اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلن persian alamut جایگزین persian diamond بدلیل بی اخلاقی در کلن قبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کلن persian alamut جایگزین persian diamond بدلیل بی اخلاقی در کلن قبلی

سلام

متاسفانه روزی که کلن i-phone.ir رو زدیم بخاطر جمع شدن بچه ها توی یک کلن در این بازی یک عده اسم این بازی هم به گوششون نخورده بود و بعد از یکم قدرت گرفتن اخلاق رو فراموش کردن. غافل از اون که این سایت و کاربراش اساس کاریشون اخلاق هست و نه چیزه دیگه . دوستان من Alireza. هستم لیدر قبلی کلن که متاسفانه به یکسری اعتماد کردم و بدلیل مشغله لیدری رو به اون ها سپردم. اون ها هم از فرصت استفاده کرده و با توهین به بچه های لول پایین تر و تهدید به اخراج و استفاده از الفاظ رکیک محیط کاملا دوستانه کلن رو خراب کردن. با وجود زحمات زیادی که برای کلن کشیده بودم بخاطر بچه ها کلن رو ترک کردم و کلن persian alamut رو درست کردم تا یکبار دیگه با دوستان خوبم جمعی دوستانه و با احترام متقابل رو داشته باشیم. امیدوارم شما هم اگر طرفدار اخلاق هستین و مثل من اعتقاد دارین این بازی یک بازیه! و چیزی که مهمه دوستی هاست منو تنها نگذارید. منتظرتون هستم. ممنون

مرسی واقعا ممنون

یه عده اصلا جنبه لیدر شدن رو نداشتن ، علیرضا جان دقت کنی من یه هفته پیش از این کلن رفتم واقعا افتضاح شده بود ! الان این خبر رو شنیدم و خیلی خوشحال شدم ، به زودی به کلن خودم برمیگردم .

نظر

علیرضا کوتاهی و بی احترامی از خودت بود
      الانم که رفتی نبودت اصلا احساس نمیشه چون هیچ وقت انلاین نبودی که بچه های کلن بودنتو حس کنن هدفت از زدن این Topic چیشه ؟
      من الان تو کلن نوشتم که هر کس مشکل داره بیاد کلن تو به خودمم im میدادی این کارو میکردم
      اما الان به من و بقیه دوستات داری توهین میکنی
      اگر ما lvl برامون مهم بود الان 12/37 نفری که تو کلنمون هستن لول پایین نبودن
      روزی که senatur امد گفت lvl پایین هارو کیک کن من جلو همه جوابش دادم که برا ما lvl مهم نیست و دخالتی نداشته باش
      مشکل ما با کسانی بود که اصلا انلاین نمیشدن
      توی کلنی که تو به کسی گفته نشده بی اخلاقی صورت گرفته؟!!!!
      به نظرت بعد از 1 سال ... با وجود این الفاظی که به دلیل سن کم و حسادت بچه گانه زدی کسی باید تو کلن Persian Diamond باشه ؟!!!
      شما با قوانین کلن مشکل داشتی
      تمام کسانی که تو کلن هستن و بودن برا من عزیز هستن و خواهند بود از جمله خود تو
      کاری که کردی اصلا به دل نگرفتم و ناراحت نشدم
      رنج سنی Persian Diamod بالاست و پی این بچه بازی ها رو نمیگیرن
      اگه واست پست زدم تنها دلیلش این بود که خودتو اذیت نکنی
      از مدیر محترم این بخش درخواست دارم برا جلوگیری از بحث این تاپیک رو ببندن

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        مرسی واقعا ممنون

یه عده اصلا جنبه لیدر شدن رو نداشتن ، علیرضا جان دقت کنی من یه هفته پیش از این کلن رفتم واقعا افتضاح شده بود ! الان این خبر رو شنیدم و خیلی خوشحال شدم ، به زودی به کلن خودم برمیگردم .
        محمد جان میدونم 12 سال داری عزیزکم توهین نکن
        شما 500 تا دونیت دادی 2000 تا گرفتی از elderi گرفته شدی تا دونیتتو Balance کنی چون من قانون میزارم واسه کلن جنبه ندارم؟!
        چون من نمیزارم حقی ضایع شه جنبه ندارم؟
        ویرایش توسط lvlajicl : https://i-phone.ir/forums/member/16162-lvlajicl در ساعت 15-02-2014, 07:01 PM

نظر

کلن persian alamut جایگزین persian diamond بدلیل بی اخلاقی در کلن قبلی

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
          محمد جان میدونم 12 سال داری عزیزکم توهین نکن
          شما 500 تا دونایت دادی 2000 تا گرفتی از elderi گرفته شدی تا دونایتتو Balance کنی چون من قانون میزارم واسه کلن جنبه ندارم؟!
          چون من نمیزارم حقی ضایع شه جنبه ندارم؟
          عزیز اصلا حوصله بحث ندارم با تو یکی

اولا ۱۷ سالمه نمیدونم چیم تو رو به یاد سنت انداخته

دونایت نمیدونم چیه ولی اگه منظورت دونیت هست همه منو تو کلن میشناسن و میدونن که دونیت هام چقدره از لیدر اصلی هم بپرسی صلاحیت دونیت و همه چیز منو میدونه

تازه این فقط من نیستم که از وضع کلن ناراضی هستم عزیزکم

در مورد نقل قولت هم با علیرضا میدونم که نا حق میگی و من به اون کاری ندارم خودش اگه خواست جوابت رو میده

Sent from my iPad using Tapatalk
          ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 15-02-2014, 06:36 PM

نظر

از مدیران خواهش میکنم این تاپیک رو ببندید فقط جهت اطلاع رسانی باشه همه پست هارو هم حذف کنید

نظر

پست شما در مورد سن گزارش شد. و اینکه آنلاین از نظر شما اینه که به حرف های شما در چت پاسخ بدن و از نظر من نداشتن بلدر بیکار هست. آمار هم گویای همه چیز بود. لطفا هم دیگه تو این تاپیک پست های شمارو نبینم چون گزارش میدم.

نظر

lol اوکی داداشی

نظر

شما به کلن ما توهین کردی باید جوابگوی تک تک بچه های کلن باشی
                  از مدیرمحترم این بخش برا بار دوم درخواست میکنم که تاپیک این بابا رو ببندید و جلو بحث رو بگیرید

نظر

ببخشید اینجا انجمن تخصصی آیفون هست نه جای توهین به همدیگر در مورد یک بازی ! اشتباه گرفتید. همچنین از ایجاد چنین تاپیک هایی از این پس خودداری کنید...

نظر

صبر کنید ..
                    X