اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد Authorize کردن iTunes !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد Authorize کردن iTunes !!!

سلام .
    من وقتی گوشیم رو خریدم فروشنده با اپل آیدیه خودش واسم برنامه ریخت و من گوشیم مشکل پیدا کرد و کلا فرمتش کردمو با اپل آیدیه خودم برنامه ریختم روش تا بتونم راحت آپدیت کنم .
    وقتی اومدم با iTunes برنامه دانلود کنم گفت کامپیوترت رو باید Authorize This Computer کنی و من انجام دادم .
    امروز وقتی بردم اونجایی که خریدم و میخواستم چندتا برنامه پولی مثل Sygic , ... برام بریزه گفت چون با کامپیوتر خودت Authorize کردی نمیشه ریخت !
    راهی نداره بتونم درستش کنم که بتونه فروشنده واسم برنامه بریزه ؟
    ممنون میشم کمک کنید
    ویرایش توسط ma3oud : https://i-phone.ir/forums/member/131577-ma3oud در ساعت 20-01-2014, 01:58 PM

نوشته اصلی توسط ma3oud نمایش پست ها
    سلام .
    من وقتی گوشیم رو خریدم فروشنده با اپل آیدیه خودش واسم برنامه ریخت و من گوشیم مشکل پیدا کرد و کلا فرمتش کردمو با اپل آیدیه خودم برنامه ریختم روش تا بتونم راحت آپدیت کنم .
    وقتی اومدم با iTunes برنامه دانلود کنم گفت کامپیوترت رو باید Authorize This Computer کنی و من انجام دادم .
    امروز وقتی بردم اونجایی که خریدم و میخواستم چندتا برنامه پولی مثل Sygic , ... برام بریزه گفت چون با کامپیوتر خودت Authorize کردی نمیشه ریخت !
    راهی نداره بتونم درستش کنم که بتونه فروشنده واسم برنامه بریزه ؟
    ممنون میشم کمک کنید
    فروشنده اگه برنامه بریزه ، موقع اوتورایز با سیستم خودتون دوباره همون مشکل قبلی پیش میاد و باید پاک کنید.
    اگه بتونید گیف کارت تهیه کنید ، بهتره با سیستم و آیدی خودتون خرید رو انجام بدید.
    البته پیشنهاد دادم. تصمیم گیرنده خودتون هستید.

نظر

خوب اگر با سیستمه خودم Authorize نکنم چی ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
      اصلا این Authorize واسه چی هست ؟
      بدونه انجام دادنش میشه بک آپ گرفت از گوشی ؟
      آخه من تنها کاری که با iTunes انجام میدم بک آپ گرفتنه .
      برنامه و این چیزارو با خوده گوشی دانلود میکنم .

نظر

نوشته اصلی توسط ma3oud نمایش پست ها
        خوب اگر با سیستمه خودم Authorize نکنم چی ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
        اصلا این Authorize واسه چی هست ؟
        بدونه انجام دادنش میشه بک آپ گرفت از گوشی ؟
        آخه من تنها کاری که با iTunes انجام میدم بک آپ گرفتنه .
        برنامه و این چیزارو با خوده گوشی دانلود میکنم .
        1 - تا زمانیکه نخواهید از آیتونز روی سیستم خودتون استفاده نکنید مشکلی پیش نمیاد و اینکه نمیتونید برنامه هایی که روی دیوایس دارید رو آپدیت کنید.( بخاطر اینکه برنامه های ریخته شده با اکانت شخص دیگری هستش )
        2 - کلا Authorize برای مدیریت ( اجازه دادن و کنترل کردن ) برنامه های روی دیوایس شما از طریق برنامه آیتونز هستش که هر کاربر با اکانت خودش اینکار رو انجام میده.
        3 - خیر. چون اول باید اجازه دسترسی و مدیریت دیوایس رو داشته باشید.

نظر

صبر کنید ..
        X