اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات امنيتي اكانت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات امنيتي اكانت

سلام.
    من ٢٠ دلار توي اپل آيديم دارم و وقتي مي خوام برنامه بخرم ازم مي خواد به سوالات امنيتي جواب بدم. اما جوابشون يادم نيست. بايد چي كار كنم؟
    تو سايت خود اپل خوندم اگه rescue email داشته باشم مي تونم ريستش كنم اما rescue email رو چه جوري بايد مشخص كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط MojiOS نمایش پست ها
    سلام.
    من ٢٠ دلار توي اپل آيديم دارم و وقتي مي خوام برنامه بخرم ازم مي خواد به سوالات امنيتي جواب بدم. اما جوابشون يادم نيست. بايد چي كار كنم؟
    تو سايت خود اپل خوندم اگه rescue email داشته باشم مي تونم ريستش كنم اما rescue email رو چه جوري بايد مشخص كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام
    Rescue Email رو باید هنگام ساختن اکانت وارد میکردید... الان امکانش نیست...!
    برای ریست کردن سئوالات امنیتی داخل انجمن زیاد در این باره پست زده شده. http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html
    شما شخصاً باید خودتون اینکار رو انجام بدید، با پشتیبانی اپل تماس میگیرید و فقط کافیه که منظور خودتون ( ریست کردن سئوالات امنیتی ) را بفهمونید.
    روی دیوایس شما کد ارسال میکنند و شما کد رو براشون میخونید و در آخر هم باید پین کد چهار رقمی تولید کنید و براشون بخونید.
    همه اطلاعات های لازم ( شماره تماس پشتیبانی و روش ساختن پین کد ) هم تو انجمن و تاپیک معرفی شده موجوده با کمی وقت صرف کردن پیدا میکنید.

نظر

صبر کنید ..
    X