اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدای ایفون

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی لطفا کمک کنید گوشیم یک دفعه صداش قطع شده جالب این هست که تو قسمت زنگ ها که میرم صداش میاد اما تو موزیک اینا کلا صدا نماد و از همه جالبتر هنسفری به گوشی وصل نیست وقتی که ولوم کوشی کم زیاد میکنم نوشته هدفون انگاری هدفون وصل هست حتی هدفون وصل کردم باز کشیدمش بازم گوشی اینجور هست مشکل چی هست میشه راهنمایی کنید؟

نوشته اصلی توسط hesan2 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی لطفا کمک کنید گوشیم یک دفعه صداش قطع شده جالب این هست که تو قسمت زنگ ها که میرم صداش میاد اما تو موزیک اینا کلا صدا نماد و از همه جالبتر هنسفری به گوشی وصل نیست وقتی که ولوم کوشی کم زیاد میکنم نوشته هدفون انگاری هدفون وصل هست حتی هدفون وصل کردم باز کشیدمش بازم گوشی اینجور هست مشکل چی هست میشه راهنمایی کنید؟
    گوشي آب نخورده ؟ چون اين مشكل بيشتر به خاطر اين مسئله پيش مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اصلا اب نخورده جایی نبوده که اب بریزه اینا از این موضوع مطعا هستم.این کامین کالشم دیفالت هست.گیر کرده رو هدفون فرض کنید شما هدفون بزنید بعد در بیارید اما هنوز روی اون تنظیمات باشه و صدایی نیاد اینجور شده حتی گوشی رستور کردم به 2 هفته بکاپ پیش بازم اینجور هست

نظر

اصلا اب نخورده جایی نبوده که اب بریزه اینا از این موضوع مطعا هستم.این کامین کالشم دیفالت هست.گیر کرده رو هدفون فرض کنید شما هدفون بزنید بعد در بیارید اما هنوز روی اون تنظیمات باشه و صدایی نیاد اینجور شده حتی گوشی رستور کردم به 2 هفته بکاپ پیش بازم اینجور هست
        گوشيتون جيلبريك نيست ؟ اگه مشكل از جيل باشه خيلي راحت ميشه با بردن گوشي به safe mode متوجه شد،!

گوشي رو به safe mode ببر و تست كن

نظر

نه جلبریکم نیست فقط سیبچه روش وصل کردن مشکلی هم نداشت ضربه هم نخورده خیلی برام جالبه!!!!1

نظر

نه جلبریکم نیست فقط سیبچه روش وصل کردن مشکلی هم نداشت ضربه هم نخورده خیلی برام جالبه!!!!1
            دوست گرامي آي سي رينگ شما مربوط به صداي زنگ ميشه و به پخش موزيك ربط نداره ، شما چند بار هندزفري رو به گوشي وصل كن بعد بكش ببين درست ميشه اگر نشد به احتمال زياد اسپيكر گوشيتون مشكل پيدا كرده

نظر

گوشیم هم جایی ندادم که بخواد مشکلی واسش پیش بیاد ار امریکا هم اوردم هدفون هم کلا شاید 10 بار استفاده کرده باشم از خرید گوشی 1 سال هم دارمش کسی میتونه راهنمایی کنه؟بنظرتون میخواد دوباره ورژن 7.0.4 رستور کنم روش؟اخه فکر نکنم سخت افزاری باشه از سلامت اسپبکر اینا مطمعا هستم چون زنگ میزنم بعد میزنمش رو اسپیکر صدای طرف میاد اگر مشکلی داشت صدا نمیامد درسته؟

نظر

اقا درست شد ریست یتینگ کردم درست شد اما اطفاق جالبی بود

نظر

اقا درست شد ریست یتینگ کردم درست شد اما اطفاق جالبی بود
                  خوب خدا رو شكر كه مشكلتون حل شد

نظر

دوست عزیز reset all setting کن
                    و اگه جواب نداد ریستور کن
                    البته اینم بگم که یکی از دوستان من ایپاد ش اینجوری شده بود و وقتی دکمه کم و زیاد میگرفت میزد که هدفون وصله!
                    و مشکل سخت افزاری بود
                    البته زیاد هم هزینه نکرد اخر هم نفهمیدم مشکلش چی بود!
                    امیدوارم برای شما اینجوری نباشه!!
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                    X