اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش و روشن شدن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش و روشن شدن آیفون

سلام دوستان

من امروز از خواب بیدار شدم و با یک مشکل عجیب برخوردم.من آخرین بار با گوشیم دیشب چند تا اپ آپدیت کردم(گوشیم جیلبریک نیست)اما امروز صبح که از خواب پاشدم دیدم گوشی خاموشه و جالبه هرچی زدم روشن نشد

بعد از یکی دو ساعت زدمش به برق و زدم روشن شد.حالا خودش هی اتوماتیک خاموش میشه و دوباره روشن میشه.قضیش چیه؟؟

لازم به ذکره که دیشب شارژش بالا بود یعنی بالا60 درصد و در حین این آپدیتا مطمینم مشکل شارژی پیش نیومده

ممنون میشم کمک کنید

هر چند دقیقه یکبار اتفاق میفته و جالبه شارژ رو هم زده خالی کرده.حالا که زدمش به شارژ هم همینجوریه.هیچ اپی هم باز نیست

ios 7.0.4

ببخشید چون ضروری بود تاپیک ایجاد کردم
    ویرایش توسط civilizable : https://i-phone.ir/forums/member/9750-civilizable در ساعت 25-01-2014, 09:11 AM

به قاکتوری هم ریستش کردم بازم درست نشد و جالبیش اینه که تا به شارژ هست روشن میشه وقتی نیست خاموش میشه اما روشن نه....!!

لطفا کمک کنید قضیه چیه!!

- - - - - - - - - -

الانه دوباره دارم نگاش میکنم انگار خاموش و روشن نمیشه چون سریع اتفاق میفته بلکه یه ویبره میده و آرم اپل رو نشون میده و دوباره همین وضعیت

نظر

با سلام دوست عزيز اولاً به هيچ وجه گوشيو شب تا صبح نزن تو شارژ و اينكه يكبار ريستور كن به اميد خدا درست ميشه اگه بازم اينجوري شد به احتمال زياد مشكل سخت افزاري يا برد يا باطري بازم دوستان راهنمايتون ميكنند يا اينكه به دفتر سايت در صورت درست نشدن زنگ بزن چون گوشي منم هفته پيش تو شارژ بود شب تا صبح ساعت ٤ صبح ديدم صفحه كاملاً سفيد شده نه ريستور ميشد نه duf ميرفت هر كار كردم نشد موقع ريستور صفحه روسن ميشد ارم اپل ميومد ولي ارور ٤٠ ميداد كه مربوط به سخت افزار وبيس باند بود فرستادم اپل هنوز بهم جواب ندادن ايشالا كه براي سما اينجوري نشه و با ريستور حل بشه به اميد خدا

نظر

سلام گوشی منم یه ماهی بود خاموش روشن میشد بعضی اوقاتم اصلا روشن نمیشد تا ریستورش میکردم دادم تعمیر گفت از بردشه تازه 50 .50 ست درصد درست شدنش یعنی یا درست میشه یا کلا خراب میشه هزینه هم گفت 200 تا 400 تومن .منم گفتم نمیخواد میبرمش خارج از کشور نمایندگی خود اپل حالا هیچی دیگه گوشیم بیهوشه....نه ضربه دید نه آب خورد یه دفه اینجوری شد..

نظر

نوشته اصلی توسط sayee نمایش پست ها
          سلام گوشی منم یه ماهی بود خاموش روشن میشد بعضی اوقاتم اصلا روشن نمیشد تا ریستورش میکردم دادم تعمیر گفت از بردشه تازه 50 .50 ست درصد درست شدنش یعنی یا درست میشه یا کلا خراب میشه هزینه هم گفت 200 تا 400 تومن .منم گفتم نمیخواد میبرمش خارج از کشور نمایندگی خود اپل حالا هیچی دیگه گوشیم بیهوشه....نه ضربه دید نه آب خورد یه دفه اینجوری شد..
          من فهميدم خداروشكر مشكل از باتريه و فقط تو درصد شارژ مشكل داره

ايشالا مشكل كوشي شما هم حل شه.

نظر

صبر کنید ..
          X