اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش كردن رمز اپل آيدي هنگام اكتيو كردن گوشي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hamid novin نمایش پست ها
    با سلام
    بیش از 2 سال آیفون 6 آکبند از یکی از فروشگاههای معتبر غرب تهران خریداری کردم و از همان اول که از آکبند خارج کردم با آیدی خودم فعال کردم و بسیار هم عالی کار میکرد ضمنا find my iphone هم با آیدی خودم فعال بود حتی چند ماه پیش در تایلند گوشی را در فروشگاهی جا گذاشته بودم که هز طریق کامپیوتر با آیدی خودم مکانش را پیدا کردم و مراجعه و گرفتم / حدود 3 ماه پیش در صدای فون گوشی اختلالاتی پیش آمد که به پیشنهاد یکی از دوستان گفتند ریست فکتوری کنی درست میشه که بنده اول find my iphone را sign out کرده و بعد ریست فکتوری کردم صفحه sigh in آمد و جلو رفتم تا به صفحه Activation Lock آمد و آیدی ناشناسی را برای فعال شدن میخواهد. به فروشنده آیفون غرب تهران مراجعه کردم و فکر میکردم آیدی مربوط به آنهاست ولی ایشان اظهار بی اطلاعی کرد که الان مثل یک اسباب بازی شده / لطفا راهنمائی کنید چطور بیش از دوسال آیدی خودم ست بوده چرا اینطور شده / لطفا راهنمائی کنید ممنون میشم اگر هم میشه با اسکایپ با اپل ساپورت تماس گرفت لطفا دقیق راهنمائی کنید برنتمه اسکایپ روی ویندوز لپ تاپ دارم چطور و به چه آیدی میشه چت کرد / ممنون میشم
    سلام
    شماره تماس در لینک زیر قرار داره. پستهای تاپیک هم میتونه درباره تماس با پشتیبانی اپل کمکتون کنه.
    تجربیات کاربران هم موجوده. با اسکایپ و بعد از ساعت 9 شب تماس بگیرید تا اپراتور به شما جواب بده. ( تجربه شخصی )
    قبل از تماس هم اطلاعات اپل آیدی خودتون رو آماده داشته باشید تا درصورت پرسیدن سوال خیلی وققتون گرفته نشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post910151

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      شماره تماس در لینک زیر قرار داره. پستهای تاپیک هم میتونه درباره تماس با پشتیبانی اپل کمکتون کنه.
      تجربیات کاربران هم موجوده. با اسکایپ و بعد از ساعت 9 شب تماس بگیرید تا اپراتور به شما جواب بده. ( تجربه شخصی )
      قبل از تماس هم اطلاعات اپل آیدی خودتون رو آماده داشته باشید تا درصورت پرسیدن سوال خیلی وققتون گرفته نشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post910151
      سلام
      مدیر محترم هر چه سایت را مرور کردم نحوه تماس از طریق اسکایپ با پشتیبانی اپل را ندیدم / لطفا بفرمائید در برنامه اسکایپ چه آیدی وارد کنیم تا تماس برقرار شود / همان آیدی مربوطه را بفرمائید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط hamid novin نمایش پست ها
        سلام
        مدیر محترم هر چه سایت را مرور کردم نحوه تماس از طریق اسکایپ با پشتیبانی اپل را ندیدم / لطفا بفرمائید در برنامه اسکایپ چه آیدی وارد کنیم تا تماس برقرار شود / همان آیدی مربوطه را بفرمائید ممنون میشم
        سلام
        اشتباه از من بوده. با اسکایپ من تماس نگرفتم... با وایبر و با همون شماره تلفنی که در تاپیک اعلام شده تماس بگیرید و بقیه مراحل رو انجام بدید.

نظر

دوستان عزيز سلام،
          من يه ايفون دارم كه چند سال پيش برام اپل ايدي و پسوردشو تو يه مغازه ساختن
          حالا اون مغازه از اونجا رفته
          من گوشيم به حالت هنگي افتاد كه اصلا كارايي نداره و بايد ريست شه.
          از طرفيم پسورد اپل ايديو يادم نمياد
          فقط تونستم find my iphon رو خاموش كنم و اپل ايدي رو ساين اوت كنم
          ولي ايكلود رو نميشه و پسورد ميخواد كه منم ندارم.
          حالا اگه من اين گوشي رو بتونم توسط ايتيونز ريست كنم موقع بالا اومدن ازم پسورد ميخواد؟
          و اگه پسورد بخواد راهي هست كه بشه دورش زد و تلفنو بالا اورد، توسط نرم افزاري چيزي؟
          اين تلفنو دوس دارم و واقعا واسم عالي كار كرده
          سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.saba159 نمایش پست ها
            دوستان عزيز سلام،
            من يه ايفون دارم كه چند سال پيش برام اپل ايدي و پسوردشو تو يه مغازه ساختن
            حالا اون مغازه از اونجا رفته
            من گوشيم به حالت هنگي افتاد كه اصلا كارايي نداره و بايد ريست شه.
            از طرفيم پسورد اپل ايديو يادم نمياد
            فقط تونستم find my iphon رو خاموش كنم و اپل ايدي رو ساين اوت كنم
            ولي ايكلود رو نميشه و پسورد ميخواد كه منم ندارم.
            حالا اگه من اين گوشي رو بتونم توسط ايتيونز ريست كنم موقع بالا اومدن ازم پسورد ميخواد؟
            و اگه پسورد بخواد راهي هست كه بشه دورش زد و تلفنو بالا اورد، توسط نرم افزاري چيزي؟
            اين تلفنو دوس دارم و واقعا واسم عالي كار كرده
            سپاس
            سلام
            به محض ریستور گوشی از کار می افته و بلا استفاده خواهد شد.
            بهترین کاری که میتونید بکنید پیدا کردن مغازه و سازنده اپل آیدی هستش.
            البته یه پستی بابت حذف پسورد آیکلود داخل انجمن چند وقت پیش مدیریت سایت زده بودند . سرچ کنید و مطالعه کنید
            شاید کمکتون کنه.

نظر

صبر کنید ..
            X