اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن تاچ اسکرین هر چند دقیقه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن تاچ اسکرین هر چند دقیقه

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم تاچ اسکرین گوشی من هر چند دقیقه از کار میوفته و کار نمیکنه که بعضی اوقات بعد از چند ثانیه خودش به کار میوفته یا اصلاً کار نمیکنه تا گوشی رو یک بار قفل کنم و دوباره باز کنم که باز هم بعد از چند دقیقه از کار میوفته لازم به ذکر در زمان قفل شدن تاچ اسکرین دکمه هوم کار میکنه.دیگه واقعاً خستم کرده اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید .آیا این مشکل برای شما هم پیش اومده با آپدیت ios 7.04
    مدل گوشی:Iphone5
    ورژن ios:7.04
    ویرایش توسط amin-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/152628-amin-iphone در ساعت 30-01-2014, 03:35 PM

نوشته اصلی توسط amin-iphone نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم تاچ اسکرین گوشی من هر چند دقیقه از کار میوفته و کار نمیکنه که بعضی اوقات بعد از چند ثانیه خودش به کار میوفته یا اصلاً کار نمیکنه تا گوشی رو یک بار قفل کنم و دوباره باز کنم که باز هم بعد از چند دقیقه از کار میوفته لازم به ذکر در زمان قفل شدن تاچ اسکرین دکمه هوم کار میکنه.دیگه واقعاً خستم کرده اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید .آیا این مشکل برای شما هم پیش اومده با آپدیت ios 7.04
    مدل گوشی:Iphone5
    ورژن ios:7.04
    چیلبریک هستید؟
    اگه نه reset all setting کنید اگه درست نشد ریسنور و اگه باز نشد مشکل سخت افزاریه!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

خير جلبريگ نيست دوست عزيز وقتى ريست ميكنم تا قبل اينكه نرم افزاري نصب كنم خوبه ولى بعد از اينكه تعداد نرم افزارها زياد بشه دوباره اين مشكل پيش مياد. احتمال داره از بعضى از نرم افزا ها باشه؟يا مشكل از ورژن جديد ios 7 باشه؟چون لكر ميكنم رو ios 6 اين مشكل رو نداشتم البته چون گوشى رو تازه خريدم زياد رو ios 6 نرم افزار نداشتم و بعد از چند روز به ios 7 آپديت كردمش

نظر

دوست گرامی برامن هم اتفاق میوفته قضیه اش چی هست من جلبریکم

نظر

خير جلبريگ نيست دوست عزيز وقتى ريست ميكنم تا قبل اينكه نرم افزاري نصب كنم خوبه ولى بعد از اينكه تعداد نرم افزارها زياد بشه دوباره اين مشكل پيش مياد. احتمال داره از بعضى از نرم افزا ها باشه؟يا مشكل از ورژن جديد ios 7 باشه؟چون لكر ميكنم رو ios 6 اين مشكل رو نداشتم البته چون گوشى رو تازه خريدم زياد رو ios 6 نرم افزار نداشتم و بعد از چند روز به ios 7 آپديت كردمش
          شما یکبار ریستور کنید احتمالا حل یشه
          اگه نشد سخت افزاریه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H4ss@n نمایش پست ها
          دوست گرامی برامن هم اتفاق میوفته قضیه اش چی هست من جلبریکم
          اگه تازگی این اتفاق برای شما افتاده توییک هایی که به تازگی نصب کردید پاک کنید(البته به نظر من ریستور کن بعد دوباره جیلبریک کن البته این فقط نظر منه)

نظر

اینو انجام دادم خوب شد . قبلا نا وامیستاد . اما الان نمیشه شکر خدا فک کرده بودم مشکل سخت افزاری باشه . با یک ریستور حل شد

ممنون دوست گرامی

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              شما یکبار ریستور کنید احتمالا حل یشه
              اگه نشد سخت افزاریه!

- - - - - - - - - -

اگه تازگی این اتفاق برای شما افتاده توییک هایی که به تازگی نصب کردید پاک کنید(البته به نظر من ریستور کن بعد دوباره جیلبریک کن البته این فقط نظر منه)
              كدوم حالت ريستور رو پيشنهاد مى فرماييد؟

نظر

ريستور يك حالت بيشتر نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما نمیخواد از ایتونز زیستور بزنی تا از ایتونز فریمور رو دانلود کنه!
                  فریمور مربوط به مدل گوشیتون رو از انجمن از این لینک:http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
                  دانلود کنید و با ایتونز ریستور کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    شما نمیخواد از ایتونز زیستور بزنی تا از ایتونز فریمور رو دانلود کنه!
                    فریمور مربوط به مدل گوشیتون رو از انجمن از این لینک:http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
                    دانلود کنید و با ایتونز ریستور کنید.
                    دوست عزیز بعد از اینکه فریمور رو دانلود کردم چطور باید روی گوشی بریزم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

دوست عزيز بعد از دانلود فرمور از سايت شما ببينيد ايتيونز تون اخرين ورژن هست (از قسمت cheak for update) بعد گوشيو وصل كنيد به دستگاهتون بعد ايتيونز باز كنيد اگر دستگاه شما مك هست با گرفتن دكمه alt و اگر ويندوز با گرفتن دكمه shift و همزمان زدن ريستور در قسمت summary، شما با انتخاب جايي كه فرمورو دانلود كرديد شروع به ريستور ميكند بهتر هنگام ريستور از چيز شكن استفاده كني، فقط توجه داشته باش قبل از ريستور از setting /icloud گزينه find my iphone خاموش كني

نظر

فريمور رو هم به صورت كامل ريستور كردم باز هم مشكل حل نشد باز هم تاچ هنگ ميكنه بايد گوشى رو قفل كنم و باز كنم تا مشكل حل بشه،اگه مشكل سخت افزاري باشه كه با قفل كردن و باز كردن نبايد مشكل حل شه

نظر

احتمال داره از cpu گوشى باشه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                          X