اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نرم افزار Paragon NTFS نسخه 11 همراه کرک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود نرم افزار Paragon NTFS نسخه 11 همراه کرک

دوستانی که در محیط مک کار میکنن، حتما با این مشکل مواجه شدن که سیستم عامل مک، درایو ها و پارتیشن های فرمت شده با فرمت NTFS رو میشناسه و میتونید اطلاعات لز روی این پارتیشن ها و درایو ها بخونین، ولی نمیتونین اطلاعاتی روی این درایو ها یا پارتیشن ها ضبط کنید.

برای حل این مشکل یکی از راه حلها استفاده از برنامه های جانبی برای فعال سازی این قابلیت هستش.

یکی از برنامه های بی رقیب دز این زمینه برنامه Paragon NTFS for Mac هستش.

توضیحات این برنامه از زبان برنامه نویسان :

کد:
    New features newSupport for the latest OS X 10.9 Mavericks newNew level of data management stability and reliability newNew installer interface. Installation became even faster and easier than ever before! newSoftware update center. Get notifications about new updates and perform them by clicking only one button. That's all you need to do to keep your software updated Bug fixing and achieving an unprecedented stability even under heavy workload Providing an unprecedented high level of performance for Windows volumes with the same transfer rate as with the native Mac® OS file system Key features Unprecedented high NTFS performance. The transfer rate is the same as with the native HFS file system! Full read/write access to NTFS. Mac® OS X provides limited support of NTFS, the primary file system of any Windows® PC. With Paragon’s NTFS for Mac® OS X, you’ll get full read/write access to any version of NTFS under Mac® OS X Support for Mac® OS X Leopard, Snow Leopard (32 and 64 bit), Lion, Mountain Lion and Mavericks Easy to install. The driver is easily installed through a new user-friendly wizard Easy to use. Mount any NTFS partition like a native one - no need to perform special commands to get access; just attach a disk or other media with NTFS partition and use it as you wish Create and repair NTFS partitions under Mac® the same way you usually do with HFS/HFS+ Non-Roman characters and languages. File and folder names in national languages, including Chinese, Korean, Japanese, Russian No limitation to maximum file/partition size (within Mac® OS X and NTFS specifications) Native support for extended attributes Supporting NTFS features All NTFS versions are supported (from Windows NT 3.1 to Windows 8.1) Compressed files and folders Sparse files Files and folders with security permissions Additional utilities Format NTFS utility - formats any partition as NTFS under Mac® OS 10.5 and higher Check NTFS utility - checks NTFS partition integrity and fixes errors, creates and displays a status report about the NTFS file system Control NTFS utility - allows a user to control NTFS for Mac® driver behavior

لینک سایت برنامه

قیمت این برنامه $19.95 میباشد.

لینک دانلود نسخه کرک شده این برنامه :

تست کردم عالی بود کرکشو بعد از برنامه باید اجرا کرد تا اکتیو بشه
    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 13-02-2014, 03:55 PM

نظر

من با ورژن قبلی این نرم افزار مشکلی نداشتم ، ولی بعد از نصب این ورژن با یه ارروری مواجه شدم که دیگه کلاً هیچ هاردی رو نمیشناخت ،
      این برنامه رو uninstall کردم و دوباره نصب کردم حالا هارد رو میشناسه ولی هیچی نمیشه روش کپی کرد و read only شده ، یعنی انگار paragon NTFS کار نمیکنه ...
      کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ بعد از نصبش باید کار خاصی انجام داد؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
        من با ورژن قبلی این نرم افزار مشکلی نداشتم ، ولی بعد از نصب این ورژن با یه ارروری مواجه شدم که دیگه کلاً هیچ هاردی رو نمیشناخت ،
        این برنامه رو uninstall کردم و دوباره نصب کردم حالا هارد رو میشناسه ولی هیچی نمیشه روش کپی کرد و read only شده ، یعنی انگار paragon NTFS کار نمیکنه ...
        کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ بعد از نصبش باید کار خاصی انجام داد؟
        برای من هم همین مشکل بعد از دو هفته ایجاد شد و دیگه هیچ خارد ntfs رو نمیشناسه

نظر

مثل اینکه مشکل از کرکش هست ...
          کسی دیگه به مشکل نخورده؟؟؟
          من دوباره ورژن ۱۰ رو نصب کردم مشکلم برطرف شد.

نظر

کرک این ورژن مشکل دار هست اگه دوست دارین فعلا به غیر خرید راه دیگه ای نیست

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
              کرک این ورژن مشکل دار هست اگه دوست دارین فعلا به غیر خرید راه دیگه ای نیست
              خریدش چطوری امکانپذیره؟
              چون که تو اپل استور موجود نیست که بشه با موجودی اپل ای دی خریدش کرد

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                خریدش چطوری امکانپذیره؟
                چون که تو اپل استور موجود نیست که بشه با موجودی اپل ای دی خریدش کرد
                از خود سايتش يا پروموشن هاي جاي ديگه ميتونين بگيرين
                البته دبيت كار يا كرديت كارد ميخواد يا بگين كسي براتون بگيره

نظر

قیمتش هم که همون 20$ هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    قیمتش هم که همون 20$ هستش؟
                    من ارزون تر گرفتم
                    تو پروموشن مك اپديت گرفتم با ٣٠٪ off
                    حدودا ١٥$ گرفتم

نظر

لینک خراب شده

نظر

ای بابا این فایل هم که از لینکش حذف شده

نظر

نوشته اصلی توسط Golmohammadi نمایش پست ها
                          ای بابا این فایل هم که از لینکش حذف شده

از اپلیکیشن Tuxera NTFS 2014 استفاده کنید.

تاپیک معرفی و دانلود | http://www.i-phone.ir/forums/thread98405.html

نظر

ممنون از شما.. مشکلم رو حل کردید

نظر

صبر کنید ..
                            X