اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک

دوستان قصد خرید New MacBook Pro ME293 Retina رو دارم
    میخواستم ببینم میشه روش ویندوز 8.1 نصب کرد؟(این خیلی مهمه واسم) برای اجرای بازی های معمول جواب میده؟
    حمل و نقلش آسونه؟چون بیشتر تو دانشگاه میخوام استفاده کنم.

Sent from my SM-N9005

آقا این لپ تاپ قدرتمنده. یعنی چی که برای اجرای بازی های معمولی جواب میده. بازی ها رو قورت میده.
    منم میخوام اینو بخرم ولی گرونه.
    ویندوز هم از طریق نرم افزارهای VMWare و یا Parallel Desktop و یا از طریق نرم افزار موجود در داخل خود مک به راحتی قابل نصب هست.

نظر

آخه مثل اینکه bootcamp هنوز windows 8.1 رو ساپورت نمیکنه.مشکلی تو نصب پیش نمیاد؟
      واقعاً iris جوابگوی بازی ها هست؟

Sent from my SM-N9005

نظر

دوست عزیز اگر اینهمه می خواهید هزینه کنید و اخرش ویندوز و بازی اجرا کنید. یک لپ تاپ ویندوزی خریداری کنید به صرفه تر و بهتر است.

Sent from my iPhone

نظر

نه دوست عزیز به خاطر کیفیت ساخت فقط مکبوک پرو میتونم بگیرم

Sent from my SM-N9005

نظر

نوشته اصلی توسط avands نمایش پست ها
            نه دوست عزیز به خاطر کیفیت ساخت فقط مکبوک پرو میتونم بگیرم

sent from my sm-n9005

اگر میخوای وین روی مک نصب کنی پیشنهاد میکنم اصلا مک نخر چون برای وین ساخته نشده و با بوت کمپ هم به دستگاه فشار میاره ، فن و سی پی یو و باتری و همه چیزش رو فشار میاره .
            اگر لپ تاپ ویندوزی با کیفیت عالی و نزدیک به مک بوک میخوای بخری برو asus n500 بخر ، پیشنهاد میکنم حتما حتما از نزدیک ببینی ، چیزی از مک بوک اپل کم نداره و ویندوز رو روش نصب کن که درست و حسابی کار بده چون برای ویندوز طراحی شده .
            من خودم 294 کاستوم دارم با هارد 1 ترا ssd و سی پی یو 3.8 ، مشکلات زیادی باهاش دارم که توی ویندوز نداشتم و راحت تر بودم اما هرگز به ویندوز فکر نمیکنم ، هرچیز را بحر کاری ساختند .
            موفق باشی .

نظر

اگه هدفت بازی و ویندوز هست اصلا مک نخر
              کلا مک بو ک ها رو ویندوز واسه کار سنگینی مثل گیم اصلا پیشنهاد نمی شن

نظر

صبر کنید ..
              X