدا نکردیم اما عذر میخوایم
              اما تا الان که تعداد بالا ی ۱۰۰۰ user دانلود و نصب کردن روی هیچ ورژنی گزارشی ندادن
              اما حتما پیگری میکنیم
              باز هم ممنون

میشه بگید منظورتون از حتی صدای اذان و نشان دادن اذان را هم ندارد چیه ؟
              روی آیفون فایو اس من نه اذان پخش میکند و نه وقت قضا شدن را اعلام می کند در حالی که روی آیپدم اینطوری نیست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

روی آیفون فایو اس من نه اذان پخش میکند و نه وقت قضا شدن را اعلام می کند در حالی که روی آیپدم اینطوری نیست

دوست عزیز شما هنگام ورود به برنامه اذان گو دفعه ی اول احیانا گزینه ی Notification رو Don't Allow نکردید ؟؟؟
                برای مطمئن شدن برید به قسمت Setting -> Notification Center -> Azangoo و تو این قسمت کلیه گزینه ها رو فعال کنید بعد دوباره وارد برنامه شید و مجددا تست کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shor67 نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما هنگام ورود به برنامه اذان گو دفعه ی اول احیانا گزینه ی Notification رو Don't Allow نکردید ؟؟؟
                  برای مطمئن شدن برید به قسمت Setting -> Notification Center -> Azangoo و تو این قسمت کلیه گزینه ها رو فعال کنید بعد دوباره وارد برنامه شید و مجددا تست کنید
                  علاوه بر این مورد، وقتی تنظیمات رو عوض می کنید، حتما گزینه ذخیره رو انتخاب کنید. در غیر این صورت، تنظیماتی که انجام دادید ذخیره نمیشه و به حالت قبل برمیگرده

نظر

نوشته اصلی توسط shor67 نمایش پست ها
                    در نوتیفیکیشن من اصلا اذان گو اضافه نشده است

نظر

روی ios 5 نصب میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Etemadi نمایش پست ها
                        روی ios 5 نصب میشه؟
                        نه متاسفانه. از ورژن ٦.٠ به بعد قابل نصب هست.

نظر

برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد

نظر

برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد
                            ممنون از اینکه ما رو در جریان گذاشتید
                            خوشحال شدیم که مشکلتون حل شد

نظر

ورژن جدید برنامه معرفی شد

خواهش و یا پیشنهادی که داشتم
                              امکان تبدیل تاریخ رو هم در برنامه قرار بدید تا از لحاظ تاریخ ِ یه برنامه تکمیل بشه
                              مرسی

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز و همچنین تبریک سال 1393
                                با توجه به درخواست عزیزان در رابطه با نسخه ی iPad نرم افزار و همچنین فرارسیدن سال جدید نرم افزار اذان گو ورژن 1.93 بر روی AppStore از هم اکنون قابل دسترسی می باشد
                                در این ورژن علاوه بر تقویم سال 93 ،نسخه ی iPad نرم افزار با ظاهری جدید برای دانلود عرضه شده است که شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه AppStore نسبت به نصب نرم افزار به صورت رایگان اقدام نمایید .
                                منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در نسخه ی جدید نیز خواهیم بود ...

نظر

صبر کنید ..
                                X