اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با certificate مربوط به اینترنت در mavericks

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با certificate مربوط به اینترنت در mavericks

سلام به همه ی دوستان
    وقتی میخوام سایت هایی همچون golestan.kntu.ac.ir یا ems.ut.ac.ir را باز کنم (البته قسمتی که مربوط به وارد کردن user و pass) از من می خواد یه certificate رو انتخاب کنم
    البته فقط یه گزینه داره که وقتی ok رو هم میزنم باز هم درست نمیشه!! و میگه که :
    You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied

در ضمن certificateش اینه :
    com.apple.idms.appleid.prd.7a357a38475747367567434 64c7061663654375a55773d3d

با سافاری و کروم تست کردم اما نشد.

سلام
    متاسفانه خيلي از سايتاي ايراني (مخصوصن سايتاي دولتي) به خاطر قديمي بودن كدها و cmsي كه براي ساخت اونها استفاده ميشه، با مرورگر هاي جديد سازگار نيستن و حتمن نياز به ie دارن!!!!
    براي سايت گلستان خواجه نصير كه كه مطمينم...خودم سه سال هر راهي رو فكر ميكردم امتحان كردم...اما اخرش به جايي نرسيدم! تا جايي كه يادمه وقتي با مرورگر غير ie ميرفتم ارور ميداد.

نظر

سلام
      این لینکی رو که میزارم یه چک کن فکر کنم این مشکل ما رو حل کنه ولی من فعلاً جرعت چک کردنش رو ندارم :
      https://discussions.apple.com/thread/5528610

نظر

خوندمش، اما خيلي ترسناك بود
        اخرش مجبور شدم يه ويندوز xp روي ١٠ گيگ نصب كنم، فقط براي اين سايتاي ايراني! خدا رو شكر ديگه انتخاب واحد ندارم!! اما هنوزم گاهي لازم ميشه!

نظر

صبر کنید ..
        X