اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره ي براي خريد مك بوك رتينا ٢٠١٣

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره ي براي خريد مك بوك رتينا ٢٠١٣

سلام
    من مردد موندم بين خريد مك بوك رتيناي me 866 كه ١٣ اينچه و هاردش هم ٥١٢ گيگه و يا سري ١٥ اينچي كه هاردش هم ٢٥٦ گيگه
    البته باز هم مرددم كه اصلا مك بوك بگيرم يا ايمك...
    ممنون از راهنماييتون و وقتي كه ميذارين

به نظر من نموود رتینا توی صفحه ۱۵ اینچ هست. مشکل کمبود هارد با اکسترنال و روتر قابل حله

نظر

دوست عزیز با سلام و وقت بخیر . کارهایی که با سیستم می خواهید انجام بدید و همچنین برنامه های کاربردی را توضیح بدید تا بهتر توضیح داده شود.

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        دوست عزیز با سلام و وقت بخیر . کارهایی که با سیستم می خواهید انجام بدید و همچنین برنامه های کاربردی را توضیح بدید تا بهتر توضیح داده شود.
        كارهاي روزمره بعلاوه ي فتوشاب و اديت فيلم و البته برنامه نويسي

نظر

15 اینچ بهتره ... رتینا روی ۱۵ خوبه.

نظر

ای مک بگیرید بهتره واسه کار های شما

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_saeed نمایش پست ها
              ای مک بگیرید بهتره واسه کار های شما
              ٢١ يا ٢٧ اونىقت؟

نظر

نوشته اصلی توسط iNote نمایش پست ها
                ٢١ يا ٢٧ اونىقت؟
                27 بگیر لذت بیشتری میبری وقتی داری باهاش کارهای گرافیکی میکنی

نظر

ممنون
                  به نظرت قيمتا بعد عيد پايين تر مياد؟

نظر

سلام
                    من دانشجو هستم و کارم با نرم افزارهای فتوشاپ و ایلیسترتور و البته برنامه نویسی جاوا هست. به نظرتون مک بوک 13، رتینا 865 گزینه خوبی هست ؟ اگر پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین.مرسی
                    ssd چیه ؟ حافظه ی این لپتاپ فلش هست درسته ؟ میشه توضیح بدین.
                    ویرایش توسط nadia.1990 : https://i-phone.ir/forums/member/157474-nadia-1990 در ساعت 14-03-2014, 03:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nadia.1990 نمایش پست ها
                      سلام
                      من دانشجو هستم و کارم با نرم افزارهای فتوشاپ و ایلیسترتور و البته برنامه نویسی جاوا هست. به نظرتون مک بوک 13، رتینا 865 گزینه خوبی هست ؟ اگر پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین.مرسی
                      ssd چیه ؟ حافظه ی این لپتاپ فلش هست درسته ؟ میشه توضیح بدین.
                      با سلام و عرض ادب انتخاب خوبی کردید چون اگر شما پسر بودید حتما ۱۵ اینچ رو پیشنهاد میکردم ولی ۱۳ بری خانوم ها مناسب و زیبا هست
                      ssd نسل جدی هارد هست هار های قدیمی سیلندر و قسمت های مکانیکی داشتن ولی این هارد ها ماند فلش هایی هستند با سرعت ها و حجم های بالا
                      مک بوک ها به جز مک بوک ۱۰۲ و مدل های کاستومایز شده اش همگی از هارد های پرسرعت PCle استفاده میکنند. ضمنا فراموش نکنید که صفحه ی نمایش کوچک ممکن است مقداری شما رو توی
                      کار کردن با برنامه های گرافیکی اذیت کنه ولی برای برنامه نویسی ماسب هست. اگه باز سوالی بود در خدمتم

نظر

صبر کنید ..
                      X