اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

activation icloud مشکل نرم افزاری یا امنیتی؟(متخصصا پاسخ بدید لطفا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• activation icloud مشکل نرم افزاری یا امنیتی؟(متخصصا پاسخ بدید لطفا)

سلام دوستان
    بنده از طریق سایتهای واسطه خرید یک گوشی آیفون 4اس از یه بنده خدایی خریداری کردم، ایشون فقط گفته بود گوشی مشکل نرم افزاری داره، که تصور ماهم این بود با تغییر سیستم عامل مشکل و حلش کنیم
    حالا که گوشی رسیده دیدم مشکل activation icloud داره و گوشیو نمیشه اکتیو کرد و این آقا هم به ما نگفته، بنده هم اعتراض کردم و گفتم این مشکل امنیتیه اپل هست و اصلا مشکل نرم افزاری نیست
    حالا میخوام همه دوستان به من کمک کنید و نظرتون و در مورد این مسئله بگید، چون میخوام به نظرات شما برای شکایت ازون آقا به سایت استناد کنم
    ممنون

با سلام و وقت بخیر

برای انلاک و استفاده از گوشی شما باید پسورد و ایدی اپل ایدی که قبلا بر روی گوشی بوده است را داشته باشید و در غیر این صورت عملا گوشی بلااستفاده است.

Sent from my iPhone

نظر

سلام
      من هم یه همچین مشکلی دارم و هر کاری کردم نشد، فقط باید پسورد اپل ایدی رو داشته باشی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله درسته دوستان درست میگن !! این مشکل فقط و فقط با داشتن اپل آیدی و پسوردش که قبلا روی گوشی ست شده رفع میشه و لا غیر !! حتی اگر ۱٪ هم بشه وارد گوشی شد بعد از وارد شدن هیچ کدوم از اپلیکیشن های اصلی گوشی کار نمیکنه و آنتن هم به هیچ وجه نخواهد داشت !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

طرف كلاه بردارى كرده، همه مى دونن اين مشكل نرم افزارى نيست، اين گوشى عملا بلا استفاده شده و به هيچ دردى نمى خوره

نظر

سلام منم همین مشکل را با 5s داشتم البته واسه من گوشی را از کانادا آورده بودن وقتی ریستور کردم تو قسمت اکتیو آیکلود اپل آیدی قبلی را میخواست هر راهی که وجود داشت را امتحان کردم جواب نداد البته میگفتن 600 هزینه داره که اونم از کار افتاد گوشی تقریبا بلا استفاده شده بود که یکی از مغازه دار ها این مرکز را بهم معرفی کرد با 150تومان مشکلم حل شد البته سریال گوشیم هم عوض شدمرکز تعمیرات موبایل پارس جی اس ام فرخشهر - حل مشکل icloud activation و حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5c/5s/6/6+ (Apple ID - iCloud ID

نظر

صبر کنید ..
            X