اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون فایو گلد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون فایو گلد

سلام خدمت دوستان روزتون بخیر

خاصترین، زیبا ترین، شیک ترین، با کلاس ترین، مجلسی ترین، دخترپسند ترین ایفون 5 گلد به فروش میرسد

هر سوالی در مورد گوشی، جعبه چوبی، Certificate و غیره دارید تو پ.خ بفرمایید

قیمت 4,990 راه هم میام تا جایی که بشه فقط تمنا میکنم دوستانی که فرق گلد با گلد رو تشخیص نمیدند در مورد قیمت اظهار نظر نکنند و همون گلدای 2 و خورده ای که رنگ هست و بعد چند ماه کچل میشه رو تهیه کنند
    مرسی

uploadfromtaptalk1391146627418.jpg
    uploadfromtaptalk1391146669879.jpg
    uploadfromtaptalk1391146684008.jpg
    uploadfromtaptalk1391146716094.jpg
    uploadfromtaptalk1391146765572.jpg

سلام قیمت اکش به دلار چنده ؟؟؟؟
    به تومان هم اگه بشه بی زحمت ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط H4ss@n نمایش پست ها
      سلام قیمت اکش به دلار چنده ؟؟؟؟
      به تومان هم اگه بشه بی زحمت ؟؟؟
      300 AED گلدشه
      قیمت زدم

Sent from my Galaxy Tab using Tapatalk 2

نظر

داداش 300 درهم اماراتی قیمتشه ؟؟؟
        یا 3000 قیمتشه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط H@s$@N نمایش پست ها
          داداش 300 درهم اماراتی قیمتشه ؟؟؟
          یا 3000 قیمتشه ؟؟؟
          عزیز این گلد با این طرح و کیفیت 300 AED هزینشه گوشی جدا

نظر

گوشی موجوده

نظر

علت فروش گوشى رو ميشه بيان كنيد؟

نظر

والا فرقی داره علتش چیه مگه؟
                اگه پولش رو نیاز نداشته باشم میفروشم به نظرتون این عروسک رو؟
                گوشی تضمینی در حد آک آک هست تمام دکمه ها و سنسور ها بر خلاف اکثر گلد ها کاملا سالم هست

ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 08-02-2014, 06:42 PM

نظر

ضمنا با 5 و 5s و مک هم تعویض دارم

نظر

با md 101 lla تعويض داري ؟؟؟ شارژر نداره فقط 😁😁😁

نظر

موجود است، قیمت هم 3.700 برای خریدار نقدی

نظر

کاهش قیمت به 3 تومن

نظر

دوست عزيز ۱۶ گيگ ۱۶۸۰ با ۳۰۰ واسه گلد ۱۹۸۰ ميگيريم ۲۰۰۰ نو دستگاه

نظر

عذر میخوام. من جز اون افرادی هستم که گلد رو از گلد تشخیص نمیدن
                            منتها یه سوال داشتم !
                            خواستم بدونم الان با چک کردنه imei این گوشی اطلاعاتی که میده ، اطلاعاته یه فایوه گلده یا فایو سفید؟!
                            یعنی خواستم بدونم این گوشی مادرزادی گلد بوده یا شاسیه دور و پشتش عوض شده ؟!
                            چون تا اونجایی که من قیمت گرفتم شاسیه دور و پشته گوشی ( جنسه خوبش) اونقدرا هم قیمت نداره که بخواد این همه تفاوته قیمت رو ایجاد کنه !
                            یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم و اینکه بفرمایید با ۵ مشکی۳۲ تعویض دارین یا نه ؟!
                            تعجبم که خاصترین و باکلاس ترین و دختر پسند ترین فایو چقدر بد فروش بوده که از بهمن پارسال تا حالا هنوز نتونستین بفروشینش !
                            توو این چهار ، پنج ماهی که از تاپیکتون گذشته خط و خشی چیزی که نیوفتاده؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              عذر میخوام. من جز اون افرادی هستم که گلد رو از گلد تشخیص نمیدن
                              منتها یه سوال داشتم !
                              خواستم بدونم الان با چک کردنه imei این گوشی اطلاعاتی که میده ، اطلاعاته یه فایوه گلده یا فایو سفید؟!
                              یعنی خواستم بدونم این گوشی مادرزادی گلد بوده یا شاسیه دور و پشتش عوض شده ؟!
                              چون تا اونجایی که من قیمت گرفتم شاسیه دور و پشته گوشی ( جنسه خوبش) اونقدرا هم قیمت نداره که بخواد این همه تفاوته قیمت رو ایجاد کنه !
                              یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم و اینکه بفرمایید با ۵ مشکی۳۲ تعویض دارین یا نه ؟!
                              تعجبم که خاصترین و باکلاس ترین و دختر پسند ترین فایو چقدر بد فروش بوده که از بهمن پارسال تا حالا هنوز نتونستین بفروشینش !
                              توو این چهار ، پنج ماهی که از تاپیکتون گذشته خط و خشی چیزی که نیوفتاده؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              سلام
                              هیچ گوشی ذاتا گلد لاکچری نیست، این گوشی هم مثل بقیه گلد شده

این قیمت به قول شما شاسی از 200 هزارتومنیش هست تو بازار تا اونایی که میبندن رو گوشی و میندازن تو جعبه و 20 میلیون قیمت میزارن پشت ویترین مغازه هاشون
                              حتما شما این گوشی های بالای 10 میلیون که به اسم طلا پشت ویترین ها هست رو دیدید، امتحانش آسونه، از یکیشون بخواید ببره طلا فروشی و تایید کنن که طلا خالص هست و بعد ازشون میخرید، اگر یکیشون حاضر شدن!
                              من هم مثل شما دوست دارم قیمتش خیلی پایین تر از این حرف ها باشه از خدامه ولی قیمت رو من تایین نمیکنم و باید اساسا از سازنده هاش پرسید که رو چه حسابی کاور هایی که حتی طلای خالص هم نیستن به اسم لاکچری تا چندین هزار دلار در همه جای دنیا فروخته میشه و در ایران هم که مدل های چینیش بیشتر از سایر جاها

در مورد مشتری هم همینکه نظرتون رو جلب کرده پاسختون رو میده و نیازی نیست بزنید تو سر گوشی اما اگه فکر میکنید لازمه من اینجا توضیح بدم که فکر نکنید بحث مشتری نداشتن نبوده باشه چون هرکی دیده خواسته بخره، برای مثال چند روز پیش یکی ار دوستان گفت یکی از دوستانش 3.5 میخواد ولی اگه برام بفروشه 700 برای واسطه گریش میخواد که منم قبول نکردم ضمن اینکه منم اصلا دنبال فروشش نبودم و اگه توجه کرده باشید هرچند وقت یادم بیفته یه آپ به تاپیک میدم

این 4-5 ماه هم دستم نیست و تو ویترین اپل استور یکی از دوستان هست برای نمایش و قیمت مثل ساید مغاره دارها 4.5 نه قیمتی که اینجا به عنوان C2C گذاشتم اصلا استفاده هم نشده (میخواید از پشت ویترین بودنش عکس هم براتون میفرستم یا آدرس میدم خودتون بفرمایید برید ببینید چقدر گذاشتیم برای فروش)

هیچ اصراری به فروشش هم ندارم گوشیمو دوست دارم این گلد جزو تک ترین ها هست کاملا تو ایران و منم راضی ام

تعویض با فایو 32 شما هم انجام میدم مشکلی نیست
                              امیدوارم پاسختون رو کامل گرفته باشید و از حسن توجهتون سپاسگذارم، یه گوشی موبایل چیز قابل داری نیست کلا
                              پیروز باشید

ویرایش توسط Reza-Modanloo : https://i-phone.ir/forums/member/59089-reza-modanloo در ساعت 31-05-2014, 11:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X