اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Ipad

سلام 'ایپد من موقع باز کردن بعضی از برنامه ها مثل وایبر یا گوگل کروم بعد از چتد ثانیه کارکردن بابرنامه یک دفعه به طور کلی بیرون میپره مشکل از کجاست؟ومشکل دیگه اینه که اهنگ های دانلود شده که در ifile ذخیره میشه پس از چند روز ناپدید میشه یعنی دیگه تو صفحه همیشگی نیست در trash هم نیست این دانلود ها دقیقا کجا میرن؟؟!!!!

- - - - - - - - -
    ویرایش توسط Pitter : https://i-phone.ir/forums/member/154325-pitter در ساعت 13-02-2014, 11:18 AM

من خودم از اينا استفاده نكردم ، يه سري امكانش هست براي ايپد ميني رتينا هنوز اپديت نشده باشند ، اگه ديديد تو خيلي از برنامه ها مشكل داشت حتي اونايي كه نوشته بهينه شده براي چيپهاي ٦٤ بيتي يه ريستور بكنيد درست ميشه احتمالا ، سوال دومم اينكه اگه با برنامه خاصي دانلود ميكنيد بايد بريد تو document اون برنامه تمام دانلودهاتون اونجاست

نظر

نوشته اصلی توسط Pitter نمایش پست ها
      سلام 'ایپد من موقع باز کردن بعضی از برنامه ها مثل وایبر یا گوگل کروم بعد از چتد ثانیه کارکردن بابرنامه یک دفعه به طور کلی بیرون میپره مشکل از کجاست؟ومشکل دیگه اینه که اهنگ های دانلود شده که در ifile ذخیره میشه پس از چند روز ناپدید میشه یعنی دیگه تو صفحه همیشگی نیست در trash هم نیست این دانلود ها دقیقا کجا میرن؟؟!!!!

- - - - - - - - -
      سلام دوست عزیز,
      تو تنظیمات ifile گزینه ای وجود داره که وقتی فایلی دریافت کرد ( مثلا توس بلوتوث , که حالت دانلود شدنشو نمیدونم ) توی نرم افزار music اصلی گوشی import کنه و فایل اصلی رو نگه داره یا اینکه بعد import حذف کنه.اونو پیدا کنید.

نظر

صبر کنید ..
      X