اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سردر گمی شدید در خرید iphone(مهم)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سردر گمی شدید در خرید iphone(مهم)

با سلام.بچه ها من قاطی کردم.این سیاست قیمت گذاری اپل طوریه که آخرش میرسی به 5s.
    من حدود 1800000 بودجه جمع کردم واسه گوشی.
    اولشم بگم که خداییش خیلی پوله واسه گوشی ولی میخوام آیفون بگیرم.موندم 5 32 کارکرده بگیرم یا 5c.چون هر دوش تو این رنج قیمته.
    بعضی موقع ها هم میگم 4s بگیرم.با یکی دو جا مشورت کردم میگن 5 توقف تولید خورده نگیرین.5s هم شدید گرونه.دوربین 5 بهتره یا 5s؟به خدا قاطی کردم.
    ممنون میشم بچه ها از تجربیاتتون بگین برام کمکی بشه انتخاب خوبی داشته باشم.

سلام
    بستگي به استفاده ات داره
    ولي دست دو نگير اصلا
    ٥ سي هم خوبه خيلي
    ولي اگه زياد اهل بازي و اينا نيستي 200 بذار روي پولت و يه ٥ اس ١٦ بگير

نظر

نوشته اصلی توسط iontereza7 نمایش پست ها
      اولشم بگم که خداییش خیلی پوله واسه گوشی ولی میخوام آیفون بگیرم.موندم 5 32 کارکرده بگیرم یا 5c.چون هر دوش تو این رنج قیمته.
      بعضی موقع ها هم میگم 4s بگیرم.با یکی دو جا مشورت کردم میگن 5 توقف تولید خورده نگیرین.5s هم شدید گرونه.دوربین 5 بهتره یا 5s؟به خدا قاطی کردم.
      یدونه 5s بگیر 1980 ....تا دو سال راحت استفاده کن...تازه تا 3 سال هم جا داره...
      ویرایش توسط Hamid_r : https://i-phone.ir/forums/member/93555-hamid_r در ساعت 22-01-2014, 03:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid_r نمایش پست ها
        یدونه 5s بگیر 1980 ....تا دو سال راحت استفاده کن...تازه تا 3 سال هم جا داره...
        داداش 1980 کجا میدن؟

نظر

دوستان درست میگند....عاقلانه تره مبلغی به بودجتون اضافه کنید و 5s بخرید.....از همه لحاظ عالیه..! 4s دیگه تاریخ مصرفش گذشته و یه دیوایس قدیمی محسوب میشه ضمن اینکه اکثر 4s هایی که الان تو بازار هست رفرش هستند(یعنی تعمیری یا کارکرده هستند که به عنوان نو به ملت میندازند...!) ایفون 5 هم مشکل رنگ پریدگی بدنه داره....ولی 5s گوشی کاملیه و ایراد توش نمیتونی پیدا کنی....!

نظر

ببینید دوست عزیز اینجا بحث استفاده شما از یک دیوایس خیلی مطرح هستش.
            اینکه چه انتظاراتی دارید و ایا واقعا این هزینه که بابت این گوشی میدین همونقدر براتون کارایی داره؟؟
            خوب قاعدتا جواب مشخصه.! شما رو ایفون 4s هم میتونید از ios لذت ببرین چه برسه به 5 یا 5c و یا 5s
            اینکه به خرید اخرین مدل اشتیاق داشته باشین چیز طبیعی هستش ولی بودجه و کارایی هم این وسط مطرحه.
            اگه عکاس و فیلمبردار حرفه ای هستین خوب قاعدتا 5s میتونه جای یه دوربین عالی رو براتون بگیره.
            اگه مدام مشغول بازی کردن با گوشی و استفاده از برنامه های انچنانی هستین بازم 5s گزینه خوبیه.
            اما تجربه ثابت کرده 90 درصد افراد اینجوری نیستن و فقط میل به خرید دیوایس جدیدتر رو دارن..!
            5 رو پیشنهاد نمیدن چون اونطور که باید خوب نیست یکیش همین مشکل بدنه و اینکه دیوایسی مثله 5c تمام جزییات ios7 دوباره با سخت افزار هماهنگ شده پس قاعدتا اگه جنس بدنه براتون مهم نیست 5c الان با حدود 1/600 بهترین پیشنهاده.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              ببینید دوست عزیز اینجا بحث استفاده شما از یک دیوایس خیلی مطرح هستش.
              اینکه چه انتظاراتی دارید و ایا واقعا این هزینه که بابت این گوشی میدین همونقدر براتون کارایی داره؟؟
              خوب قاعدتا جواب مشخصه.! شما رو ایفون 4s هم میتونید از ios لذت ببرین چه برسه به 5 یا 5c و یا 5s
              اینکه به خرید اخرین مدل اشتیاق داشته باشین چیز طبیعی هستش ولی بودجه و کارایی هم این وسط مطرحه.
              اگه عکاس و فیلمبردار حرفه ای هستین خوب قاعدتا 5s میتونه جای یه دوربین عالی رو براتون بگیره.
              اگه مدام مشغول بازی کردن با گوشی و استفاده از برنامه های انچنانی هستین بازم 5s گزینه خوبیه.
              اما تجربه ثابت کرده 90 درصد افراد اینجوری نیستن و فقط میل به خرید دیوایس جدیدتر رو دارن..!

5 رو پیشنهاد نمیدن چون اونطور که باید خوب نیست یکیش همین مشکل بدنه و اینکه دیوایسی مثله 5c تمام جزییات ios7 دوباره با سخت افزار هماهنگ شده پس قاعدتا اگه جنس بدنه براتون مهم نیست 5c الان با حدود 1/600 بهترین پیشنهاده.
              ممنون عزیز دل بسیار کامل بود.خب اولویتهام ios دوربین و سبکی گوشی هست.نظرتون در مورد کارکرده چیه؟

نظر

ممنون عزیز دل بسیار کامل بود.خب اولویتهام ios دوربین و سبکی گوشی هست.نظرتون در مورد کارکرده چیه؟
                خوب سبکی رو که قطعا 5 و 5s دارن اما به شدت خوش دست تر از اینا 5c هستش چون حدود 20 گرم سنگین تره.
                ببینید دوست عزیز انچنان تفاوتی از نظر دوربین هم واسه کاربر اماتور وجود نداره شما میتونید مقایسه عکس ها رو در سایت زیر ببینید:
                iPhone 5s vs iPhone 5c vs iPhone 5: iSight camera shootout! | iMore
                مطمین باشید هیچ کدوم از این دستگاهها کم نمیارن

نظر

با سلام به دوستان منم تو همچین دوراهی موندم موندم چی بگیرم به نظرتون 5اس دست دو چطوره اگه بگیرم دست دوم یا ایفون 5 بگیرم 1900 دارم من

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                    با سلام به دوستان منم تو همچین دوراهی موندم موندم چی بگیرم به نظرتون 5اس دست دو چطوره اگه بگیرم دست دوم یا ایفون 5 بگیرم 1900 دارم من
                    دست دو كه اصلا توصيه نميشه مگر از فرد مورد اعتماد يكم صبر كن تا قيمت ها بياد پايين تر يا پولت رو بيشتر كن كه 5s بخري چون حرف نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

کدوم رنگش رو پیشنهاد میکنید

نظر

کدوم رنگش رو پیشنهاد میکنید
                        اول سفید بعد خاکستری البته سلیقه ای هستش
                        ولی توصیه میکنم به هیچ وجه سمت طلایی نری با اینکه خیلی زیبا به نظرم میاد اما سریع از چشم میفته

نظر

من اتفاقا خواستم طلایی بگیرم

نظر

من اتفاقا خواستم طلایی بگیرم
                            پس اول برو حتما از نزدیک ببین و با بقیه رنگ ها مقایسه کن
                            چون اصلا اون طور که فکر میکنی نیست

نظر

والا تو عکس ها وبررسی ها که خیلی خوشگل هستش الته خاکستریش هم خوبه ولی احساس میکنم دکمه هممش تو دید میزنه

نظر

صبر کنید ..
                              X