اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل ال سي دي

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یعنی میفرمایید مشکلی پیش میاد؟ بعد از صافکاری مثل اولش بسته میشه جفتو جور میشه؟ یعنی میفرمایید ریسک داره این کار؟ راستش خیلی حساس هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط armor نمایش پست ها
      یعنی میفرمایید مشکلی پیش میاد؟ بعد از صافکاری مثل اولش بسته میشه جفتو جور میشه؟ یعنی میفرمایید ریسک داره این کار؟ راستش خیلی حساس هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ایشون که گفتن بهتره انجام نشه!
      به نظر بنده هم این کار رو نکنید چون چیزی نیست!
      البته نظر خودتونه
      شما اگه بخواید ببرید اونجا براتون درست میکنین اما عاقلانه تر اینه که این کار انجام نشه(البته این نظر بنده هست)

(راستی vip جان کارتون خیلی درسته)
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام و خسته نباشید
        من مک بوک mc700 دارم که امروز متاسفانه با فشار انگشت من شیشه محافظ ال سی دی ترک برداشت
        آیا قابل تعویض هست ؟ اگر هست هزینه اش چقدر هست ؟
        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

با سلام، من یه لپ‌تاپ مک‌بوک رتینا ۱۳ مدل آخر ۲۰۱۳ (a1502) دارم که یه سری خط مشکی افتاده توی lcdاش، آیا امکان تعمیر وجود داره؟ متاسفانه تهران نیستم و نمی‌تونم بیام دفترتون برای چک کردن.
          نظر

۴ سال گذشت اما هنوز کسی پاسخی نداد

نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید
            من مک بوک mc700 دارم که امروز متاسفانه با فشار انگشت من شیشه محافظ ال سی دی ترک برداشت
            آیا قابل تعویض هست ؟ اگر هست هزینه اش چقدر هست ؟
            ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
              ۴ سال گذشت اما هنوز کسی پاسخی نداد
              بله دوست عزیز. شیشه قابل تعویض هست. من ایران نیستم و قیمت ایران ندارم ولی قیمت قطعه زیر ۱۰ دلار هست. برداشتن شیشه قدیمی یک کم مشکل هست. اگر خودت اعتماد به نفس داری میتونی با سشوار دورش را گرم کنی که چسب زیرش نرم بشه و بعد شیشه قدیمی را با احتیاط و صبوری از آلومینیوم پشت جدا کنی.
              وقتی که جدا کردی زیرش را تمیز میکنی و باقیمانده چسبها را میکنی و شیشه نو را میچسبانی.

نظر

سلام من گوشيم ٥اس هست بالا سمت چپش لق شده وقتي فشار ميدم همون ناحيه مشكي ميشه . كاريش بايد كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Samin777 نمایش پست ها
                  سلام من گوشيم ٥اس هست بالا سمت چپش لق شده وقتي فشار ميدم همون ناحيه مشكي ميشه . كاريش بايد كنم؟
                  سلام
                  اگه تعمیرکار مجرب و مطمئن سراغ دارید گوشی رو برای چک کردن اونجا ببرید و اگر تهران تشریف دارید دفتر انجمن میتونند شما رو راهنمایی کنند.

نظر

صبر کنید ..
                  X