اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال هر گونه فایل از طریق WiFi بین دو دیوایس ios یا اندرویدی یا PC و بالعکس با سرعت بسیار بالا و بدون محدودیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال هر گونه فایل از طریق WiFi بین دو دیوایس ios یا اندرویدی یا PC و بالعکس با سرعت بسیار بالا و بدون محدودیت

با درود و سلام

از طریق این اپلیکیشن ( ZAPYA ) میتوانید هرگونه فایلی ( از موسیقی گرفته تا ویدیو و عکس و ....) را به دیوایس شخص دیگر حتی دیوایس اندرویدی و PC از دو طریق وصل شدن به یک شبکه مشترک یا با استفاده از قابلیت Hotspod و بدون اینترنت و شبکه مشترک ، با سرعت بالا بفرستید و دریافت کنید.

برای اینکار ابتدا باید این اپلیکیشنها را در دیوایس ios یا اندرویدی خود نصب نمایید و برای انتقال فایل از دیوایس خود به PC یا بالعکس نیز نسخه ویندوز را نصب نمایید .

نکته: برای انتقال فایل ها حتما" باید این اپلیکیشن در دیوایس خودتان و دیوایس طرف مقابل نصب شده باشد.

لینک اپلیکیشن از سایت سازنده (iOS)

لینک دانلود نسخه اندرویدی

لینک دانلود نسخه PC ( ویندوز )

در روش اول , کافیست WiFi هر دو دیوایس را روشن کرده و به یک شبکه مشترک متصل شوید، سپس برنامه را در دو دیوایس اجرا کنید و گزینه Connect to Friends را بزنید و بسادگی هر فایلی را که در قسمت موزیک، Photo Library و ویدیو دیوایس خود دارید را به دیوایس فرد دیگر با سرعت بالا بفرستید و دریافت نمایید .

در روش دوم , یکی از طرفین ابتدا باید Hotspot بسازد، برای فعال کردن HotSpot در آیفون ابتدا به قسمت Cellular Data رفته و آنرا روشن نمایید( اگر نمیخواهید دیتا مصرف و هزینه GPRS و... بدهید تنظیمات Cellular Data Network را پاک نمایید)
    حال گزینه Personal HotSpot فعال شده , گزینه آنرا نیز فعال نمایید .[ که در این مرحله شما یک اکانت HotSpot ساخته اید ]
    طرف مقابل باید به قسمت تنظیمات WiFi رفته و Hotspot ساخته شده را انتخاب کند و صبر کند که به آن کانکت شود .

(هم اکنون یک نوتیفیکیشن آبی رنگ به نشانه فعال شدن و کانکت شدن HotSpot همچنین ارتباط با دیوایس طرف مقابل در قسمت بالا و آیکون آن (Hotspot) نمایش داده میشود )

در نسخه PC , کافیست برنامه را روی سیستم خود نصب نموده, NetWork سیستم و WIFI دیوایس خود را روشن کنید.

برنامه Zapya را در سیستم خود اجرا و روی گزینه WLAN Connection Mode کلیک کنید.

سپس در اپلیکیشن Zapya گزینه Connect To Friends را انتخاب کنید .
    در آخر, این اپلیکیشن نام سیستم شما را پیدا میکند , آن را انتخاب نمایید. صبر کنید که اتصال به شبکه سیستم شما برقرار شود.

سرعت انتقال فایل در این حالت بستگی به فاصله دیوایس شما تا مودم , حدود 4 تا 7 مگابایت بر ثانیه است .

نکته: برای روش اتصال به PC و انتقال فایل و همین طور روش استفاده از شبکه مشترک برای ارسال و دریافت فایلها , به مودم و شبکه مشترک نیاز است ولی در روش اتصال با HotSpot نیازی به مودم و Network (شبکه مشترک) نیست.
    شما با فعال کردن قابلیت HotSpot و اتصال به آن [که در بالا توضیح دادم] میتوانید فایلهای خود را بدون مودم و شبکه مشرک و تنها استفاده از قابلیت Wifi خود دیوایسها با سرعت بالا به دیوایس شخص دیگر بفرستید یا دریافت نمایید . مثلا" دیوایس اندرویدی به iDevice و بالعکس و ... البته به شرطی که این اپلیکیشن در دیوایس شما و طرف مقابل نصب باشد.

در ضمن فایلهای شما در inbox این اپلیکیشن میماند و برای اجرای آنها به غیر از پلیر خود برنامه , مثلا" اجرای ویدیو , فیلم و موزیک و .... میتوانید این فایلها را Open in نمایید و با هر پلیری که در دیوایس خود دارید اجرا نمایید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نسخه بدون محدودیت اپلیکیشن PRO ) Zapya ) (نیاز به جیلبریک)

هم اینک این توییک را میتوانید از سورس BigBoss از سیدیا جستجو و نصب نمایید.

اگر دیوایس شما جیلبریک شده و این اپلیکیشن را از آیتونز نصب کرده اید آنرا پاک نمایید و این توییک را از سیدیا نصب نمایید.

نکته: برای اطمینان قبل از نصب این توییک, توییک Substrate Safe Mode را از سیدیا نصب کنید .

دارای قابلیت ارسال و دریافت عکس , ویدیو , موزیک, دیتا , اپلیکیشن , قابلیت دستیابی به تمام ویدیو هایی که در iDevice شما وجود داره حتی ویدیو های اپلیکیشنهای شما , در دو iDevice یا دیوایس اندرویدی و PC را داراست .

موفق باشید .

ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 18-11-2014, 12:27 AM

آموزشتون عالي بود
    سپاس به خاطر زحمتتون

نظر

پست , آپدیت و ویرایش شد.
      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 04-02-2014, 05:59 PM

نظر

سلام خسته نباشد برنامه من توی پی سی به این شکله [/IMG]hh

اینجا من باید چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط !roham نمایش پست ها
          سلام خسته نباشد برنامه من توی پی سی به این شکله [IMG][/IMG]hh

اینجا من باید چکار کنم؟

در ابتدا شبکه سیستم خود و wifi دیوایس خود [ برای استفاده از حالت معمولی و استفاده از اینترنت نه Hotspot ] را روشن کنید .

برنامه Zapya را در سیستم خود و اپلیکیشن Zapya در دیوایس خود اجرا نمایید .

در PC: در زیر شاخه Devices روی گزینه WLAN Connection Mode کلیک کنید.

سپس در اپلیکیشن Zapya , گزینه Connect To Friends ,

بعد, گزینه refresh را بزنید ( که اپلیکیشن نام سیستم شما را جستجو کند )

در انتها روی آیکون سیستم خود کلیک کنید. صبر کنید که به شبکه سیستم شما متصل شود .

حال برای ارسال فایل از روی دیوایس به سیستم , ابتدا فایل ارسالی خود مثل موزیک, عکس یا ویدیو را انتخاب (در اپلیکیشن Zapya ) کنید , سپس گزینه Transfer را بزنید .

و موقع ارسال فایل از سیستم به دیوایس در زیر شاخه Devices,

برای ارسال فایل ها روی گزینه نارنجی رنگ Send File کلیک کنید.

نظر

مودم نباشه نميشه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
              مودم نباشه نميشه؟

برای روش اتصال به PC و انتقال فایل و همین طور روش استفاده از شبکه مشترک برای ارسال و دریافت فایلها , به مودم و شبکه مشترک نیاز است ولی در روش اتصال با HotSpot نیازی به مودم و Network (شبکه مشترک) نیست.
              شما با فعال کردن قابلیت HotSpot و اتصال به آن [که در بالا توضیح دادم] میتوانید فایلهای خود را بدون مودم و شبکه مشرک و تنها استفاده از قابلیت Wifi خود دیوایسها با سرعت بالا به دیوایس شخص دیگر بفرستید .مثلا" دیوایس اندرویدی به iDevice و بالعکس و ... البته به شرطی که این اپلیکیشن در دیوایس شما و طرف مقابل نصب
              باشد.
              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 06-02-2014, 04:41 PM

نظر

روش دوم هم امتحان كردم و با اينكه تنظيمات سلولار ديتا رو هم پاك كردم اما بازم از شارژم كم شد😟

نظر

منظور شما اینه که از شارژ سیمکارت شما کم شده یا به خاطر مصرف Cellular Data Usage
                  یکبار دیوایس خود را ریبوت کنید .
                  اگر Cellular Data روشن است و علامت E در بالای صفحه نمایش مشاهده میکنید ولی تنظیمان cellular Data Network ست نشده و با تنظیمات خالی در cellular Data Network نمیتوانید به اینترنت متصل شوید و مثلا" نمیتوانید آب و هوا و .... را آپدیت کنید یعنی از GPRS استفاده نمیشه و هزینه ای هم حساب نمیشه .
                  اتصال به GPRS, MMS و ست شدن تنظیمات GPRS, MMS, ... در آیفون اتوماتیک نیست و باید دستی تنظیمات آن وارد شود .( ایرانسل که اینجوریه )
                  من خودم تست کردم در اینحالت ( پاک کردن تنظیمات cellular Data Network) به اینترنت وصل نمیشه و قاعدتا" هزینه ای هم حساب نمیشه.
                  ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 06-02-2014, 10:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                    منظور شما اینه که از شارژ سیمکارت شما کم شده یا به خاطر مصرف Cellular Data Usage
                    یکبار دیوایس خود را ریبوت کنید .
                    اگر Cellular Data روشن است و علامت E در بالای صفحه نمایش مشاهده میکنید ولی تنظیمان cellular Data Network ست نشده و با تنظیمات خالی در cellular Data Network نمیتوانید به اینترنت متصل شوید و مثلا" نمیتوانید آب و هوا و .... را آپدیت کنید یعنی از GPRS استفاده نمیشه و هزینه ای هم حساب نمیشه .
                    اتصال به GPRS, MMS و ست شدن تنظیمات GPRS, MMS, ... در آیفون اتوماتیک نیست و باید دستی تنظیمات آن وارد شود .( ایرانسل که اینجوریه )
                    من خودم تست کردم در اینحالت ( پاک کردن تنظیمات cellular Data Network) به اینترنت وصل نمیشه و قاعدتا" هزینه ای هم حساب نمیشه.
                    با اينكه همه رو از تو سلولار پاك كردم اما ازم كم شد و من همراه اول دارم،توى نت هم صفحه باز ميكرد كه خودمم تعجب كردم

نظر

نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
                      با اينكه همه رو از تو سلولار پاك كردم اما ازم كم شد و من همراه اول دارم،توى نت هم صفحه باز ميكرد كه خودمم تعجب كردم

اگر نمیخواهید از سرویس GPRS همراه اول استفاده کنید کد 5 را به شماره 8088 SMS کنید . اگر بعد نیم ساعت یک ساعت سرویس قطع نشد به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه فرمایید.

همراه اول - اینترنت همراه اول

نظر

اگه از روش اول استفاده كنيم كه از حجم اينترنت كم نميشه درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                          اگه از روش اول استفاده كنيم كه از حجم اينترنت كم نميشه درسته؟
                          خیر استفاده نمیشه. در روش HotSpot, با پاک کردن تنظیمات cellular Data Network (در ایرانسل) به GPRS متصل نخواهد شد در همراه اول, در پست قبلی توضیح دادم .

نظر

برا من این شکلی هست گزینه
                            WLAN Connection Mode
                            نمیدونم کجاشه
                            به اون شبکه مشترکه گوشیم وصل میشه ولی عملا تبادل فال نداره راهنمایی پلیز

نظر

بهترین برنامه برای اینکار یعنی فرستادن فایل بین تمام گوشیها بدون کوچکترین دردسر و سرعت بسیار بالاتر از zapya برنامه SHARit ساخت شرکت لنوو هست که هم برای ios در دسترس هست هم برای اندروید و هم ویندوز
                              این برنامه به صورت هوشمند اگه شما به شبکه یا مودمی متصل باشید از اون استفاده میکنه اگر نه خودش مسیر مورد نیازشو میسازه و انتقال انجام میشه حتی به صورت گروهی و رابط کاربری بسیار اسان
                              میتونید از سایت خودش برنامه رو که رایگان هم هست بگیرید
                              SHAREit - An inter-phone transmission tool that has zero network traffic
                              ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 26-03-2014, 03:03 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X