اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگريد از 7.0.4 به 6.1.3 در آيفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگريد از 7.0.4 به 6.1.3 در آيفون 4

سلام

من از shh بكاپ ندارم...

راهي هست من به 6.1.3 دانگريد كنم؟

خيلي سرعت توي گوشي پايينه.

با تشكر

بدون shsh امکان دانگرید نمی باشد.

نظر

نه با shsh هم نمیشه
      باید بری به 5

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
        نه با shsh هم نمیشه
        باید بری به 5
        میشه !!

نظر

نوشته اصلی توسط newincept نمایش پست ها
          میشه !!
          بدون فایل shsh نمیشه

نظر

بنده که الان ایپد مینی ۷.۰.۴ دارم میتونم به ۶.۱.۳ دانگرید کنم؟ (ShShدارم)

نظر

خير راهي براي دانگريد از ٧ به ٦ نيست

نظر

طورى نيست وايسا ٧.١ بياد سرعتش خوبه من الان رفتم ٧.١ ديگه سرعتش اونقدر كند نيست البته ٤اس هستم اما به گفته ى بچه ها ٤ هم سرعتش بهتر شده

نظر

نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                  طورى نيست وايسا ٧.١ بياد سرعتش خوبه من الان رفتم ٧.١ ديگه سرعتش اونقدر كند نيست البته ٤اس هستم اما به گفته ى بچه ها ٤ هم سرعتش بهتر شده
                  بله من ایفون ۴ رو به 7.1 بردم سرعت اش خیلی خیلی بهتر شده

نظر

بیخشید شاید جای مناسبی برای این سوال نباشه اما چون بحث 7.1 شد سوالم رو میکنم
                    ورژن جدیدی 7.1 کی میاد و برای آیفون 4 هم هست یا فقط برای 5 اس هستش؟
                    ویرایش توسط ahmad.helmandi : https://i-phone.ir/forums/member/93390-ahmad-helmandi در ساعت 11-02-2014, 12:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad.helmandi نمایش پست ها
                      بیخشید شاید جای مناسبی برای سوال این سوال نباشه اما چون بحث 7.1 شد سوالم رو میکنم
                      ورژن جدیدی 7.1 کی میاد و برای آیفون 4 هم هست یا فقط برای 5 اس هستش؟
                      بله برای ایفون ۴ هم هست.طبق پیش بینی ها ماه march میاد یعنی حدودا ۲۰ روز دیگه

نظر

توضیح کلی: برای دانگرید از 7 به 6 هیچ راهی نیست حتی با shsh
                        دانگرید از 7 به 5 یا از 6 به 5 با داشتن shsh از طریق redsn0w برای دستگاه های a4 و a5 ممکنه

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                          توضیح کلی: برای دانگرید از 7 به 6 هیچ راهی نیست حتی با shsh
                          دانگرید از 7 به 5 یا از 6 به 5 با داشتن shsh از طریق redsn0w برای دستگاه های a4 و a5 ممکنه
                          اشتباه ميكنيد ، من آيفون ٤ دارم تا حالا ٢٠ بار رفتم ٧ دوباره برگشتم ٦.١.٢ ،،،shsh ورژن ٦.١.٢ رو دارم ،،، با برنامه snowbreeze 2.9.14 فقط چيزى كه هست اينه كه بايد با آيتونز ورژن ١١ اينكار صورت بگيره ،،، توجه كنيد آيتونز نبايد ورژنش بالا باشه بعد پاكش كنيد ١١ رو نصب كنيد ،،، بلكه بايد رو يه سيستمي كه قبلا نصب نبوده آيتونز ١١ رو نصب كنيد و با فريمور كاستومي كه snowbreeze ميسازه دانگريد كنيد.،،اين روش فقط روى a4 امكان پذيره و من تا حالا ٢٠ بار دانگريد كردم از ٧ به ٦

نظر

بدون Shsh هيچ راهي نداره؟اين گوشيه هنوز يه بارم جيل نشده اخه

Sent from Ho3ein's iphone

نظر

نوشته اصلی توسط ho3ein1992 نمایش پست ها
                              بدون Shsh هيچ راهي نداره؟اين گوشيه هنوز يه بارم جيل نشده اخه

Sent from Ho3ein's iphone
                              خير هيچ راهى نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X