اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نرم افزار خریداری شده از آیتونز بار دوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود نرم افزار خریداری شده از آیتونز بار دوم

با سلام وخسته نباشید سوالی که من داشتم این بود که نرم افزاری که ما قبلا یعنی پارسال از آیتیونزخریداری شده ودانلود شده با عوض کردن
    ویندوز نرم افزار خریداری شده پاک شده نیست؟تو گوشی الان موجوده نرم افزار حالا میخوام همون نرم افزار رو با همان اپل آیدی دانلود کنم آیا اپل اجازه میده
    مشکلی پیش میاد یا نه
    سوال دوم اینکه چطوری الان 5 کامپوتر من کامل شده میخوام کلا هر 5 کامپوتر رو دی اوترایز کنم چون کامپوتر های قبلی من تو ویندوز عوض کردن
    یادم نبوده دی اوترایز کنم
    لطفا راهنمایی فرمایید

دانلود نرم افزار خریداری شده از آیتونز بار دوم

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    با سلام وخسته نباشید سوالی که من داشتم این بود که نرم افزاری که ما قبلا یعنی پارسال از آیتیونزخریداری شده ودانلود شده با عوض کردن
    ویندوز نرم افزار خریداری شده پاک شده نیست؟تو گوشی الان موجوده نرم افزار حالا میخوام همون نرم افزار رو با همان اپل آیدی دانلود کنم آیا اپل اجازه میده
    مشکلی پیش میاد یا نه
    سوال دوم اینکه چطوری الان 5 کامپوتر من کامل شده میخوام کلا هر 5 کامپوتر رو دی اوترایز کنم چون کامپوتر های قبلی من تو ویندوز عوض کردن
    یادم نبوده دی اوترایز کنم
    لطفا راهنمایی فرمایید
    بله از ايتونز هر چقدر بخواين يك برنامه رو ميتونين روي ٥ دستگاه ثبت شده پاك و دوباره نصب كنين محدوديت زماني هم نداره
    براي دي اوترايز كردن هر دستگاه هم ميتونين با برنامه آيتونز تو مك يا ويندوز به اكانت ستينگ يا همون تنظيمات اپل ايدي برين و هركدوم رو كه خواستين دي اوترايز كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نیازی به دانلود مجدد نیست.

ایدی رو رویه سیستم اوتورایز کنید و گوشیتون رو وصل کنید و برنامه ها رو از رویه گوشی ترانسفر کنید .

نظر

صبر کنید ..
      X