اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اساسی با 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اساسی با 5s

سلام گوشی من 5s بعد از از سه روز کارکردن باهاش شروع به خاموش شدن کرد تا جایی که بعد دوبار خاموش روشن شدن اونم با فاصله دیگه تو ریکاوری مد گیر کرد و بالا نیومد با ایتیونز جدید ریستور کردم که اررور 4013 میداد کلی دنگ فنگ حل شد بعد از رستور 2 ساعت کار کرد دوباره خاموش شد که تو مارک اپل گیر کرد راهی جز ریکاوری مد نبود که بعد از این گیر کردن دوباره ریستور کردم بازم با کلی زحمت که این دفعه به 10 دقیقه نکشید که باز خاموش شد. روز از نو الانم تو همین مده ریکاوریه. جیلبریک نکردم . مدل 5s A1533 کسی هست به دادم برسه؟

نوشته اصلی توسط atropat_ni نمایش پست ها
    سلام گوشی من 5s بعد از از سه روز کارکردن باهاش شروع به خاموش شدن کرد تا جایی که بعد دوبار خاموش روشن شدن اونم با فاصله دیگه تو ریکاوری مد گیر کرد و بالا نیومد با ایتیونز جدید ریستور کردم که اررور 4013 میداد کلی دنگ فنگ حل شد بعد از رستور 2 ساعت کار کرد دوباره خاموش شد که تو مارک اپل گیر کرد راهی جز ریکاوری مد نبود که بعد از این گیر کردن دوباره ریستور کردم بازم با کلی زحمت که این دفعه به 10 دقیقه نکشید که باز خاموش شد. روز از نو الانم تو همین مده ریکاوریه. جیلبریک نکردم . مدل 5s A1533 کسی هست به دادم برسه؟
    اگه با ريستور حل نشده سخت افزاريه
    ما به دفتر انجمن مراجعه كن
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

قابل حل هست؟ دفتر انجمن کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط atropat_ni نمایش پست ها
        قابل حل هست؟ دفتر انجمن کجاست؟
        هیچ مشکلی غیر قابل حل نیست!
        بچه های دفتر انجمن همه کارشون درسته!

انجمن تخصصی آیفون » تماس با ما
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com