اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن دکمه home آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    سلام..من درسته دیگه کار نمیکنم ولی با یه چند سالی سابقه تعمیر موبایل الان واقعا نمیدونم تعجب کنم ؟؟ بخندم ؟؟ آخه دوستان عزیز !! کسی میاد آب و الکل میزنه به گوشی اونم اون سنسور آیفون 5 اس ؟؟ بعدش کسی میاد سشوار بگیره به گوشی ؟؟ بعد اگه نشد بندازه توی گونی برنج ؟؟ خوب بابا هرچی گرد و پودر برنجه میاد میره توش میچسبه که !! و البته اون اسپری خشک یا چرب ناهید که اسمش کانتکت شور یا contact cleaner هستش هم هیچ تعمیرکاری تا وقتی گوشی رو باز نکرده باشه نمیاد بزنه به گوشی !! درسته که برای این کار ساخته شدن ولی طرز استفاده ازش خیلی مهمه دوستان !! وقتی همچین حالتی مثل آب یا چایی یا مخصوصا نوشابه و حتی کانتکت شور وارد گوشی بشه بجای انداختن تیر در تاریکی بهتره گوشی خاموش بشه و به تعمیرکار داده بشه !! یا علی
    شما استادی ما ناشی

نظر

نوشته اصلی توسط reza4173 نمایش پست ها
      شما استادی ما ناشی
      سلام ، خیر قربان من کوچیک همه دوستان هم هستم !! بحث استادی و اینا نیست خوب گوشی ۲ تومن پولشه خراب میشه با بعضی از کارها !! من فقط گفتم این راهش نیست !! خدا میدونه توی این مدت که اینجا عضو شدم کلی چیز یاد گرفتم از بچه ها !! استادیم کجا بود ) دانشگاهم این همه چیز نداره که بچه های اینجا بلد هستن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
        دوستان عزیز
        اولا به دلیل مشکل به وجود اومده برای این دوستمون بسیار متاثر شدم چون واقعا خرابی چنین مدلی که هم نسبتا گرونه و هم خرابیش به نسبت بقیه مدل های apple بسیار کمتره ناراحت کنندس
        اما قاعدتا هیچ مشکلی بدون راه حل نیست !!!!
        البته ایرادی هم به ایشون و بقیه عزیزانی که به این ارسال پاسخ دادن وارد نیست
        چراکه این موارد به نوعی برای اغلب مردم جا افتاده
        قابل کتمان نیست که در بعضی موارد بعضی از این راه حل ها هم جواب داده
        مثل قرار دادن دستگاه آب خورده توی گونی برنج
        شاید عجیب به نظر بیاد ولی کار خیلی نادرستی نیست البته در شرایطی که دسترسی به متخصص تعمیرات در همون لحظه یا تا مدت زیادی نباشه
        قاعدتا بهترین کار مراجعه به تعمیر کاره.
        در این مورد خاص دستگاه اونقدر دچار آب خوردگی نیست که این کارها براش انجام بشه.
        امیدوارم با مراجعه به دفتر سایت بتونیم مشکل این کاربر محترم رو حل کنیم.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

دوست عزیز دگمه هوم توسط فلت کوتاهی به برد با سوکت وصل میشه پس هوم شما اگر انگشتنگاریش کار کنه مشکلی نداره سالمه و مشکل در اصل

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          سلام..من درسته دیگه کار نمیکنم ولی با یه چند سالی سابقه تعمیر موبایل الان واقعا نمیدونم تعجب کنم ؟؟ بخندم ؟؟ آخه دوستان عزیز !! کسی میاد آب و الکل میزنه به گوشی اونم اون سنسور آیفون 5 اس ؟؟ بعدش کسی میاد سشوار بگیره به گوشی ؟؟ بعد اگه نشد بندازه توی گونی برنج ؟؟ خوب بابا هرچی گرد و پودر برنجه میاد میره توش میچسبه که !! و البته اون اسپری خشک یا چرب ناهید که اسمش کانتکت شور یا contact cleaner هستش هم هیچ تعمیرکاری تا وقتی گوشی رو باز نکرده باشه نمیاد بزنه به گوشی !! درسته که برای این کار ساخته شدن ولی طرز استفاده ازش خیلی مهمه دوستان !! وقتی همچین حالتی مثل آب یا چایی یا مخصوصا نوشابه و حتی کانتکت شور وارد گوشی بشه بجای انداختن تیر در تاریکی بهتره گوشی خاموش بشه و به تعمیرکار داده بشه !! یا علی

دوست عزیز دگمه هوم توسط فلت کوتاهی به برد با سوکت وصل میشه پس هوم شما اگر انگشتنگاریش کار کنه مشکلی نداره سالمه و مشکل در اصل در میان دوتا سوکت بین سوکت کتی که فلت (سیم های بسیار نازک پهن) دگمه هوم را به سوکت برد وصل میشه بینشان یا رطوبت مانده یا اتصال کوتاه به وجود آمده یا رسوب وجود داره چند روزی از گوشی استفاده کن خود به خود ممکنه رطوبتش خشک بشه درست بشه نشد باید باز بشه و سوکتی که توضیح دادم تمیز بشه خیلی کوچیک و حساسه و اگر سیمش پاره بشه دیگه هیچ دگمه هومی رو نمیشه گذاشت چون ایفون اورجینالشو به خاطر تکنولوژیش بیرون نداره و کپی هاشم کار نمی کنه باز اگه توضیح بیشتر خواستی بزنگ09214406893 pakmaram

- - - - - - - - - -

مشکل دگمه هوم home 5 s

نظر

سلام
            ايا كسي ميتونه مشكل منو حل كنه يا حداقل راهنماييم كنه؟
            من ي أيفون ٥ اس دارم،از همون ابتدا با توئيك اسمارت تب كاركردم و اصلا از دكمه هوم استفاده نكردم،ب جز يه چندباري ،الان فك كنم ك ي چيزي تو جيبم به دكمه هوم فشاراورده ك كار نميكنه،سنسور اثرانگشتش كارميكنه،
            كسي ميتونه بگه چكار كنم؟اشكال سخت افزاري يا نرم افزاري؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghadangers نمایش پست ها
              سلام
              ايا كسي ميتونه مشكل منو حل كنه يا حداقل راهنماييم كنه؟
              من ي أيفون ٥ اس دارم،از همون ابتدا با توئيك اسمارت تب كاركردم و اصلا از دكمه هوم استفاده نكردم،ب جز يه چندباري ،الان فك كنم ك ي چيزي تو جيبم به دكمه هوم فشاراورده ك كار نميكنه،سنسور اثرانگشتش كارميكنه،
              كسي ميتونه بگه چكار كنم؟اشكال سخت افزاري يا نرم افزاري؟
              دوست عزیز سلام
              متاسفانه ایراد دستگاه شما سخت افزاری میباشد و میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمائید.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام ببخشید میخواستم قطعشو بدونم قیمتش چنده ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X