اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال هر گونه فایل از طریق WiFi بین دو دیوایس ios یا اندرویدی یا PC و بالعکس با سرعت بسیار بالا و بدون محدودیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با درود و سلام

نسخه بدون محدودیت اپلیکیشن PRO ) Zapya ) ( نیاز به جیلبریک )

هم اینک این توییک را میتوانید از سورس BigBoss از سیدیا جستجو و نصب نمایید.

اگر دیوایس شما جیلبریک شده و این اپلیکیشن را از آیتونز نصب کرده اید آنرا پاک نمایید و این توییک را از سیدیا نصب نمایید.

نکته: برای اطمینان قبل از نصب این توییک, توییک Substrate Safe Mode را از سیدیا نصب کنید .

دارای قابلیت ارسال و دریافت عکس , ویدیو , موزیک, دیتا , اپلیکیشن , قابلیت دستیابی به تمام ویدیو هایی که در iDevice شما وجود داره حتی ویدیو های اپلیکیشنهای شما , در دو iDevice یا دیوایس اندرویدی و PC را داراست .

ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 01-04-2014, 11:22 PM

نظر

دوستان یه مشکل

هر دو دیوایس یکی اندورید و یکی ایفن نصب شده

و ب همدیگه متصل (( ابتدا اندروید hotspot و ایفن به اندروید از طریق وایفای کانکت شده ) دو گوشی با هم اتصال پیدا کردند،

اندروید به ایفن هیچی ارسال نمیشه reciver failed میشه ولی از ایفن به اندورید بدون مشکل!!

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

من برنامه رو از سورس بیگ باس نصب کردم و نسخه ویندوز رو هم همچنین
        برنامه به راحتی به سیستم منتقل شد ولی از ویندوز به گوشی ارور میزنه. روی صفر درصد میمونه و بعد یک دقیقه ارور میزنه. توی گوشی فایل در حالت انتظار میمونه روی صفر درصد.
        مشکل از کجاست به نظرتون. من با سبستم وای فای وصل میشم

نظر

نیاز به سیدیا و ... نیست
          با برنامه shareit به راحتی میتونید بین ای او ای و اندروید و ویندوز با سرعته خیلی بالا فایل جابجا کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اقا برنامه zapya هر چی میگردم توی سورس بیگ باس نیست.

پیدا شد.اولش زبونش چینی بود توی سرچ اولیه پیداش نمی کرد.

با نسخه ای که از اپ استور نصب میشه امکانش هست مثلا ویدیوی توی avplayer رو بفرستیم ؟! یا فقط با اونی که از سیدیا نصب میشه امکانش هست ؟!
            ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 21-04-2014, 09:46 AM

نظر

نسخه مك نداره؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                نسخه مك نداره؟

Sent from my iPad using Tapatalk
                نسخه مک نداره، ولی بجای این برنامه، می تونید از anysend استفاده کنید که برای هر 4 پلتفرم مک، ویندوز، ios و اندروید برنامه داره

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                  اقا برنامه zapya هر چی میگردم توی سورس بیگ باس نیست.

پیدا شد.اولش زبونش چینی بود توی سرچ اولیه پیداش نمی کرد.

با نسخه ای که از اپ استور نصب میشه امکانش هست مثلا ویدیوی توی avplayer رو بفرستیم ؟! یا فقط با اونی که از سیدیا نصب میشه امکانش هست ؟!
                  تمام امکانات این اپلیکیشن ( نسخه آیتونز ) در آیفون 5 فعال است ولی نمیدونم چرا در 5s فرستادن اپلیکیشن و دسترسی به فایلها و... غیر فعال است . برای فعال کردن تمام قابلیتهای این توییک ( نسخه PRO ) نسخه فعلی را پاک نموده و توییک Zapya را از سیدیا نصب نمایید.
                  ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 26-04-2014, 10:40 PM

نظر

دوستان من تمام اپل استور رو گشتم اما zapya رو پیدا نکردم گوشی من جیلریک نسیت.
                    باید چکار کنم ممنون میشم از راهنمایتون

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaghasemi نمایش پست ها
                      دوستان من تمام اپل استور رو گشتم اما zapya رو پیدا نکردم گوشی من جیلریک نسیت.
                      باید چکار کنم ممنون میشم از راهنمایتون
                      متاسفانه این اپلیکیشن از Appstore امریکا برداشته شده .

نظر

من اپل استور چین رو هم گشتم اونجا هم نبود الان راهی برای دانلود این برنامه هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaghasemi نمایش پست ها
                          من اپل استور چین رو هم گشتم اونجا هم نبود الان راهی برای دانلود این برنامه هست؟

اگر دیوایس شما جیلبریک شده توییک آن را نصب کنید یا از سایت سازنده اپلیکیشن که لینکش در بالا موجود است , و اگر نه شاید در برنامه های چینی نصب اپلیکیشن باشه . تو tongbu که نبود. غیر از این فعلا" راه دیگه ای نداره.
                          ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 28-04-2014, 04:39 PM

نظر

تو سیدیا هم نیست،تو چه سورسی هست؟

نظر

با share it میشه همه این کارها رو کرد هااااا!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                با share it میشه همه این کارها رو کرد هااااا!!!!

درسته ولی همه چیز را نمیشه فرستاد یه مقدار محدودیت ارسال بعضی از فایلها را داره مثلا" ارسال اپلیکیشن بین دو iDevice و...
                                ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 30-04-2014, 05:59 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X