اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال contact

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال contact

با سلام .
    براي انتقال contact از موبايلي كه سيستم عامل اندرويد دارد به ايفون بايد چكار كرد؟

نوشته اصلی توسط sina_mofid2 نمایش پست ها
    با سلام .
    براي انتقال contact از موبايلي كه سيستم عامل اندرويد دارد به ايفون بايد چكار كرد؟
    سلام دوست عزيز از نرم افزار my contact backup استفاده كن هم براي اندروييد موجود است هم در appstore از محاطبين تلفن به صورت جمعي پشتيبان تهيه ميكند و با ايميل يا بلوتوث يا ... مي تونيد منتقل كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام ميتونيد بريزيد داخل outlock بعد با ايفون سينك كنيد شماره هاتون ميان داخل كانتكت

نظر

توي گوشي اندرويد اگر از شمارهاتون توي گوگل بكاپ بگيرين وقتي توي آيفون اكانت گوگل رو وارد كنين خودش همه شمارهاتون رو همراه با عكس و تمام جزييات مياره!
        من از S3 به آيفون از اين روش شخصا استفاده كردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من این روش را امتحان کردم و جواب داد.
          کنتاکت ها را به کامپیوتر انتقال دادم و بعد به ایمیلم ارسال کردم و کنتاکت را از طریق ایمیل باز کردم،همه چیز درست بود.

نظر

سلام ساده ترین راه که من خودم امتحان کردم. اول در ایفون سرویس ای میل خود را فعال کنید( که احتمالا از قبل فعال کردید) در گوشی اندروید به ترتیب زیر عمل کنید:
            1- به قسمت contact بروید
            2- export/import
            3- export to sd
            روی کارت حافظه از کل contact شما یک back up گرفته میشود . با پسوند vcf
            فایل فوق را به یک ای میل ضمیمه کنید(attached) و به ادرس خود بفرستید
            داخل گویشی ایفون ای میل فوق را باز کیند و فایل ضمیمه را ببینید. کل contact شما روی ایفون نصب میشود . من خودم با 5s انجام دادم .
            موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
            X