اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند جدید برای عدم پاسخ به تماس

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط reza.g نمایش پست ها
    دوستان چرا دعوا می کنید
    فکر میکنم سوء تفاهم شده
    پست دوم همین تاپیک دوستمون سریعاً اشتباه تایپی خودش رو اصلاح کرده
    یکم بیشتر دقت کنی میفهمی مشکلش کجاست.مربع باید آخر عددا باشه ولی...
    ببین :

نوشته اصلی توسط miskoolak نمایش پست ها

#10*11*02199999999*61*

نوشته اصلی توسط pourya-pc نمایش پست ها
    درستش اینه:
    #10*11*02199999999*61*

نظر

من واسه ایرانسل زدم! اما حالا هرکار میکنم خارج بشه نمیشه!!! failed l میده وقتی #61# میزنم! چیکا کنم ؟
      حتی نمیشه رو یه شماره دیگه دایورت کرد!!!

نظر

منم کد میگیرم شماره میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط saeid570 نمایش پست ها
          منم کد میگیرم شماره میگیره
          غیر ممکنه شماره بگیره کد رو درست نمیزنی مگه شما کارت شارژ میگیرید کد رو وارد میکنید شماره میگیره اینم مثل همونه

درستش اینه:

10#*11*02199999999*61*

نظر

جناب miskoolak عزیز لطفا پست اولتون رو ویرایش کنید تا دیگه کسی سوال نکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط pourya-pc نمایش پست ها
              آقا چجوری؟من که کد میزنم شماره میگیره!
              *61*02199999999*11*10#

نظر

ای بابا چرا یک نفر درست این کد رو اعلام نمیکنه؟
                یکی میگه آخرش مربع هست ،یکی دیگه میگه نیست،یکی هم میگه قبلشه
                گیج شدیم،لطفا یه نفر که کد دستور ورود و خروج رو اجرا کرده و نتیجه هم گرفته بیاد و هر دو کد رو درست اعلام کنه

نظر

همه چرا عصبی هستن :دی . این درستشه. همون کد دایورت هست با این تفاوت که شماره طرف الکیه مشکل انجمن هست که بر عکس می کنه. عکس گرفتم از صفحه راحت متوجه بشین

ویرایش توسط kiarash : https://i-phone.ir/forums/member/382-kiarash در ساعت 23-03-2010, 03:00 PM
                  I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط Pourya-PC نمایش پست ها
                    خیلی ببجشیدا ، من شرمندم که این حرفو میزنم داداش،ولی چرت نگو،اگر آخر شماره مربع نباشه گوشی پیام نمیفرسته ، شماره میگیره.حالا بشین با دقت پستا رو بخون ببین کی 2 تا پست نمیخونه.
                    نوشته اصلی توسط Pourya-PC نمایش پست ها
                    آقا یه کد رو نتونستی درست بنویسی
                    درستش اینه:
                    #10*11*02199999999*61*

شما یادتون باشه هرچند دوستان اشتباه بگن یا شما دانشمند باشی نمیتونی هرچی بخوای بگی و به کار بر های دیگه توحین کنی در ضمن شما 1 بار هم توقیق شدی

نظر

سلام دوستان
                      کد رو صورت عکس براتون گذاشتم!
                      کاملا درسته و کار میکنه (هم همراه اول و همراه ایرانسل و ...)

و یک چیز جالب اینکه اگه شما 2 تا شماره همراتون هست، مثلا یک ایرانسل و یک همراه اول، به جای اون 11 تا x ، شماره اون یکی همراهتون رو بذارید، یا واضح تر بگم، اینجوری هر کدوم از شماره هاتونو رو اون یکی دایورت کنید!
                      در اینصورت هر دفعه که یکی یهتون زنگ میزنه، دایورت میشه رو اون یکی دیگه شمارتون، و از اونجایی که دست بر قضا ، اون یکی شمارتون هم دایورته رو شماره ای که طرف شما بهش زنگ زده الان، اپراتور میگه divert failed و به تماس گیرنده میگه که شما پیچونده شدید

نظر

3 صفحه واسه یه کد؟؟!! عجیبه..

نظر

جالب تر از اون اینکه دوستان بخاطره یه * با # جاهاشون عوض شده که دلیلشم بخاطره تایپ فارسی هستش
                          طوری برخود میکنند که طرف از کمکی که کرده و امده به ما ها یاد بده پشیمون بشه
                          دوستانی که بلد نیستن که یه کد دایورت رو به صورت دستی چجوری بزنن بهتره که گوشی آیفونشون رو با یه گوشیی دیگه عوض کنن
                          در کل دوست عزیز ممنون از راهکاری که یاد دادی 100% درست هست و جواب میده و تنها تفاوتش در دایورت گوشیهای معمولی اینه که در آیفون از کد *61* استفاده میشه در صورتی که گوشیهای دیگه *21*... بازم مرسی

یا حق.

نظر

نوشته اصلی توسط pesar_iro00oni نمایش پست ها
                            جالب تر از اون اینکه دوستان بخاطره یه * با # جاهاشون عوض شده که دلیلشم بخاطره تایپ فارسی هستش
                            طوری برخود میکنند که طرف از کمکی که کرده و امده به ما ها یاد بده پشیمون بشه
                            دوستانی که بلد نیستن که یه کد دایورت رو به صورت دستی چجوری بزنن بهتره که گوشی آیفونشون رو با یه گوشیی دیگه عوض کنن
                            در کل دوست عزیز ممنون از راهکاری که یاد دادی 100% درست هست و جواب میده و تنها تفاوتش در دایورت گوشیهای معمولی اینه که در آیفون از کد *61* استفاده میشه در صورتی که گوشیهای دیگه *21*... بازم مرسی

یا حق.
                            نه دوست عزیز، شما هم که داری کش میدی قضیه رو! *21* واسه زمانیه که شما تمام تماسهاتونو بدون هیچ قید و شرطی دایورت میکنید. اما *61* فقط واسه زمانیه که شما پاسخگوی تماستون نیستید. *67* واسه زمانیه که خط شما اشغاله و الی آخر...

نظر

بله حق با شماست دوست عزیز خودم بعد از ارسال کردن پاسخ فهمیدم
                              منظورم این بود که از همون طریق انجام میشه فقط کدش فرق میکنه
                              در کل معذرت من منظوری برای کش دادن نداشتم

نظر

سره یه کد 10 نفر کشته دادیم !

نظر

صبر کنید ..
                                X