اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش کردن برنامه های دانوبد شده از Tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش کردن برنامه های دانوبد شده از Tongbu

سلام خدمت تمامی عزیزن
    یک مشکلی چند روزه پیش اومده برام، هر برنامه ای که از Tongbu گرفتم و یا قبلا از AppStore گرفته بودم و با Tongbu آپدیت کردم همگی کرش میشن!
    چرا؟ چطور میتونم درستشون کنم؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی عزیزن
    یک مشکلی چند روزه پیش اومده برام، هر برنامه ای که از Tongbu گرفتم و یا قبلا از AppStore گرفته بودم و با Tongbu آپدیت کردم همگی کرش میشن!
    چرا؟ چطور میتونم درستشون کنم؟
    ممنون
    تونگبو نصب شده در كامپيوتر خودتونو آپديت كنيد و بعد fix كنيد .حل ميشه مشكلتون

نظر

تو ورژن جدید تانگبو نسخه کامپیوتر هم ذکر شده که به هیچ وجه با دیوایس خودتون از اپ استور چیزی رو دانلود و یا آپدیت نکنید
      در اینصورت بعد از اینکه یه بار دیوایستونو خاموش و روشن کنید بیشتر برنامه ها کرش خواهند کرد
      پس به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه از اپ استور چیزی رو دانلود و یا آپلود نکنید
      موفق باشید...

نظر

چه بد،
        من از هر دو استفاده میکنم اما الان تانگبو خیلی اعصابمو خورد کرده.تا
        با Appstore اپدیت میکنم یا دانلود درجا کرش میکنن برنامه هایی
        که با تانگبو گذاشتم.حالا چه کار کنیم؟بارها شده بیرون بودم اینطور شده.
        دوستان راه حلی لطفا بگین.
        مرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
          چه بد،
          من از هر دو استفاده میکنم اما الان تانگبو خیلی اعصابمو خورد کرده.تا
          با Appstore اپدیت میکنم یا دانلود درجا کرش میکنن برنامه هایی
          که با تانگبو گذاشتم.حالا چه کار کنیم؟بارها شده بیرون بودم اینطور شده.
          دوستان راه حلی لطفا بگین.
          مرسی.
          تنها راهش اینه که صبر کنید تا تانگبو خودش تو اپدیت بعدی این مشکل رو رفع کنه
          فعلا دست نگه دارید و چیزی دانلود نکنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

ممنون از دوستان عزیز
            پس فعلا باید صبر کرد تا خود تانگبو مشکل رو برطرف کنه بله؟ همین 2روز پیش نسخه جدید اومد (2.3.3) ولی باز مشکل پابرجاست
            آخه مشکل اینه از اپ استور هم دانلود نمیکنه! همینطور میچرخه و کاری نمیکنه!
            برای حل این مشکلاتم چیکار میکنم بکونم؟ همه برنامه های موجود کرش میشن و از اپ استور هم دانلود نمیشن !!!

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
              ممنون از دوستان عزیز
              پس فعلا باید صبر کرد تا خود تانگبو مشکل رو برطرف کنه بله؟ همین 2روز پیش نسخه جدید اومد (2.3.3) ولی باز مشکل پابرجاست
              آخه مشکل اینه از اپ استور هم دانلود نمیکنه! همینطور میچرخه و کاری نمیکنه!
              برای حل این مشکلاتم چیکار میکنم بکونم؟ همه برنامه های موجود کرش میشن و از اپ استور هم دانلود نمیشن !!!

ممنون
              احتمالا تا چند وقت دیگه از طرف خود تانگبو این مشکل رو حل کنند
              مشکل دانلود نشدن برنامه از اپ استور هم با تغییر آی پی قابل حله
              برای حل مشکل کرش کردن هم شما یه بار دیگه دیوایستونو وصل کنید به کامپیوتر و گزینه genuine app رو بزنید و صبر کنید تا تیک سبز رنگ رو مشاهده کنید
              حل میشه ان شاء الله

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

Berid barname iRepairCrash ro download konid hale

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام من تانگبو رو تو گوشيم نصب كردم گوشيم جيليبريك هم نشده بعد از دانلود با تانگبو از گوشيم و نصب برنامه كرش ميشه دوستان كمك كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط Dragon0910 نمایش پست ها
                    با سلام من تانگبو رو تو گوشيم نصب كردم گوشيم جيليبريك هم نشده بعد از دانلود با تانگبو از گوشيم و نصب برنامه كرش ميشه دوستان كمك كنيد
                    سلام
                    یه بار باید گوشی رو با نسخه ویندوز tongbu سینگ کنید تا مشکل حل بشه

نظر

من بعد از زدن گزینه Geniue Appمشکل کرش اپ های تانگبوم حل میشه ولی مشکل اصلی اینه که باهرباردانلود برنامه قانونی از اپ استور باز نیاز به این گزینه پیدا میکنه و من همیشه به PCدسترسی ندارم و ..
                      اینم بگم که این مشکل قبل از جیلبرک نداشتم و بعد از جیل اینجوری شد.حالا راه حل این مشکل به صورت دائمی چیه؟کسی میدونه مارو ازاین بدبختی درآره؟

نظر

سلام دوست عزیز !! در تانگبو معمولا از هر اپلیکیشن ۲ تا وجود داره که باید نصب کنید و تست کنید که کدوم یکی هستش که بعدا کرش نمیکنه و یا مشکلش با geniue apps حل میشه !! بعضی از برنامه های توش فقط روی دیوایس های جیلبریک شده درست کار میکنن !! منم بارها از این جور چیزا نصب کردم کار نکرده ولی بعد اون یکی رو نصب کردم درست شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام.باه درست میفرمایین .منم در جریان هستن که دونسخه جیلبرک و جیل داره ولی من چون تزدیک ۲۰گیگ برنامه غیرجیلبرکی گرفتم والان به این مشکل برخوردم دنبال راه حل بودم وگرنه هراپی که خوایستم نسخه کرکیشو رحت دان ونضب کردم ولی خب واسه همه اپام خیلی زیاده این کار.درهرصًرت ممنون.اگه کسی راه حلی جطست ماروبخبره!

Sent from my using sincerely.

نظر

سلام. اقا اين كرش اپديتش نيومد؟ ي سوال شايد اينجا جاش نباشه. وقتي به كامپوتر وصل ميكني و تانگبو باز ميكني توي كامپيوتر يه عكس سطل اشغال(trash) هست اون بزنيم چي ميشه؟

نظر

سلام بچه ها یه سوال داشتم اگه از برنامه تانگبو استفاده کنم بعد برای اپدیت نسخه های جدید ios به مشکل نمیخورم

نظر

صبر کنید ..
                              X