اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

زیبا ترین تم ها وسازگاری با ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• زیبا ترین تم ها وسازگاری با ios7

سلام خسته نباشید .طبق عنوان تایپیک قرار از اینه که تم هایی که سازگاری با سیستم عامل جدید ios 7 دارن و زیبا و جذاب هستن رو قرار بدم
    -----------------------------------------------------------------
    تم هایی جالبی هستن من همشونو امتحان کردم ولی نتونستم عکس های دستگاه خودمو اپلود کنم شرمنده

Zanilla 2

این تم از ایجا دانلود میکنی بعد اکسترکت میکنی و داخل library/themes کپی کنید و داخل وینتر بورد میبینی که ظاهر میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

anique v2
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ayecon for ios 7

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soft Remix for iOS 7

aura

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    redes7gn#

M’flat

Solstice

Space Blueberry

Flat7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    kiki

NextGenUI

حقیقت من اینو امتحان نکردم اما چیز جالبی به نظر میرسه . امتحان میکنم خبر میدم یک کلیپ هم اش هست میزارم براتون

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تمام تم ها در سورس های محبوب من موجوده

BiteYourApple Repo
    --------------------------
    HackYouriPhone Repo - Home Desktop

----------------------------------------------

اینم از این تم ها
    اگه راضی بودید تشکر یادتون نره ببخشید هااا
    یه دنیا دوستون دارم

سلام تم nextgenui رو میخوام رفتم گیفت کارد گرفتم باید چی کار کنم

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط pedram_sh نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز !! اگه منظورتون اون تم هایی هستش که در سایدیا وجود داره ، دو نکته هستش که بهتره اطلاع داشته باشید !! ۱ - کلیه نرم افزارها و تم ها و توییک های درون سایدیا که بصورت اوریجینال ارائه شدن فقط با استفاده از حساب pay.pal یا استفاده مستقیم از کارت های اعتباری مثل مستر کارت یا ویزا کارت قابل خریداری هستند و گیفت کارت آیتونز در سایدیا به هیچ دردی نمیخوره !! ۲- تقریبا ۹۵٪ تم های ارائه شده در سایدیا بصورت کرک شده در سورس های دیگه وجود دارن !! تم مورد نظرتون رو میتونید در سورس های hackyouriphone و insanelyi بصورت رایگان دانلود کنید و از گیفت کارت خریداری شده برای خرید اپلیکیشن در استور آیتونز استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

تم NextGenUI رو تست کردم
        عالی کار میکرد
        بسیار هم شیک بود

نظر

منم نصب کردم ولی گوشیم هنگ کرد من این تم رو میخواممممممممممممممممممممم راهنماییم کنید

نظر

تم nextgui نصب کردم حالا از کجا فعال کنم تو وینتربورد نبود؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
            X