اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن delivery

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن delivery

با عرض سلام

میخواستم بدونم بدون جیل بریک میشه Delivery اس ام اس رو روی آیفون 5s فعال کرد یا نه؟
    متشکرم

درود ، دوست عزیز با جیلبریک هم نمی توانید دلیوری را فعال کنید ، فقط آیفون 4 به قبل امکان استفاده از آن اونم با جیلبریک می شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      درود ، دوست عزیز با جیلبریک هم نمی توانید دلیوری را فعال کنید ، فقط آیفون 4 به قبل امکان استفاده از آن اونم با جیلبریک می شد.
      یعنی باید بدون جیل بریک سر کنیم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
        دوست عزیز حرف من را نگرفتی !
        فقط از آیفون 4 به قبل امکانش هست و 4s به بعد دیگه نمی شود .
        شما می توانید جیل بریک کنید ربطی به دلیوری ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
          با جیلبریک یا بی جیلبریک امکانه فعال کردن دلیوری روو گوشیتون نیست! نگفتن که جیلبریک نکنین! منتها قید دلیوری رو بزنین ( لااقل فعلا)

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            با جیلبریک یا بی جیلبریک امکانه فعال کردن دلیوری روو گوشیتون نیست! نگفتن که جیلبریک نکنین! منتها قید دلیوری رو بزنین ( لااقل فعلا)
            این که واقعا خیلی بده
            ممنون

نظر

این مورد به نظر من ضعف به حساب میاد، اگر دلیوری در هر کجای دنیا بی معنی باشه و مورد نیاز نباشه توی خیلی از کشورها و فرهنگ ها و شیوه استفاده از تلفن همراه ممکنه نیاز باشه
              من این مورد رو از بخش تماس با ما سایت اپل هم سوال کردم ولی پاسخی دریافت نکردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اقایون من تو فایلا سیستم که میگشتم قسمت sms 1فایل سیو هست شامل کله اس ها folder: root --->sms به علاوه بسیار زیاد اطلاعات یکیشون دلیوری بود و میتونید 1 لینک ازش با ایفایل بسازید و استفاده کنید! اگه نویسنده ماهری هم هست میتونه روش کار کنه و بنویسه برنامشو که بخونه و بتون بگه

نظر

صبر کنید ..
                X