اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال با وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اتصال با وای فای

سلام به همه دوستان
    من یک مشکلی پیدا کردم و اونم اینه که وقتی با وای فای به مودم وصل میشم اصلا اینترنت نداره.هرکاری میکنم به مودم وصل میشه و علامت وای فای میاد ولی اینترنت کار نمیکنه رو ایپدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل رو دارم به وای فای وصل هستم ولی اینترنت ندارم ایفون 5 . البته الان چند روزی هست اینجوری شدم کسی میدونه چکار باید انجام بدیم ممنون میشم

نظر

دوستان کسی نیست جواب منو بده یک هفته هست این مشکل دیگه خسته ام کرده

نظر

مسولان انجمن خواهشا منو راهنمایی کنید بهش احتیاج دارم

نظر

نوشته اصلی توسط aaaazzzz نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل رو دارم به وای فای وصل هستم ولی اینترنت ندارم ایفون 5 . البته الان چند روزی هست اینجوری شدم کسی میدونه چکار باید انجام بدیم ممنون میشم
          سلام دوست عزیز !! اول ریست نتورک در ستینگ گوشی !! بعد اگه درست نشد میتونید روی اسم وای فای که در گوشی نمایش داده شده لمس کنید و forget this network رو بزنید و بعد یک بار وای فای رو خاموش و روشن کنید !! دقت کنید زمانی که روی علامت کنار اسم وای فای لمس میکنید در پایین این قسمت ، گزینه p r o x y در حالت None یا off باید باشه !! اگه جیلبریک هستید و برنامه firewall ip رو نصب کردید ، در حالت off قرار بدید یا کلا حذفش کنید درست میشه !! و اگر تمام اینا درستش نکرد دیگه ایراد از دیوایس شما نیست از روتر هستش که اونم میشه چک کرد!! برای فهمیدنش ساده ترین کار اینه که با یه وای فای دیگه یا اینترنت سیم کارت چک کنید ببینید مشکلی وجود داره یا خیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام اساتید یه سوال دارم اگه همیشه وای فای گوشی روشن یاشه ایا ضرر داره منظورم اینه که بعد از مدتی احتمالش هست مشکل سخت افزاری یا همچین چیزای به وجود بیاد یا کلا مشکل پیدا کنه یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط aaaazzzz نمایش پست ها
              سلام اساتید یه سوال دارم اگه همیشه وای فای گوشی روشن یاشه ایا ضرر داره منظورم اینه که بعد از مدتی احتمالش هست مشکل سخت افزاری یا همچین چیزای به وجود بیاد یا کلا مشکل پیدا کنه یا نه
              فقط مصرف باطری خیلی بالا میره و طبیعتاً اگر زیاد ادامه داشته باشه به مرور عمر باطری دستگاه کم میشه.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

با سلام
                بنده الان 3 روز هست با وای فای گوشیم درگیرم به این صورت که:
                بنده قبلا با استفاده از مودم (smc) با وای فای وصل می شدم ولی به خاطر یه کنجکاوی باعث شد که مودم را ریست کنم بعد از اینکه مودم رو ریست کردم الان گوشیم به مودم وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط elyaspirouz نمایش پست ها
                  با سلام
                  بنده الان 3 روز هست با وای فای گوشیم درگیرم به این صورت که:
                  بنده قبلا با استفاده از مودم (smc) با وای فای وصل می شدم ولی به خاطر یه کنجکاوی باعث شد که مودم را ریست کنم بعد از اینکه مودم رو ریست کردم الان گوشیم به مودم وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
                  برید توی تنظیمات مودم و Country/Region رو از ایران به usa تغییر بدین شاید مشکلتون حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان
                    من یک مشکلی پیدا کردم و اونم اینه که وقتی با وای فای به مودم وصل میشم اصلا اینترنت نداره.هرکاری میکنم به مودم وصل میشه و علامت وای فای میاد ولی اینترنت کار نمیکنه رو ایپدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
                    سلام دوست عزیز با یک دستگاه دیگر به wifi وصل شوید تا مطمئن شوید اینترنت مشکلی نداشته باشد از اگر مشکل از دستگاه شما بود یک با ریست کامل کنید اگر باز هم مشکل داشت ریستور کنید .
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                    X